Skip To Content
Ypatybės

Praplėskite savo lūkesčius

Tai naujasis Corsa

Design

Sportiškas ir atletiškas
Norite dar labiau išraiškingos ir atletiškos išvaizdos? Tada jums idealiai tinka sportiškoji GS linija, pasižyminti išskirtiniu dizainu, įskaitant specialius priekinį ir galinį bamperius, chromuotą išmetimo vamzdį ir specialius ratus. 
Drąsus pareiškimas
Dėl raudonų vidaus akcentų, sportinių sėdynių, tamsios stogo apdailos ir lietų sportinių pedalų GS atrodo taip pat gerai, kaip važiuoja.
 
Ratlankiai

Jei jums rūpi dydis, tai 16 ar 17 col. lieti ratlankiai1, pasižymintys itin patraukliu dizainu, yra puikus pasirinkimas.  Jie pabrėžia jūsų „Corsa“ dizaino pareiškimą: elegantiškas ir rafinuotas ar sportiškas ir atletiškas? Rinktis jums.

 

1Pasirenkama įranga. 

 
Stogo variantai

Koks jūsų stilius? Stilingai nudažytas stogas1 leis jums įtraukti juodą arba baltą spalvas į mėgstamiausių išorės spalvų sąrašą. Pasirinkite panoraminį stoglangį1, kad jūsų „Corsa“ vidus būtų dar šviesesnis.

 

1Pasirenkama įranga.

 

Inovacijos

Intelli-Lux matrix šviesos diodai

Matykite ir būkite matomi. Savo klasėje pirmaujantys „Intelli-Lux LED® Matrix“ priekiniai žibintai1 suteikia jums tolimųjų šviesų matomumą netrukdant kitiems vairuotojams. Mėgaukitės puikiu apšvietimu bet kokioje situacijoje. 

 

1Pasirenkama įranga.

 
Automatinė greičio palaikymo sistema
Automatinė greičio palaikymo sistema (ACC)1,2 leidžia jums vairuoti be streso. Sistema automatiškai didina arba mažina greiti ir padeda visada palaikyti saugų atstumą nuo priešakyje važiuojančio automobilio.   
1Pasirenkama įranga. Galima įjungti važiuojant 30–180 km/val. greičiu.
2„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.
Automobilio išlaikymo juostoje sistema ir įspėjimas apie išklydimą iš juostos
Vairuodami mėgaukitės aukštesniu saugumo ir budrumo lygiu. Automobilio išlaikymo juostoje sistema (LKA)1,3 aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai vairuodama2 automobilį atgal į paženklintą zoną. Įspėjimas apie išklydimą iš juostos (LDP)3 perspėja jus, kad netyčia išklydote iš paženklintos juostos. Abi šios sistemos padeda jums išvengti mirtinų avarijų, kurias sukelia nuovargis ar išsiblaškymas. 

Abi šios sistemos padeda jums išvengti mirtinų avarijų, kurias sukelia nuovargis ar išsiblaškymas.

 

1Pasirenkama įranga.
2Važiuojant rankos turi būti ant vairo.
3„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.

Skaitmeninis prietaisų skydelis 

Mėgaukitės intuityvia ir paprasta naudoti pramogine ir informacine sistema sutelkę dėmesį į kelią. Visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis1 rodo jums informaciją apie greitį, navigaciją ir daug daugiau kitos informacijos tada, kai reikia, tiesiai prieš akis.

 

1Pasirenkama įranga.

 
180° panoraminė galinio vaizdo kamera

Važiavimas atbuline eiga dabar saugesnis ir paprastesnis, ypač mieste ir ankštose stovėjimo vietose. Panoraminė galinio vaizdo kamera1 užtikrina iš aukštai rodomą 180° jūsų automobilio galo ir jo aplinkos vaizdą. Ne nepajausite, kaip pradėsite profesionaliai važiuoti atbuline eiga.

 

1Pasirenkama įranga.

 
Išplėstinė parkavimo pagalbos sistema
Lengvesnis parkavimas. Išplėstinė parkavimo pagalbos sistema (APA)1,2 aptinka tuščias stovėjimas vietas ir perima vairo kontrolę. Jums reikės tik spausti akceleratoriaus pedalą ir stabdyti. Ar parkavimas gali būti patogesnis? (kvailas klausimas.)
 
1 Pasirenkama įranga.
2„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.

Aukščiausio lygio komfortas

Šildomos sėdynės ir šildomas vairas

Trijų lygių šildomos sėdynės1 suteiks malonumą jums ir jūsų šturmanui, o šildomas vairas1,2 pasirūpins jūsų rankomis. Atsisėdę į savo sėdynę nebenorėsite atsistoti.

 

1Pasirenkama įranga.

2Netiekiama kartu su automatine pavarų dėže.

