Drąsus ir išgrynintas dizainas
Drąsus ir išgrynintas dizainas
Dėl žemos ir dinamiškos išvaizdos, firminio Opel Vizor® ir drąsių spalvų bei apdailos derinių Opel Corsa visada išsiskiria iš minios. 
Firminis Opel Vizor®
Opel Vizor® sujungia geriausią savo klasėje šviesų technologiją, oro įsiurbimo sistemą ir Opel emblemą į vieną grafinį modulį, suteikdamas naujajai Opel Corsa drąsią ir išskirtinę išvaizdą. 
Kontrastingas juodas stogas
Šešiomis įspūdingomis išorės spalvomis ir kontrastingu juodu stogu (i) Standartinė GS versijos įranga   , naujoji Opel Corsa visada išsiskiria. 
Stilingi ratai
Galima rinktis 16 ir 17 colių dydžio ratlankius, todėl kiekvienas ras sau tinkamą variantą. Aukščiausios klasės 17 colių deimantinio pjovimo ratlankiai pasižymi drąsiu ir dėmesį prikaustančiu stiliumi. 
Ergonomiškas interjeras
Įlipę į naująją Opel Corsa, pamatysite technologiškai išgrynintą erdvę su intuityviu valdymu ir ergonomiška vairuotojo vieta. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai puiki aplinka, kurioje galėsite mėgautis vairavimu.  
Vokiškas tikslumas
Kiekvienas naujosios Opel Corsa centimetras – nuo centrinės variklio dangčio briaunos iki užrašo ant galinių durelių – buvo tiksliai suprojektuotas ir sukurtas taip, kad vairavimas vėl teiktų malonumą!