Saugumas ir inovacijos
Intelli-Lux Matrix LED žibintai
Matykite ir būkite matomi. Pirmieji klasėje Intelli-Lux LED® Matrix žibintai(i) Galima papildoma įranga Comfort ir Innovation Plus komplektacijose, standartinė Executive.    leis jums mėgautis ilgosiomis šviesomis neakinant kitų vairuotojų. Mėgaukitės šviese kiekvienoje situacijoje.
 
Automatinė greičio palaikymo sistema
Adaptyvinė greičio palaikymo sistema (ACC)(i) Veikia tarp 30 km/h ir 180 km/h. Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia technologijos. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už vairavimą.   suteiks jums neįpareigojančią vairavimo patirtį. Ji automatiškai greitėja ir lėtėja išlaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.  
Juostos palaikymo pagalbininkas ir nuokrypio nuo eismo juostos perspėjimo sistema
Mėgaukitės saugesniu ir atsargesniu vairavimu. Juostos palaikymo sistema (LKA)(i) Rankos privalo išlikti ant vairo.   reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai koreguodama vairo pasukimą(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   ir sugražina automobilį į eismo juostą. Perspėjimo apie nuokrypį iš eismo juostos sistema (LDP) (i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   perspės jus, jeigu nenorėdamas pervažiuosite juostos žymėjimo liniją. Šios sistemos jums padės išvengti skaudžių eismo įvykių, kuriuos sukelia išsiblaškymas ar dėmesio nukreipimas.  
Skaitmeninis pritaisų skydelis
Mėgaukitės intuityvia ir lengvai valdoma multimedijos sistema ir išlikite susikoncentravę į kelą. Pilnai skaitmeninis prietaisų skydelis informuos jus apie greitį, navigacijos nurodymus ir daug daugiau ten, kur jums reikia - prieš pat akis. 
180° panoraminio vaizdo kamera
Važiavimas atbulomis tapo dar saugesnis ir lengvesnis, ypač mieste, siaurose statymo vietose. Panoraminė galinio vaizdo kamera(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   sukuria 180° vaizdą, kuris yra Corsa automobilio gale ir aplink jį. Net nepajausite, kaip pradėsite profesionaliai parkuotis atbuline eiga..
 
Pažangus statymo asistentas
Lengvesnis automobilio statymas. Pažangus statymo asistentas (APA)(i) Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia technologijos. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už vairavimą.   atranda vietas statymui ir pats sukioja vairą. Jums telieka akseleruoti ir/arba stabdyti. Ar parkavimas gali būti dar komfortiškesnis?