Universalumas
Lanksčios sėdynės
Galimas su penkiomis arba septyniomis sėdynėmis (i) Papildoma įranga.   , Combo-e Life yra apie universalumą. Reikia daugiau vietos bagažinėje? Dvi stumdomos sėdynės (i) Trečios eilės sėdynės galimos tiek su standartine, tiek su prailginta ratų baze. Slankiojimo funkcija galima tik ilgos ratų bazės modelyje.   trečioje eilėje gali būti lengvai išimtos.  
Krovinių skyrius

Minimalus bagažinės dydis - 597 litrai (i) 5-iavietis standartinės ratų bazės Combo-e Life gali pasigirti 597 litrų bagažinės talpa su visomis sėdynėmis savo vietose. 5-iavietis ilgos ratų bazės modelis turi 850 litrų bagažinę.   , padidinamas iki 2126 litrų (i) Iki 2693 litrų Combo-e Life su prailginta ratų baze ir 2126 litrų standartiniam modeliui, prikrovus iki lubų su nulenktomis galinėmis sėdynėmis pagal ISO 3832.   suteikia Combo-e Life aukštą praktiškumo laipsnį - taigi vieninteis iššūkis bus surasti tiek bagažo, kad užpildyti bagažinę.

 

Reikia dar daugiau vietos? Pasirinkite prailgintos ratų bazės Combo-e Life modelį su iki 2693 litrų (i) Iki 2693 litrų Combo-e Life su prailginta ratų baze ir 2126 litrų standartiniam modeliui, prikrovus iki lubų su nulenktomis galinėmis sėdynėmis pagal ISO 3832.   siekiančia bagažine. 

 
Atskiros galinės sėdynės

Pasirinkite tarp praktiškai 40/60 santykiu padalomo galinio suolo arba 3 individualių galinių sėdynių (i) Papildoma įranga pasirinktose komplektacijose.  , kurių kiekviena standartiškai turi Isofix vaiko sėdynės tvirtinimą, kad jūsų mažieji galėtų keliauti iš taško A į tašką B saugiai ir komfortiškai.

 

Reikia sutalpinti itin ilgą krovinį, pavyzdžiui, baldą? Paprasčiausiai sulenkstykite žemyn galines sėdynes į grindis nulenkite priekinę keleivio sėdynė, kad sutalpintumėte iki 2,7 metro ilgio (arba iki 3,05m ilgos ratų bazės modelyje) krovinius. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, universalus interjeras gali būti konfigūruojamas paprastesniam jūsų gyvenimui. 

 
Dėtuvės
Daugybė išmanių dėtuvių Combo-e Life modelyje sutalpins visą jūsų įrangą. 
Durys ir angos
Vienos arba dvigubos slankiojančios durys (i) Dvi slankiojančios durys kaip papildoma įranga Edition modelyje, standartinė Elegance.   įlipimą ir išlipimą padarys paprastesniu. Susikonfigūruokite galą su asimetrinėmis padalinamomis durimis (i) Asimetrinės padalintos durys papildomai galimos tik Edition modelyje.   arba bagažinės dangčiu su atidaromu langu (i) Atidaromas langomas standartiškai tik Elegance ir Elegance Plus.   greitam ir paprastam patekimui į bagažinę. 
Variantai
Combo-e Life yra galimas su dviejų ilgių kėbulais - 4,4m įprastoms versijoms ir 4,75m ilgos ratų bazės versijose, kur suteikiama dar daugiau erdvės interjere ir bagažinėje.