Pažangi technologija
IntelliLux® Matrix LED žibintai
Naujojoje Opel Corsa yra sumontuoti geriausi savo klasėje IntelliLux® Matrix LED priekiniai žibintai, kurie užtikrina optimalų matomumą ir automatiškai prisitaiko, kad nebūtų akinami priešpriešais važiuojantys vairuotojai. Naujo dizaino 14 matricinių segmentų IntelliLux® suteikia pasitikėjimo bet kokiomis sąlygomis! 
Opel Drive Assist
Į Opel Drive Assist įeinanti Active Lane Centering funkcija elektroniniu būdu stebi kelią ir subtiliai pasuka vairą, kad naujoji Opel Corsa išliktų savo eismo juostoje, todėl važiavimas greitkeliu tampa saugesnis, mažiau varginantis ir malonesnis. 
Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema
Įjungta adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai pagreitina ir stabdo, išlaikydama pastovų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, kad Opel Corsa važiuotų saugiau, patogiau ir ramiau.  
Greitį ribojančių ženklų atpažinimas
Naujosios Opel Corsa pažangioji kamerų sistema atpažįsta įvairius kelio ženklus ir patogiai juos rodo skaitmeniniame skydelyje. Tai reiškia, kad kas bevyktų aplinkui, daugiau niekada nepraleisite greitį ribojančių ženklų! 
Automatinis avarinis stabdymas
Opel Corsa automatinė avarinio stabdymo sistema stebi kelią, įspėja vairuotoją apie gresiantį susidūrimą ir aktyviai stabdo, jei jis nesiimama jokių veiksmų. Sistema atpažįsta automobilius ir pėsčiuosius ir suteikia daugiau pasitikėjimo judrioje miesto aplinkoje. (Sistema veikia važiuojant nuo 5 km/val. iki 140 km/val. greičiu)  
Nematomų zonų stebėjimas
Opel Corsa nematomų zonų stebėjimo sistema veikia važiuojant nuo 12 iki 140 km/val. ir nuolat stebi Jums nematomas zonas. Indikatoriai, esantys išoriniuose veidrodėliuose, šviečia, kad įspėtų Jus, kai transporto priemonės yra Jums nematomoje zonoje, todėl kelionės greitkeliu tampa saugesnės ir patogesnės.