 
Masažinės odinės sėdynės1

Atsisėskite ir mėgaukitės kiekviena kelione. Vairuotojo masažavimo funkcija1 gali būti įdiegta Corsa odinėse sėdynėse, kad kelionės tikslą pasiektumėte pailsėję net ir po ilgiausių kelionių.

 

1Pasirenkama įranga.

 
Bagažinė

Daug bagažo? 309 litrų1 talpos bagažinė leis sutalpinti viską. Turite dar daugiau daiktų? Užlenkite galines sėdynes ir dar labiau padidinkite bagažinės tūrį. Dabar tinkamas metas turėti didesnių planų.

 

1Taikoma benzininiams ir dyzeliniams varikliams.

 

Jungiamumas

Navigacija

Jūsų kitas kelionės tikslas pasiekiamas vienu palietimu. Rinkitės iš multimedijos sistemos „Navi Pro“ su 10 col. ekranu1 ir multimedijos sistemos Navi su 7 col. ekranu1. Tiesiog nevaržykite savęs ir keliaukite visur.

 

1Pasirenkama įranga.

 
Informacinės ir pramoginės sistemos
Nenutrūkstama ir intuityvu. Jutiklinis ekranas, „Apple CarPlay™“1,3 ir „Android Auto™“2,3. Naujajame „Corsa“ įdiegtos informacinės ir pramoginės sistemos4, tokios kaip valdymas balsu ir „Bluetooth®5 garso transliavimas, suteikia jums laisvę bendrauti ir mėgautis pramogomis. 
1„Apple CarPlay™“ ir „Apple Siri™“ yra JAV ir kitose šalyse registruoti „Apple Inc.“ prekių ženklai.
2„Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekinis ženklas.
3Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio versijos ir operacinės sistemos. Savo įrenginio suderinamumą galite patikrinti adresu www.apple.com arba www.android.com, taip pat galite susisiekti su savo „Opel“ pardavėju.
4Pasirenkama įranga.
5„Bluetooth®“ yra registruotasis „Bluetooth SIG inc.“ prekės ženklas.
Belaidis įkrovimas

Įkraukite savo išmanųjį telefoną be kabelio1. Tiesiog padėkite savo išmanųjį telefoną į saugyklą ir būkite tikri, kad galėsite palaikyti ryšį su draugais.

 

1Pasirenkama įranga. Gali reikėti išmaniojo telefono priedo. Indukciniu būdu įkrauti galima tik su PMA ar „Qi“ suderinamus išmaniuosius telefonus. Norėdami patikrinti suderinamumą, susisiekite su savo „Opel“ pardavėju.

 
OpelConnect paslaugos1
'Įvairios išmaniosios paslaugos, užtikrinančios naują saugumo ir pagalbos lygį, padeda jums palaikyti ryšį kelyje.  
  • Ramybė: avarinio skambučio, gedimo skambučio ir transporto priemonės būsenos ir informacijos paslaugos.
  • Patogumas: nuotolinės durų užrakto, garso signalo ir žibintų funkcijos.
  • Išmanusis vairavimas: Tiesioginė navigacija ir „Trip and Drive“ valdymas leis mėgautis ramiu važiavimu.


1„OpelConnect“ paslaugų pasiekiamumas skiriasi priklausomai nuo šalies ir automobilio. Norint naudotis paslaugomis gali reikėti jas užsisakyti arba mokėti mokestį, taip pat joms įtakos turi mobiliojo tinklo aprėptis ir pasiekiamumas.

Vairavimo dinamiškumas

Variklis
Corsa pasižymi geresniu efektyvumu ir našumu važiuojant dyzelinu arba benzinu, todėl kiekviena kelionė yra malonesnė, nes mažiau tuštinama piniginė.  
Transmisija

Sportiškumas sujungtas su komfortu: automatinė 8 pavarų transmisija su pavarų svirtelėmis1 padidina efektyvumą ir dar labiau pagerina vairavimo įspūdžius.

 

1Galima įsigyti tik su pasirinktais varikliais.

 
Sporto režimas1

Labiau įsitraukite į sportą: Vienu palietimu įjungsite sporto režimą Šiuo režimu nustatomos specifinės pedalų kalibracijos ir netgi sustiprinamas variklio garsas.

 

1Galima įsigyti su „Corsa GS“ linija

 

„Opel+“ priedai

Jūsų asmeninių poreikių tenkinimas

Išreikškite save su originaliais „Opel+“ priedais ir maksimaliai išnaudokite savo „Corsa“. Sukurta ir išbandyta jūsų „Opel“.

 

Gaminys nuotraukoje gali skirtis nuo parduodamo gaminio.

Išorės kėbulo rinkinys
Daugiau
Salono apdailos rinkinys
Daugiau
Papildomi lieti ratlankiai
Daugiau

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą