SKIP TO CONTENT
Ypatybės

LABIAU JAUDINANTI NEI BET KADA.

STANDARTŲ TOBULINIMAS.

DIZAINAS.

IŠORĖ

Stilingas, dinamiškas ir naujoviškas – dabar dar labiau jaudinantis. Naujasis „Astra Sports Tourer“ daro įspūdį su vokiška inžinerija, šios klasės automobilių naujovėmis, pvz., „IntelliLux LED®“ matriciniais žibintais1 ir talpia bagažine bei sportine išvaizda, kurią paryškina naujosios aukščiausios klasės 3D grotelės ir itin blizgus juodas paketas1.

 

1Pasirenkama įranga.

 
SALONAS
Su pakankamai vietos kojoms gale, komfortiškos šiuolaikiško dizaino aukščiausios klasės sėdynės, naujojo „Astra“ pagal išmatavimus pagamintas salonas numatytas atsižvelgiant į Jūsų gerovę
NAUJOS SPALVOS
Tegu Jūsų „Opel Astra“ išsiskiria iš kitų pasirinkus vieną iš daugybės stilingų spalvų. 
RATAI
Vairuokite stilingai. Pasirinkite ratus, kurie Jūsų „Astra“ automobiliui suteiktų Jūsų asmenybės bruožų. 
STOGLANGIS

Didelis elektrinis stiklinis stoglangis1 su įtaisytuoju vėjo deflektoriumi apsaugo nuo skersvėjo, o apsauga nuo saulės apsaugo galvą.

 

1Pasirenkama įranga.

 
IŠSKIRTINIAI LED ŽIBINTAI

Unikalūs išskirtiniai „Opel“ sparnų LED galiniai žibintai1 ir stilingi dieniniai žibintai, kurie pagerina matomumą.

 

1Pasirenkama įranga.

 

INOVACIJOS.

„INTELLILUX LED®“ MATRICINIAI ŽIBINTAI

„IntelliLux LED®“ matriciniai priekiniai žibintai1 suteikia matomumą be blizgesio, neakinant iš priekio atvažiuojančių vairuotojų, automatiškai reguliuojami, kad galėtumėte važiuoti įjungę tolimąsias šviesas ir netrikdyti kitų vairuotojų. Priekinius žibintus sudaro 16 atskirų LED elementų, kurie reaguoja į kitas transporto priemones išjungiant vieną ar kelis LED elementus.

 

1Pasirenkama įranga. 

 
LED priekiniai žibintai

Kadangi aukščiausios klasės technologija taip pat reiškia energijos taupymą, mūsų galingi ir efektyvūs priekiniai žibintai1 suvartoja tik 20 vatų, kurie kiekvienam automobiliui sugeneruoja mažiau CO2 emisijų.

 

1Pasirenkama įranga.

 
SAUGA

Naujasis „Astra“ hečbekas siūlo aukščiausios klasės saugos sistemas ir naujausius techninės saugos patobulinimus, įskaitant šiuos:

 

  • įspėjimo apie susidūrimą signalas1: ši saugos funkcija, automatiškai generuodama vaizdinį ir garsinį perspėjimo signalą, padeda išvengti ar smūgio iš priekio arba jį sušvelninti,
 
GALINIO VAIZDO KAMERA

Saugus automobilio statymas paprastai. Galinio vaizdo kamera padeda važiuoti atbulai be jokio streso. Salono ekranas leidžia stebėti eismo juostą ir matyti, kas vyksta už Jūsų, o gairės padeda manevruoti ir įvertinti atstumus iki kitų objektų. Atnaujinkite skaitmeninę versiją, kurią gausite su „Multimedia Navi Pro“1 ir mėgaukitės dar didesniu ryškumu ir aiškumu. 

 

1Pasirenkama įranga. Ši funkcija yra tik programoje „Multimedia Navi Pro“.

