Dizainas
Elegantiška ir rafinuota
Naujosios Corsa dizainas - tai pareiškimas, pabrėžiantis vokiškos inžinerijos preciziką. Su akis prikaustančia priekine dalimi ir išskirtiniu siluetu naujoji Corsa atrodo patraukliai iš visų kampų. 
Prabangos pojūtis
Užeikite į vidų, kuris iš karto jus nustebins pricizišku surinkimu, rafinuotomis detalėmis ir aukštos kokybės medžiagomis. Sportiška, į vairuotoją orientuota panelė su didelio automobilio charakteriu iš karto privers jus panorėti leistis į naują kelionę. 
Ratlankiai
Jeigu dydis svarbu, tai 16 arba 17 colių(i) Papildoma įranga.   išskirtinio dizaino ratlankiai yra puikus pasirinkimas. Norite spalvinio kontrasto? Išskirtiniai 17 colių lengvo aliuminio juodai sidabriniai ratlankiai suteiks ne tik gražų kontrastingą vaizdą, bet jie kartu yra lengvi ir aerodinamiški - pagerins efektyvumą.

 
Stogo pasirinkimai

Koks jūsų stilius? Jūs galite nuspalvinti stogą(i) Papildoma įranga.   juoda arba balta spalvomis derindami jį prie jūsų mėgstamos išorės spalvos. Pasirinkite panoraminį stoglangį1, kad jūsų Corsa interjeras taptų dar šviesesnis.