Elektrinis
Puikiai integruota baterija
Naujojo „Opel Corsa Electric“ pagrindas – mūsų naujos kartos ličio jonų baterija. Jos vientisa integracija į važiuoklę užtikrina žemą svorio centrą, kad vairavimo dinamika būtų optimali ir smagi, nesumažinant vietos erdviame salone.
 
Elektrifikuotas smagus vairavimas
Beveik nesigirdi garso, nereikia perjunginėti pavarų, o sukimo momentas siekia 260 Nm, todėl kiekvienas važiavimas naujuoju „Opel Corsa Electric“ yra smagus! Nuo nulio iki 100 km/val. jis įsibėgėja per 8,3 sek. ir gali pasiekti 150 km/val. maksimalų greitį, todėl nesvarbu, ar važiuojate miesto centre, ar greitkeliu, „Corsa Electric“ puikiai tinka bet kokiomis sąlygomis!
 
Standartinis greitasis įkrovimas nuolatine srove
Naująjį „Opel Corsa Electric“ įkrauti itin paprasta! Su patobulinta baterija dabar galite nuvažiuoti iki 406 km (i) 1 Nuvažiuojamas atstumas: nuo 398 iki 406 km (priklausomai nuo apdailos lygio)   viena įkrova, o standartiškai greituoju įkrovimu galite ją papildyti nuo 10 iki 80 proc. vos per 30 minučių!  
Pasirenkami važiavimo režimai
Naujajame „Opel Corsa Electric“ pasirenkami važiavimo režimai leidžia lengvai suasmeninti vairavimo patirtį! „Sport“ režimas maksimaliai padidina vairavimo dinamiką, „Eco“ režimas optimizuoja efektyvumą, o juos abu subalansuoja „Normal“ režimas.
 
Regeneraciniai stabdžiai
Naujojo „Opel Corsa Electric“ regeneracinė stabdymo sistema stabdymo metu išgautą energiją paverčia elektra, grąžina ją į bateriją ir padidina nuvažiuojamą atstumą. Vos tik atkėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo, baterija pradedama įkrauti, taip užtikrinant minimalius energijos nuostolius ir maksimalų efektyvumą.
 
Automobilio duomenų stebėjimas
Naujajame „Opel Corsa Electric“ įdiegta duomenų stebėjimo sistema suteikia išsamią informaciją apie automobilio būklę. Nuo energijos suvartojimo ir baterijos įkrovimo iki tiesioginės įkrovimo statistikos – viskas pateikiama lengvai suprantamu ir minimalistiniu būdu, kad galėtumėte daugiau laiko skirti malonumui kelyje!