Hibridas
Kas yra hibridas?
Corsa su hibridine pavara yra gyvybingas miesto automobilis. Hibridas sujungia geriausias tradicinio vidaus degimo variklio ir elektros variklio savybes, todėl vairavimas yra ekonomiškas ir sklandus. Corsa hibridinio modelio jėgainėje yra ličio jonų baterija, kuri įkraunama važiuojant. Naujasis 1,2 l vidaus degimo variklis su turbokompresoriumi pasiekia 74 kW / 100 AG galią. Šis trijų cilindrų variklis buvo specialiai sukurtas hibridiniam naudojimui ir yra sujungtas su nauja dviejų sankabų pavarų dėže, kuri yra sujungta su 21 AG elektros varikliu. Tai leidžia važiuoti vien tik elektra ir tam tikrais atvejais vidaus degimo ir elektros varikliams veikti kartu. 
Dar smagiau ir patogiau
Hibridiniame automobilyje vidaus degimo variklis veikia kartu su elektros varikliu, optimizuodamas našumą ir degalų sąnaudas. Dėl itin sklandaus dviejų sankabų automatinės pavarų dėžės veikimo visiškai nepastebėsite skirtingų variklių įsijungimo ir išsijungimo, kas suteiks pojūtį, jog vairuojate tikrą elektromobilį. Pradedant važiuoti ir judant mažu greičiu visada veikia elektrinis variklis, be to, elektrinis variklis suteikia papildomos galios staigaus greitėjimo metu. Važiavimas hibridiniu automobiliu yra patogesnis nei bet kada anksčiau, o svarbiausia, nesukelia jokių papildomų rūpesčių: jo nereikia įkrauti, o elektrifikuoto važiavimo patirtis yra sklandi ir visapusiška. Važiavimo režimai ir energijos regeneracija yra valdomi automatiškai. 
Elektra yra ekonomiška
Hibridinė technologija suteikia daug privalumų, ypač tiems, kurie dar neperėjo prie elektrinio mobilumo. Naujoji hibridinė sistema ypač naudinga tiems, kas važinėja mieste ir daug laiko praleidžia spūstyse. Kinetinė energija gali būti regeneruojama ir kaupiama baterijoje, kad būtų vėl panaudota greitėjimo metu. Palyginti su atitinkamu modeliu su vidaus degimo varikliu, naujojo hibrido degalų sąnaudos ir emisija yra apie 15% mažesnės. Važiuojant labai mažu greičiu, automobilis gali būti varomas vien elektra, o tai išskiria naująją sistemą iš kitų 48 voltų hibridinių technologijų.