Klasėje pirmaujančios ypatybės
Puikiai interguota baterija
Corsa-e baterija įmontuota po priekinėmis ir galinėmis sėdynėmis. Tai užtikrina ne tik maksimalią bagažinės talpą, bet ir suteikia žemą svorio centrą geresnėms valdymo savybėms užtikrinti.  
Sportiškos savybės
Kai kalba pasisuka apie vairavimo malonumą, naujoji Corsa-e žengia į priekį: dėl staigios traukos ir pavarų keitimų 100 km/h greitį ji pasiekia per 8.1 sek. Tai visiškai nauja vairavimo malonumo forma.  
Visiška tyla, maksimali galia
Triukšmas taip pat yra taršos forma. Ir būtent todėl jums patiks visiškai tyli naujoji Corsa-e. Visiškai be garso veikiantis elektros motoras padės jums sumažinti kasdienę triukšmo taršą ir vairavimo potyrius pavers labiau atpalaiduojančiais.  
Vairavimo režimai

režimą visiems vairavimo stiliams:

 

·       Sport režimas įtraukia į vairavimą ir sukuria jaudinančią patirtį siūlydamas didžiausią sukimo momentą, sportišką akseleratoriaus veikimą ir aštresnes vairo reakcijas.

·       ECO režimas padeda jums išsaugoti didesnį nuvažiuojamą atstumą viena įkrova apribodamas kai kuriuos automobilio parametrus (sukimo momentą, trauką) ir optimizuodamas kitų sistemų darbą (šildymas, oro kondicionierius).

·       Normal režimas siūlo balansą tarp dinamikos ir efektyvumo.

 
Rekuperacinis stabdymas
Corsa-e naudoja regeneracinio stabdymo sistemą, kuri susigražina energiją, kuri įprastai yra prarandama stabdant. Vos tik nukelsite koją nuo akseleratoriaus, sistema ratų ir inercijos energiją gražins į akumuliatorių ir padidins nuvažiuojamą atstumą.  
Automobilio telemetrijos stebėsena
Corsa-e jus informuos ir atsižvelgs. Automobilio telemetrijos stebėsena leidžia vairuotojui lengvai suprasti ir intuityviai apžvelgti važiavimo sąlygas bei energijos sąnaudas, kad pagal tuos duomenis jis galėtų optimizuoti savo nuvažiuojamą atstumą.