Skip To Content
Apžvalga

Combo-e Life

Nuo 39 590 €

Naujasis Combo-e Life yra sukurtas suteikti jums vieką geriausia. Erdvė ir komfortas spetyniems. Praktiškumas ir novatoriški saugumo sprendimai. O dabar prie šių savybių dar ir išmani, emisijoms neutrali e-technologija ir 100% elektrinis važiavimas, kuris gali jus ir visą jūsų šeimą nuvežti iki 280km viena įkrova. Taigi jūs galite gyventi pilnai šeimyninį gyvenimą be kompromisų. 

Pamatykite, kas yra sandėlyje

Suderinant geriausius dalykus gyvenime

Vaiuokite toliau gyvenime

Combo-e Life pažangi baterija užtikrina ilgą nuvažiuojamą nuotolį iki 280km1, kurį pastiprina energiją sugražinančių technologijų paketas, kaip Regeneracinis Stabdymas, kad jūs galėtumėte visada nuvažiuoti papildomą mylią. Kai įsigilinsite į e-mobilumo privalumus, jūs galėsite optimizuoti savo greitį, vairavimo stilių, komforto nustatymus, kad galėtumėte maksimalizuoti savo Combo-e Life nuvažiuojamą atstumą. 

 

1 Energijos sąnaudos Combo-e Life/Cargo (mišrios) 19,4–17,5  kWh/100 km; CO2 emisijos 0 g/km; Nuvažiuojamas nuotolis (mišriu režimu) 258 km iki 285 km (priklausomai nuo įrangos). 

 
Sužinokite, kaip padidinti nuvažiuojamą nuotolį
Įkraukite iki 80% vos per 30 minučių
Mūsų pažangi greito įkrovimo technologija leidžia Combo-e Life įkrauti iki 80% optimalaus nuotolio vos per 30 minučių1, ir su Opel universaliais įkrovimos sprendimais kasdienėms ir ilgesnėms kelionėms jūsų visada būsite pasiruošę leistis į naują nuotykį. Sužinokite daugiau.  
Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Efektyvi eksploatacija
Dar daugiau priežasčių rinktis elektrą: pajuskite naudą dėl itin mažų eksploatacijos sąnaudų ir mažesnių mokesčių ir pigesnių kelionių į servisą aptarnavimams! Valdžios subsidijos perkant arba lizinguojantis elektrinį automobilį leis lengvai su juos susidraugauti. Ir ar žinojote, kad galite gauti finansinę paramą savo sieniniam įkrovikliui? 
Sužinokite daugiau apie finansinę paramą savo sieniniam įkrovikliui Sužinokite daugiau apie eksploatacines išlaidas

Klasėje pirmaujančios ypatybės

Pažangi baterija
Energija Combo-e Life elektros pavarai atkeliauja iš galingos 100 kWh ličio jonų baterijos, kuri suteikia iki 280km1 nuvažiuojamą nuotolį iki taigią trauką. Pažangus šilumos valdymas, didelio tankio celės ir subalansuota integracija į važiuoklę reiškia tikslą nuvažiuojamo nuotolio prognozę, prailgintą tarnavimo laiką ir ženmą svorio centrą sklandžiam ir stabiliam važiavimui.  
Vairavimo režimai
Combo-e Life prisitaiko prie jūsų vairavimo stiliaus ir individualių poreikių kiekvienai kelionei su Vairavimo Režimų pasirinkimu. Pasirinkite POWER geriausiai dinamikai ir komfortui vežant didelį svorį, NORMAL - balansui tarp galios ir efektyvumas ir ECO maksimaliam nuvažiuojamam nuotoliui ir energijos efektyvumui.  
Nulis streso
Ramybė ir tyla gali būti vertinga prekė judriuose šeimos namuose. Laimei, jūs galite pasikliauti Combo-e Life sugebėjimais kiekvieną šeimos kelionę paversti tokia sklandžia ir ramia, kaip tik įmanoma. Opel elektros pavaros sistemos suteikia daugiau nei tik nulines emisijas - jos taip pat važiuoja be garso, be vibracijų, be pavarų jungimo trūkčiojimų ir gali važiuoti 100% zonose be emisijų.  
Automobilio duomenų stebėsena
Combo-e Life Automobilio Duomenų Stebėsena naudoja modernius sensorius ir vidines sistemas tam, kad jums suteiktų detalią kiekvienos kelionės apžvalgą ir suprognozuotų nuvažiuojamą nuotolį, maršruto sąlygas ir energijos kainą, kad jūs galėtumėte važiuoti taip efektyviai, kaip tik įmanoma.  

Opel paslaugos elektromobiliams

Nuo įkrovimo pasiūlymų iki mobilumo planavimo, Opel Paslaugos Elektromobiliams siūlo sklandų startą į e-mobilumą be rūpesčių.

FlexCare

Opel FlexCare

Jauskitės gerai su Opel FlexCare! FlexCare yra patogi viskas-viename paslauga jūsų ramiai galvai. Mes siūlome individualius paketus, į kuriuos įeina Pagalba Kelyje, Pratęsta Garantija ir Serviso padengimas

 

Peržiūrėkite mūsų FlexCare paketus ir lanksčiai pasirinkite savo padengimo lygį! 

Atraskite dar daugiau

Gaukite pagrindinę informaciją ir susikonfigūruokite.