Skip To Content
Ypatybės

Padidinkite savo lūkesčius

Tai naujoji Corsa-e

Dizainas

Elegantiška ir rafinuota
Naujosios Corsa dizainas - tai pareiškimas, pabrėžiantis vokiškos inžinerijos preciziką. Su akis prikaustančia priekine dalimi ir išskirtiniu siluetu naujoji Corsa atrodo patraukliai iš visų kampų.
 
Prabangos pojūtis
Užeikite į vidų, kuris iš karto jus nustebins pricizišku surinkimu, rafinuotomis detalėmis ir aukštos kokybės medžiagomis. Sportiška, į vairuotoją orientuota panelė su didelio automobilio charakteriu iš karto privers jus panorėti leistis į naują kelionę.
 
Ratlankiai
Jeigu dydis svarbu, tai 16 arba 17 colių1 išskirtinio dizaino ratlankiai yra puikus pasirinkimas. Norite spalvinio kontrasto? Išskirtiniai 17 colių lengvo aliuminio juodai sidabriniai ratlankiai suteiks ne tik gražų kontrastingą vaizdą, bet jie kartu yra lengvi ir aerodinamiški - pagerins efektyvumą.

1 Papildoma įranga.
 
Stogo pasirinkimai
Koks jūsų stilius? Jūs galite nuspalvinti stogą1 juoda arba balta spalvomis derindami jį prie jūsų mėgstamos išorės spalvos. Pasirinkite panoraminį stoglangį1, kad jūsų Corsa interjeras taptų dar šviesesnis.

1 Papildoma įranga. 

Saugumas ir inovacijos

Intelli-Lux Matrix LED žibintai
Matykite ir būkite matomi. Pirmieji klasėje Intelli-Lux LED® Matrix žibintai1 leis jums mėgautis ilgosiomis šviesomis neakinant kitų vairuotojų. Mėgaukitės šviese kiekvienoje situacijoje.

1 Papildoma įranga Comfort ir Innovation Plus komplektacijose, standartinė Executive.
 
Automatinė greičio palaikymo sistema
Automatinė greičio palaikymo sistema (ACC)1,2 suteiks jums neįpareigojančią vairavimo patirtį. Ji automatiškai greitėja ir lėtėja išlaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.

 
1 Veikia tarp 30 km/h ir 180 km/h.
2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia technologijos. Vairuotojas lieka atsakingas už vairavimą.
Juostos palaikymo pagalbininkas ir nuokrypio nuo eismo juostos perspėjimo sistema
Mėgaukitės saugesniu ir atsargesniu vairavimu. Juostos palaikymo sistema (LKA)2 reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai koreguodama vairo paskutimą1 ir sugražina automobilį į eismo juostą. Perspėjimo apie nuokrypį iš eismo juostos sistema (LDP)2 perspės jus, jeigu nenorėdamas pervažiuosite juostos žymėjimo liniją. Šios sistemos jums padės išvengti skaudžių eismo įvykių, kuriuos sukelia išsiblaškymas ar dėmesio nukreipimas.
 
1 Rankos privalo išlikti ant vairo.
2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia technologijos. Vairuotojas lieka atsakingas už vairavimą.
Skaitmeninis pritaisų skydelis
Mėgaukitės intuityvia ir lengvai valdoma multimedijos sistema ir išlikite susikoncentravę į kelą. Pilnai skaitmeninis prietaisų skydelis informuos jus apie greitį, navigacijos nurodymus ir daug daugiau ten, kur jums reikia - prieš pat akis.
 
180° panoraminio vaizdo kamera
Važiavimas atbulomis tapo dar saugesnis ir lengvesnis, ypač mieste, siaurose statymo vietose. Panoraminė galinio vaizdo kamera1 sukuria 180° vaizdą, kuris yra Corsa automobilio gale ir aplink jį. Jūsų būsite važiavimo atbulomis profesionalas.

