Komfortas salono viduje
Vairuotojo masažas
Po kiekvieno važiavimo jauskitės atsipalaidavę. Naujojoje Opel Corsa įrengtos patogios Alcantara® medžiaga aptrauktos sėdynės su vairuotojo juosmens atrama ir masažo funkcija bei trijų pakopų vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynių šildymu, todėl kiekviena kelionė taps malonumu. 
Panoraminis stiklinis stogas
Panoraminis stiklinis stogas užlieja naujosios Opel Corsa saloną natūralia šviesa ir atveria Jus supančio pasaulio vaizdus – nuo miesto panoramos iki žvaigždėto nakties dangaus. Kiekviena kelionė bus pažintinis malonumas.  
Beraktis atrakinimas ir užvedimas
Naudotis Opel Corsa su berakčiu atrakinimu ir užvedimu yra visiškai paprasta. Atrakinkite, užveskite ir užrakinkite automobilį be fizinės sąveikos su rakteliu. Nesvarbu, ar Jūsų rankos užimtos, ar rakteliai giliai padėti rankinėje, Jums nekils jokių problemų naudotis naująja Corsa.  
Erdvė kiekvienai dienai
Naujoji Opel Corsa pasiruošusi visiems kasdienio gyvenimo atvejams – nuo kelionių po parduotuves iki savaitgalio išvykų – nuo dėtuvių durelėse, kur galima laikyti 1,5 l talpos butelius, iki didelės bagažinės ir patogių 60/40 santykiu sulankstomų galinių sėdynių.