Vokiškas miesto automobilis ateičiai. 100% elektrinis
Iki 362 km viena įkrova
Naujoji Corsa-e viena įkrova gali įveikti įspūdingą iki 352 km atstumą (Pagal WLTP)(i) Mišrios Corsa-e energijos sąnaudos 17 kWh/100 km; CO2 emisijos 0 g/km; nuvažiuojamas nuotolis iki 352 km (priklauso nuo įrangos). Nuvažiuojamas nuotolis ir energijos sąnaudos apskaičuotos pagal WLTP testų metodiką, pagal kurią testuojami visi nauji automobiliai nuo 2018 metų sausio 1 dienos. Šie rodmenys gali skirtis nuo kasdienio naudojimo dėl skirtingų naudojimo faktorių, tokių kaip greitis, šiluminis komfortas viduje, vairavimo stilius ir lauko temperatūra. Įkrovimo laikas priklauso nuo automobilio įkroviklio galios, įkrovimo kabelio ir įkrovimo stotelės galingumo. Norėdami sužinoti daugiau informacijos susisiekite su atstovu.  . Su keliais triukais, kaip greitis, vairavimo stilius ir teperatūros korekcija salone su Corsa-e lengva pasiekti tokį nuotolį. 
Iki 80% įsikrauna per 30 min
Greita ir paprasta: Įkraukite Corsa-e bateriją iki 80% vos per 30 minučių(i) Teoriniai skaičiai, paskaičiuoti pagal deklaruojamą 352 km nuvažiuojamą atstumą pagal WLTP**. Įkrovimo laikas gali skirtis priklausomai nuo įkrovimo stotelės galingumo, lauko temperatūros ir baterijos temperatūros.  . Mėgaukitės universaliomis Opel įkrovimo galimybėmis, kurios leis jums būti lanksčiu tiek kasdienėse, tiek ilgose kelionėse. Sužinokite daugiau čia.

 
Sužinokite apie aksesuarus įkrovimui Sužinokite daugiau apie įkrovimo galimybes
Elektra apsimoka

Yra ir daugiau apčiuopiamų priežasčių pereiti prie elektros: pasinaudokite mažomis bendromis eksploatavimo sąnaudomis dėl mažesnių mokesčių ir pigesnių kelionių!

Valstybės subsidijos perkant elektromobilį palengvina aspisprendimą. Ir ar žinojote, kad parama taip pat taikoma namų įkroviklio įrengimui?

 

Committed to you

Enjoy total peace of mind as an Opel Electric or Hybrid vehicle owner with our 10 Commitments suite of aftersales benefits. From 24/7 roadside assistance and lifetime free software updates to our 8-year 160,000km battery warranty and friendly experts to answer all your questions, we have you covered.

A comprehensive ten-point service promise providing straightforward, expert care in all aspects of vehicle ownership.

1. 8 Years warranty or 160,000 km for the traction battery

2. Opel roadside assistance

8 years / 160.000km manufacturer’s coverage

3. E-expert center

Our experts will take care of your vehicle and will answer all your questions.

4. Opel Flexcare (recommended)

All maintenance operations, parts and dedicated services are included. 

5. Certified charging solution

A complete range of wall box es, installed by selected professionals. 

6. Mobility solution

Different mobility solutions to keep you on the road. 

7. Lifetime software updates

Always benefit the best driving experience. 

8. Car recharge to 80 %

At each service inspection. 

9. Quote and book online* 

Book your appointment and calculate your Aftersales operation.

10. And your car is clean at each visit*

Different mobility solutions to keep you on the road. 
* If available