Klasėje pirmaujančios ypatybės
Pažangi baterija
Energija Combo-e Life elektros pavarai atkeliauja iš galingos 100 kWh ličio jonų baterijos, kuri suteikia iki 280km nuvažiuojamą nuotolį iki taigią trauką. Pažangus šilumos valdymas, didelio tankio celės ir subalansuota integracija į važiuoklę reiškia tikslą nuvažiuojamo nuotolio prognozę, prailgintą tarnavimo laiką ir ženmą svorio centrą sklandžiam ir stabiliam važiavimui. 
Vairavimo režimai
Combo-e Life prisitaiko prie jūsų vairavimo stiliaus ir individualių poreikių kiekvienai kelionei su Vairavimo Režimų pasirinkimu. Pasirinkite POWER geriausiai dinamikai ir komfortui vežant didelį svorį, NORMAL - balansui tarp galios ir efektyvumas ir ECO maksimaliam nuvažiuojamam nuotoliui ir energijos efektyvumui. 
Nulis streso
Ramybė ir tyla gali būti vertinga prekė judriuose šeimos namuose. Laimei, jūs galite pasikliauti Combo-e Life sugebėjimais kiekvieną šeimos kelionę paversti tokia sklandžia ir ramia, kaip tik įmanoma. Opel elektros pavaros sistemos suteikia daugiau nei tik nulines emisijas - jos taip pat važiuoja be garso, be vibracijų, be pavarų jungimo trūkčiojimų ir gali važiuoti 100% zonose be emisijų. 
Automobilio duomenų stebėsena
Combo-e Life Automobilio Duomenų Stebėsena naudoja modernius sensorius ir vidines sistemas tam, kad jums suteiktų detalią kiekvienos kelionės apžvalgą ir suprognozuotų nuvažiuojamą nuotolį, maršruto sąlygas ir energijos kainą, kad jūs galėtumėte važiuoti taip efektyviai, kaip tik įmanoma.