Suderinant geriausius dalykus gyvenime
Vaiuokite toliau gyvenime
Combo-e Life pažangi baterija užtikrina ilgą nuvažiuojamą nuotolį iki 280km (i) Energijos sąnaudos Combo-e Life/Cargo (mišrios) 19,4–17,5 kWh/100 km; CO2 emisijos 0 g/km; Nuvažiuojamas nuotolis (mišriu režimu) 258 km iki 285 km (priklausomai nuo įrangos).  , kurį pastiprina energiją sugražinančių technologijų paketas, kaip Regeneracinis Stabdymas, kad jūs galėtumėte visada nuvažiuoti papildomą mylią. Kai įsigilinsite į e-mobilumo privalumus, jūs galėsite optimizuoti savo greitį, vairavimo stilių, komforto nustatymus, kad galėtumėte maksimalizuoti savo Combo-e Life nuvažiuojamą atstumą.  
Sužinokite, kaip padidinti nuvažiuojamą nuotolį
Įkraukite iki 80% vos per 30 minučių
Mūsų pažangi greito įkrovimo technologija leidžia Combo-e Life įkrauti iki 80% optimalaus nuotolio vos per 30 minučių, ir su Opel universaliais įkrovimos sprendimais kasdienėms ir ilgesnėms kelionėms jūsų visada būsite pasiruošę leistis į naują nuotykį. Sužinokite daugiau. 
Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Efektyvi eksploatacija
Dar daugiau priežasčių rinktis elektrą: pajuskite naudą dėl itin mažų eksploatacijos sąnaudų ir mažesnių mokesčių ir pigesnių kelionių į servisą aptarnavimams! Valdžios subsidijos perkant arba lizinguojantis elektrinį automobilį leis lengvai su juos susidraugauti. Ir ar žinojote, kad galite gauti finansinę paramą savo sieniniam įkrovikliui? 
Sužinokite daugiau apie eksploatacines išlaidas Sužinokite daugiau apie finansinę paramą savo sieniniam įkrovikliui