Jungiamumas
Navigacija
Jūsų kitas kelionės tikslas pasiekiamas vienu palietimu. Rinkitės iš multimedijos sistemos „Navi Pro“ su 10 col. ekranu(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Į “On-line” navigacijos paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, lankytinų vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje).   ir multimedijos sistemos Navi su 7 col. ekranu(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  . Tiesiog nevaržykite savęs ir keliaukite visur. 
Informacinės ir pramoginės sistemos
Nenutrūkstama ir intuityvu. Jutiklinis ekranas, „Apple CarPlay™(i) „Apple CarPlay™“ ir „Apple Siri™“ yra JAV ir kitose šalyse registruoti „Apple Inc.“ prekių ženklai. Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio versijos ir operacinės sistemos. Savo įrenginio suderinamumą galite patikrinti adresu www.apple.com arba www.android.com, taip pat galite susisiekti su savo „Opel“ pardavėju.   ir „Android Auto™“(i) „Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekinis ženklas. Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio versijos ir operacinės sistemos. Savo įrenginio suderinamumą galite patikrinti adresu www.apple.com arba www.android.com, taip pat galite susisiekti su savo „Opel“ pardavėju.  . Naujajame „Corsa“ įdiegtos informacinės ir pramoginės sistemos(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  , tokios kaip valdymas balsu ir „Bluetooth®(i) „Bluetooth®“ yra registruotasis „Bluetooth SIG inc.“ prekės ženklas.   garso transliavimas, suteikia jums laisvę bendrauti ir mėgautis pramogomis.  
Belaidis įkrovimas
Įkraukite savo išmanųjį telefoną be kabelio(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Gali reikėti išmaniojo telefono priedo. Indukciniu būdu įkrauti galima tik su PMA ar „Qi“ suderinamus išmaniuosius telefonus. Norėdami patikrinti suderinamumą, susisiekite su savo „Opel“ pardavėju.  . Tiesiog padėkite savo išmanųjį telefoną į krovimo vietą ir būkite tikri, kad galėsite palaikyti ryšį su draugais. 
OpelConnect paslaugos(i) „OpelConnect“ paslaugų pasiekiamumas skiriasi priklausomai nuo šalies ir automobilio. Norint naudotis paslaugomis gali reikėti jas užsisakyti arba mokėti mokestį, taip pat joms įtakos turi mobiliojo tinklo aprėptis ir pasiekiamumas.  

Įvairios išmaniosios paslaugos, užtikrinančios naują saugumo ir pagalbos lygį, padeda jums palaikyti ryšį kelyje. 

·    Ramybė: avarinio skambučio, gedimo skambučio ir transporto priemonės būsenos ir informacijos paslaugos.

·    Patogumas: nuotolinės durų užrakto, garso signalo ir žibintų funkcijos.

·    Išmanusis vairavimas: Tiesioginė navigacija ir „Trip and Drive“ valdymas leis mėgautis ramiu važiavimu.