Saugumas ir pagalba vairuotojui
„Intellilux® pixel“ žibintai
168 individualiai prisitaikantys LED segmentai užtikrina pastovų tolimųjų šviesų veikimą, kurios automatiškai prisitaiko, kad neakintų priešais atvažiuojančių vairuotojų.  
„Intelli-HUD“
Projekcinis ekranas „Intelli-HUD“ (i) Standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.   informaciją projektuoja tiesiai į priekinį stiklą ir vairuotojo regėjimo lauką, rodydamas vairavimo duomenis, iššokančius įspėjimus ir skambučių bei multimedijos informaciją. 
„Intelli-Drive 1.0“.

Ši sistema sujungia trijų technologiškai pažangiausių „Astra Sports Tourer“ funkcijų galimybes, kad galėtumėte nepriekaištingai valdyti ir kontroliuoti savo kelionę. „Intelli-Drive 1.0 “ (i) Standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.   integruota „Lane Positioning Assist“ (LPA) sistema, kuri leidžia „Astra“ švelniai koreguoti vairavimą ir padėti Jums stabiliau išlikti tarp eismo juostų.

 

Jame taip pat yra eismo juostos keitimo pagalbinė sistema, leidžianti žinoti, ar kita transporto priemonė greitai artėja prie Jūsų iš galo arba įvažiuoja į Jums nematomą zoną. Taip pat yra galinio skersinio eismo perspėjimas, kuris įspėja apie artėjančius objektus važiuojant atbuline eiga, įskaitant dviratininkus ir pėsčiuosius, net už 40 metrų.

 
"Intelli-Vision"
„Intelli-Vision“, kuri palengvina parkavimą, naudoja keturias kameras, kad realiuoju laiku sukurtų HD vaizdą, kuriame matoma transporto priemonės aplinka. Perjungiant atskiras kameras galima aiškiai matyti artėjančias kliūtis. 
Intelli-Drive 2.0
„Intelli-Drive 2.0“ (i) Standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.   yra pažangiausia „Opel“ intuityvi pagalbos technologija, dėl kurios naujasis „Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ suteikia saugiausią ir labiausiai atpalaiduojančią vairavimo patirtį, kokią kada nors esame sukūrę. Šioje sistemoje integruotos kelios funkcijos, įskaitant „Advanced Intelligent Speed Adaptation“ (A-ISA), kuri stebi kelio ženklus ir siūlo atitinkamai sulėtinti arba pagreitinti ir netgi atsižvelgia į oro sąlygas, bei „Semi-Automated Lane Change“ (SALC), kuri nustato, kada keičiate eismo juostas ir pasirūpina manevravimu už Jus. 
Beraktis atrakinimas ir užvedimas
„Keyless Entry & Start“ sistema, veikianti kartu su išmaniosiomis durų rankenomis, reiškia, kad kiekvieną kelionę galite pradėti tiesiog įlipdami, paspausdami „Start“ mygtuką ir pradėdami važiuoti.