NUVAŽIUOKITE TOLIAU.

Išspauskite iš savosios Corsa-e daugiausiai žinodami įtaką nuvažiuojamam atstumui darančius faktorius ir kaip į juos reaguoti.

GREITIS
Greitis daro didžiausią įtaką nuvažiuojamam atstumui. Pavyzdžiui, važiuojant 130 km/h greičiu Corsa-e nuvažiuojamas atstumas sumažės dvigubai lyginant su WLTP rodikliais.
 
VAIRAVIMO STILIUS
Kiekvieną kartą, kai akseleruojate, prarandate energiją. Ir kiekvieną kartą, kai stipriau stabdote, jums reikia greitėti vėl. ECO važiavimo režimas ir regeneracinis stabdymas gali sutaupyti iki 15% jūsų Corsa-e nuvažiuojamo atstumo.
 
ŠILUMINIS KOMFORTAS IR ŠILDYMAS
Nuvažiuojamas atstumas dėl šildymo naudojimo skirtingais metų sezonais gali skirtis iki 35%, mat šildymui naudojama baterijos energija. Išankstinis salono sušildymas kraunant automobilį yra puikus būdas išsaugoti nuvažiuojamą nuotolį ir keliauti komfortiškai. 
PATARIMAS: Rodomas maksimalus nuvažiuojamas Corsa-e atstumas, net kai automobilis pilnai įkrautas, yra prognozė, sudaryta pagal praėjusios kelionės rodiklius. Jeigu važiuosite ekonomiškiau, rodomas prognozuojamas nuvažiuoti atstumas prisitaikys prie jūsų vairavimo stiliaus.