Įkraunamas hibridas
Nuvažiuojamas atstumas
Opel Astra Sports Tourer įkraunamas hibridas nustato naujus kompaktinės klasės standartus. Mažai degalų naudojantis vidaus degimo variklis ir galingas elektros variklis leidžia važiuoti švariau ir sklandžiau bei sumažinti degalų sąnaudas bet kokiomis sąlygomis. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas yra iki 66 km (pagal WLTP), kurio visiškai pakanka kasdieniams poreikiams, tačiau ilgesnėse kelionėse galima važiuoti naudojant vidaus degimo variklį. Važiuokite bet kur be apribojimų, įskaitant nulinės emisijos zonas, ir mėgaukitės žymiai mažesniais automobilio mokesčiais. 
Lengvas įkrovimas

Opel Astra įkraunamą hibridą lengva įkrauti tiek namuose, tiek kelyje. Galite pasirinkti vieną iš dviejų įkrovimo būdų:

 

- Standartinis įkrovimas: rekomenduojamas įkrovimo būdas, naudojant Wallbox įkrovimo stotelę namuose arba viešojoje įkrovimo stotelėje. Naudojant 7,4 kW galios automobilio vidinį įkrovimo įrenginį, pilnas įkrovimas trunka apie 2 valandas.

 

- Lėtasis įkrovimas: naudojant buitinį elektros lizdą įkrovimas trunka apie 7 valandas.

 

 
„MyOpel“ programėlė
Naudodami „MyOpel“ programėlę galite nuotoliniu būdu patikrinti įkrovimo būseną arba įjungti oro kondicionierių ar šildymą, kad įsėdus į automobilį salone būtų reikiama temperatūra. Sumanu, ar ne?