 
IŠPLĖSTINĖ PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA

Pastatyti automobilio dar niekada nebuvo taip paprasta. Pažangi automobilio statymo pagalba1 su vietos automobiliui aptikimu ir automatinio vairavimo funkcija leidžia Jums atsipalaiduoti statant automobilį ir tai padaryti greitai. Naudodamiesi automobilio statymo pagalba Jums duodamos instrukcijos judėti atgal, į priekį arba sustabdyti transporto priemonę. 

 

1„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.

 
AUTOMATINĖ GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA
Automatinė greičio palaikymo sistema1,2 su visu greičio diapazonu leidžia vairuoti be jokio streso. Automatiškai didinant ar mažinant greitį nuo 30 km/h iki 180 km/h, automatinio greičio palaikymo sistema1,2 leidžia visą laiką išlaikyti saugų atstumą iki priekyje esančio automobilio.  

AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTAS.

ERGONOMIŠKOS AKTYVIOS SĖDYNĖS
Jauskitės geriau su reguliuojamomis ergonominėmis aktyviomis sėdynėmis1, turinčiomis sveikos nugaros sertifikatą (AGR2). Šias vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynes galima reguliuoti įvairiais būdais: reguliuoti juosmens atramą, pailginti sėdynės pagalvėlę ir įjungti šildymo funkciją priekinėje1 ir išorinėje galinėje1 sėdynėje.  
DAIKTADĖŽĖ
Kad ir ką sugalvotumėte, universalusis „Astra Sports Tourer“ siūlo visas galimybes. Su talpia 540-1,630 l bagažine „Sports Tourer“ yra tikras lyderis. 40/60 sėdynių skaidymas yra standartinis. Pasirinktinai: 40/20/40 galinių sėdynių skaidymas su perkrova dar didesniam lankstumui. Abu turi greitojo atleidimo mygtuką nulenkimui vienu paspaudimu.  
GALINIS BAGAŽINĖS DANGTIS
Be raktelio, laisvų rankų: galinį bamperį atidarysite ir uždarysite vienu nedideliu trinktelėjimu. Nustatykite, kad atidarymo aukštis būtų pakankamas esant neaukštoms luboms. Arba paspauskite vieną iš bagažinės dangčio, vairuotojo durelių ar savo rakto mygtukų. 
2 ZONŲ AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖ

Su 2 zonų automatine klimato kontrole1 ir vairuotojas, ir keleivis gali pasirinkti pageidaujamą klimato nustatymą.

 

1Pasirenkama įranga.

 
ŠILDYMO FUNKCIJOS

Paprastai pašalinkite aprasojimą ir ledą su „ThermaTec™“ šildomu priekiniu stiklu1. Šildomos priekinės2 ir netgi išorinės galinės sėdynės2 su šildomu vairu2 padeda greitai sušilti šaltais rytais.

 

1Pasirinktinai.

2Pasirenkamos, standartiškai su odinėmis sėdynėmis įrengiamos funkcijos.

 
ELEKTRINIS AUTOMOBILIO STATYMO STABDIS
Elektrinis automobilio statymo stabdis automatiškai atleidžiamas pradedant važiuoti. Dėl kompaktiško dydžio yra daugiau erdvės viršutinio lygio vidurinei konsolei ir porankiui. 
ATRAKINIMAS IR UŽVEDIMAS BE RAKTELIO

Atrakinimas ir užvedimas be raktelio1 atpažįsta savo raktelį ir automatiškai atrakina prisiartinus. Be to, automobilį galėsite užvesti be raktelio, o sustabdyti vos vienu mygtuko spustelėjimu.

 

1Pasirenkama įranga.

 

JUNGIAMUMAS.

