Inovacijos
Intelli-Lux matrix šviesos diodai
Matykite ir būkite matomi. Savo klasėje pirmaujantys „Intelli-Lux LED® Matrix“ priekiniai žibintai(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   suteikia jums tolimųjų šviesų matomumą netrukdant kitiems vairuotojams. Mėgaukitės puikiu apšvietimu bet kokioje situacijoje.  
Adaptyvinė greičio palaikymo sistema
Adaptyvinė greičio palaikymo sistema (ACC)(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Galima įjungti važiuojant 30–180 km/val. greičiu. Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingu už vairavimo funkciją.   leidžia jums vairuoti be streso. Sistema automatiškai didina arba mažina greiti ir padeda visada palaikyti saugų atstumą nuo priešais jus važiuojančio automobilio.   
Juostos palaikymo asistentas ir nuokrypio iš eismo juostos perspėjimas
Vairuodami mėgaukitės aukštesniu saugumo ir budrumo lygiu. Automobilio išlaikymo juostoje sistema (LKA)(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.   aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai pakreipdamas(i) Rankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.   automobilį atgal į savą eismo juostą. Įspėjimas apie nukrypimą iš juostos (LDP)(i) „Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.   perspėja jus, kad netyčia nukrypote iš paženklintos eismo juostos. Abi šios sistemos padeda jums išvengti mirtinų avarijų, kurias sukelia nuovargis ar išsiblaškymas.  
Skaitmeninis prietaisų skydelis
Mėgaukitės intuityvia ir paprasta naudoti pramogine ir informacine sistema sutelkę dėmesį į kelią. Visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   rodo jums informaciją apie greitį, navigaciją ir daug daugiau kitos informacijos tada, kai reikia, tiesiai prieš akis. 
180° panoraminė galinio vaizdo kamera
Važiavimas atbuline eiga dabar saugesnis ir paprastesnis, ypač mieste ir ankštose stovėjimo vietose. Panoraminė galinio vaizdo kamera(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   užtikrina iš aukštai rodomą 180° jūsų automobilio galo ir jo aplinkos vaizdą. Net nepajausite, kaip pradėsite profesionaliai parkuotis atbuline eiga. 
Pažangus parkavimo asistentas
Lengvesnis parkavimas. Pažangus parkavimo asistentas (APA)(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. „Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.   aptinka tuščias stovėjimas vietas ir perima vairo kontrolę. Jums reikės tik spausti akceleratoriaus ir stabdžių pedalus. Ar parkavimas gali būti dar patogesnis?