Pilnai elektrinis
Geriausias elektrinis universalas?
Mūsų nuomone, taip. Pirmiausia, jo stulbinantis grožis sušildo net šalčiausias širdis. Tačiau šis grožis nėra paviršutiniškas. Skaitmeninėmis funkcijomis praturtintas elektrinio universalo Astra Sports Tourer Electric interjeras yra praktiškas, komfortiškas ir užtikrina gerą savijautą. 
Malonus paprastumas
Opel Astra Sports Tourer Electric yra lengviausias elektromobilis savo klasėje, sveriantis mažiau nei 1760 kilogramų. Dėl mažo svorio ir kėbulo savybių Astra Sports Tourer Electric energijos sąnaudos WLTP ciklu siekia tik 15 kWh/100 km. Taigi, kompaktiška baterija užtikrina, kad automobilis nuvažiuotų daugiau nei 400 kilometrų (pagal WLTP). Sąlyginai nedidelė baterija gali būti įkrauta nuo 0 % iki 80 % per 30 minučių greitojo įkrovimo režimu. 
Įkrovimas? Jokių problemų!
Įkrovimas yra paprastas, nesvarbu kur bebūtumėte. Ilgesnėms kelionėms automobilį galite greitai įkrauti viešoje įkrovimo stotelėje, o kasdieniniam naudojimui - namuose, naudodami įkrovimo įrenginį. Visuose elektriniuose modeliuose standartiškai yra 11 kW galios vidinis įkroviklis, šilumos siurblys ir įvairių paslaugų valdymas su „MyOpel“ programėle.