INFORMACIJA IR PRAMOGOS
Vairuokite išmaniau su naująja „Astra“ ir jos šauniosiomis informacijos ir pramogų sistemomis, kurios apima tokias jungiamumo funkcijas kaip „Apple CarPlay™“1,2, „Android Auto™“1,2, prijungto išmaniojo telefono valdymą balsu, o taip pat „Bluetooth®“skambinimui laisvomis rankomis, garso transliavimu ir telefonų knygos prieiga.  
„MULTIMEDIA NAVI PRO“
Būkite informuoti, visur spėkite laiku, naudodamiesi 8 col. Spalvotu jutikliniu ekranu1. Susijusios paslaugos2 iš „Multimedia Navi Pro“1 – tai numatančioji navigacija3, informacija apie automobilio statymą3kuro kainos3 ir tiesioginė informacija apie eismo sąlygas3, kad priimtumėte geresnius sprendimus visos kelionės metu.  
„BOSE®“ GARSO SISTEMA1

Ši aukščiausios kokybės garso sistema1 kiekvieną kelionę paverčia įdomia patirtimi. Su septyniais garsiakalbiais, kiekvienas automobilio keleivis galės mėgautis galingais bosais ir itin aiškiais aukštais tonais. 

 

1Pasirenkama įranga.

 
BELAIDIS ĮKROVIMAS

Tiesiog savo išmanųjį telefonąįdėkite į telefonų dėklą su integruotu induktyvu įkrovikliu2 ir be laidų įkraukite bateriją.

 

1Išmaniajam telefonui gali prireikti priedo. Induktyvusis krovimas tik su išmaniaisiais telefonais, suderinamais su PMA ar Qi. Norėdami patikrinti suderinamumą, susisiekite su savo „Opel“ pardavėju.

2Pasirinktinai.

 
PAGALBOS SKAMBUTIS

Nelaimingo atsitikimo atveju pagalbos skambutis automatiškaisujungia su skubios pagalbos tarnybomis – arba galite išsikviesti pagalbą paspausdami pagalbos skambučio mygtuką, jei įvyko nelaimė.2

 

1Pagalbos skambutis vykdomas automatiškai, kai išsiskleidžia oro pagalvės ir įtempiklis.

2Pagalbos skambučiui vykdyti reikalingas veikiantis mobilusis ryšys.

 

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS.

VARIKLIAI
Rinkitės iš benzininių variklių iki 107 kW (145 hp)1 arba dyzelinių variklių iki 90 kW (122 hp)2 maksimaliam kuro efektyvumui ir vairavimo malonumui. Su naujaisiais „Astra“ automobilių varikliais vairuosite sportiškai, sklandžiai ir reaktyviai. Naujoji variklių karta, užtikrinanti iki 21 % mažesnes CO2 emisijas3 ir nedidelį kuro suvartojimą yra tai, dėl ko šis „Astra“ modelis iki šiol yra efektyviausias. 
TRANSMISIJOS
Dinamiškų, bet ekonomiškų transmisijų nauda. Rinkitės 6 pavarų mechaninę transmisiją, bepakopę automatinę transmisiją arba naująją 9 pavarų automatinę transmisiją.  
Važiuoklė
Naujojo „Astra“ automobilio važiuoklė optimizuota įvairiais aspektais, siekiant sureguliuoti efektyvumą ir suteikti puikią vairavimo dinamiką, aukštą aktyvią saugą ir pasaulinės klasės aerodinamiką. 

„OPEL+“ PRIEDAI.

Specialiai pagaminta Jums.

Išreikškite save su originaliais „Opel“ priedais ir išgaukite visas geriausias savo transporto priemonės savybes. Sukurta ir patikrinta Jūsų „Opel“ automobiliui.

Paveikslėliai gali skirtis nuo parduodamo gaminio.

„PowerFlex“ išmaniojo telefono laikiklis
Daugiau
Double Load Floor
Daugiau
Hard Cargo Tray, Reversible and Water Resistant
Daugiau
Mirror Caps
Daugiau
Roof Box
Daugiau
LED Door Sill Plates - illuminated
Daugiau

KAS TOLIAU?