Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


SVEIKATINAMOJI SĖDYNĖ.

Įvairiomis kryptimis reguliuojamos ergonomiškos aktyviosios sėdynės1 su masažavimo ir vėdinimo funkcijomis leis mėgautis dar didesniu komfortu.

 

Vairuotojo ir priekinio keleivio ergonomiškos aktyviosios sėdynės1 gali būti reguliuojamos įvairiomis kryptimis, įskaitant šoninę atramą ir sėdimosios dalies pailginimą, kad galėtumėte nustatyti idealią sėdėjimo padėtį. Sveikatinamoji sėdynė su individualiai nustatomomis masažavimo, vėdinimo ir atminties funkcijomis yra tikra prabanga, kuri praturtins Jūsų kasdienybę.

 

1Pasirinktina.

DAUGIAU MAŽIAU

ŠILDOMOS SĖDYNĖS IR VAIRAS.

Šildomos priekinės ir galinės sėdynės, šildomas vairas1 − greitai sušilkite šaltais rytais.

 

1Standartinė INOVATION įranga

ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS.

Sistema automatiškai išjungiama, kai pradedate važiuoti. Daugiau erdvės dėl patogios aukščiau įrengtos centrinės konsolės ir porankio.

LENGVA SUKRAUTI IR IŠKRAUTI DAIKTUS.

Talpi bagažinė (540–1630 l) ir šildomos galinės sėdynės labai praverčia leidžiantis į ilgas keliones. Jūsų kasdieniam patogumui taip pat siūlomos nulenkiamos galinės sėdynės, kurias galima nulenkti vienu mygtuko spustelėjimu.

 

Kaip papildoma įranga montuojamos 40/20/40 santykiu nulenkiamos galinės sėdynės. Jei mėgstate paprastumą, jūs tikrai įvertinsite vienu spustelėjimu 60/40 santykiu nulenkiamas sėdynes, kurios komplektuojamos kaip standartinė įranga. Šios sėdynės turi po mygtuką, kurį paspaudę galite greitai nulenkti atlošą.
DAUGIAU MAŽIAU