Junglumas
Navigacija
Jūsų kitas kelionės tikslas pasiekiamas vienu palietimu. Rinkitės iš multimedijos sistemos „Navi Pro“ su 10 col. ekranu(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Į “On-line” navigacijos paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, lankytinų vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje).   ir multimedijos sistemos Navi su 7 col. ekranu(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  . Tiesiog nevaržykite savęs ir keliaukite visur.  
Multimedija
Sklandus ir intuityvus. Lietimui jautrus ekranas, Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekės ženklai JAV ir kitose šalyse. Suderinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso. Suderinamumą galite patikrinti www.apple.com arba www.android.com arba susisiekę su savo Opel atstovu.   ir Android Auto™(i) Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas. Suderinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso. Suderinamumą galite patikrinti www.apple.com arba www.android.com arba susisiekę su savo Opel atstovu.  . Naujosios Corsa-e multimedijos sistema suteikia komunikacijos laisvę ir pramogas, taip pat veikia valdymas balsu ir garso failų transliavimas per Bluetooth®(i) Bluetooth® yra Bluetooth SIG inc. registruotas prekės ženklas.  .  
Bevielis įkrovimas
Įkraukite savo mobilųjį telefoną be laido(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Gali reikėti priedo telefonui. Indukcinis įkrovimas galimas tik su PMA arba Qi palaikančiais išmaniaisiais telefonais. Norėdami sužinoti suderinamumą, susisiekite su Opel atstovu.   . Tiesiog padėkite telefoną į krovimo vietą ir būkite užtikrinti, kad jūs visada būsite pasiekiamas draugų.

 
OpelConnect paslaugos(i) OpelConnect paslaugos gali skirtis skirtingose šalyse. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos mokesčio ir specialaus mobiliojo ryšio padengimo.  

Sumani paslaugų gama suteiks jums naują saugumo lygį ir padės būti prisijungus kelyje - net kai važiuojate elektra. 

·     Rami galva: Pagalbos skambutis, skambutis gedimo atveju ir automobilio būklės informacija.

·     Patogumas: Nuotolinės funkcijos durų užrakinimui, garso signalui ir šviesoms, užvedimas išmaniojo prietaiso pagalba. Papildomos mūsų paslaugos elektrifikuotoms transporto priemonėms: e-nuotolinis pultas, kelionės planavimas - mes pasirūpinsime jūsų kelione!

·     Išmanus vairavimas: mėgaukitės atpalaiduojančiu vairavimu su „On-line“ atnaujinama navigacijos sistema bei optimalaus važiavimo valdymu.