1 Papildoma įranga.
 
Pažangus statymo asistentas
Lengvesnis automobilio statymas. Pažangus statymo asistentas (APA)1 atranda vietas statymui ir pats sukioja vairą. Jums telieka akseleruoti ir stabdyti. Ar parkavimas gali būti dar komfortiškesnis?
 
1 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia technologijos. Vairuotojas lieka atsakingas už vairavimą.

Aukšto lygio komfortas

Šildomos sėdynės ir vairas
Trimis lygiais šildomos sėdynės lepins jus ir jūsų pakeleivį, o šildomas vairas suteiks komfortą jūsų rankoms. Vos tik įsitaisysite savo sėdynėje, nebenorėsite jos palikti.
 
Odinės sėdynės1
Mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu kiekvienoje kelionėje Corsa-e odinėse sėdynėse. Keleivio sėdynė siūlo ISOFIX tvirtinimą, kuris leis itin lengvai sumontuoti vaiko kėdutę.

1 Papildoma įranga, standartinė Executive komplektacijoje 
Bagažinė
Daug bagažo? 267 litrų dydžio bagažinė sutalpins jį visą. Reikia pervežti dar daugiau? Nulenkite galines sėdynes ir padidinkite savo bagažinės erdvę. Corsa-e tinka dideliems iššūkiams.
 

Junglumas

Navigacija
Jūsų tikslas yra vos iš vieno paspaudimo. Pasirinkite tarp Navi Pro multimedijos su 10 colių ekranu arba Navi multimedijos su 7 colių ekranu ir keliaukite kur tik panorėsite.
 
Multimedija
Sklandus ir intuityvus. Lietimui jautrus ekranas, Apple CarPlay™1,3 ir Android Auto™2,3. Naujosios Corsa-e multimedijos sistema suteikia komunikacijos laisvę ir pramogas, taip pat veikia valdymas balsu ir garso failų transliavimas per Bluetooth®4.
 
1 Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekės ženklai JAV ir kitose šalyse.
2 Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas.
3 Suderinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso. Suderinamumą galite patikrinti www.apple.com arba www.android.com arba susisiekę su savo Opel atstovu.
4 Bluetooth® yra Bluetooth SIG inc. registruotas prekės ženklas.
Bevielis įkrovimas
Įkraukite savo mobilųjį telefoną be laido1. Tiesiog padėkite telefoną į jam numatytą vietą ir būkite užtikrinti, kad jūs visada būsite pasiekiamas draugų.

1Papildoma įranga. Gali reikėti priedo telefonui. Indukcinis įkrovimas galimas tik su PMA arba Qi palaikančiais išmaniaisiais telefonais. Norėdami sužinoti suderinamumą, susisiekite su Opel atstovu.
 
OpelConnect paslaugos1
Sumani paslaugų gama suteiks jums naują saugumo lygį ir padės būti prisijungus kelyje - net kai važiuojate elektra.
 
  • Rami galva: Pagalbos skambutis, skambutis gedimo atveju ir automobilio būklės informacija.
  • Patogumas: Nuotolinės funkcijos durų užrakinimui, garso signalui ir šviesoms, užvedimas išmaniojo prietaiso pagalba. Papildomos mūsų paslaugos elektrifikuotoms transporto priemonėms: e-Nuotolinis Pultas, Kelionės Planininkas, Įkrovimo pasas - mes pasirūpinsime jūsų kelione!
  • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančius vairavimu su gyvai atnaujinama navigacijos sistema bei važiavimo valdymu.

 

1 OpelConnect paslaugos gali skirtis skirtingose šalyse. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos mokesčio ir specialaus mobiliojo ryšio padengimo.

Opel+ priedai

Atitiks jūsų individualius poreikius

Išreikškite save individualiais Opel+ aksesuarais ir išnaudokite savo Corsa-e. Jie sukurti ir išbandyti jūsų Opel automobiliui.

Objektas nuotraukoje gali skirtis nuo objekto pardavime.

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą