Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


VISAPUSIŠKA SAUGA.

Sistema „Opel Eye“ − tai viena saugiausių ir pačių moderniausių pagalbinių sistemų, kurios kada nors buvo sukurtos automobiliams. Taigi, daugiau dėl nieko nebeteks rūpintis.

 

  • Pagalbinė eismo ženklų atpažinimo sistema atpažįsta ir parodo greičio apribojimo bei kitus eismo ženklus.
  • Įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema garsiniu signalu perspėja, kai nerodydami posūkio signalo, išvažiuojate iš eismo juostos.
  • Atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio indikatorius nuolat praneša Jums apie atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.
  • Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema esant priekinio susidūrimo galimybei įspėja garsiniu signalu ir parodo perspėjimą ant priekinio stiklo.
  • Įspėjimo apie nematomą kliūtį šone sistema aptinka automobilius nematomoje zonoje ir įjungia signalą dešiniajame arba kairiajame veidrodėlyje.
DAUGIAU MAŽIAU

AUTOMOBILĮ PASTATYTI LENGVA.

Moderni pagalbinė automobilio statymo ir galinio vaizdo kamera automobilio statymą paverčia vienais juokais.

 

Moderni pagalbinė automobilio statymo sistema aptinka tinkamą stovėjimo vietą ir apskaičiuoja, kokius tiksliai reikia atlikti manevrus. Nurodžius, įjunkite priekinės ar atbulinės eigos pavarą ir reguliuokite greičio bei stabdžių pedalus. 

Galinio vaizdo kamera tausoja Jūsų nugarą, nes nereikia nuolatos sukiotis ir kraipytis, kad pasižiūrėtumėte atgal. Tiesiog įjunkite atbulinės eigos pavarą ir žiūrėkite į 7” ekraną.

DAUGIAU MAŽIAU

ATSIPALAIDUOKITE.

Pagal greitį reguliuojamas vairo stiprintuvas veikia tiksliau ir taupo degalus. Kai reikia pagalbos statant automobilį, ar lėtai manevruojant, paspauskite miesto režimo mygtuką.

TIESIOG MATYKITE DAUGIAU.

Kad vairuoti būtų lengviau, „Corsa“ prisitaiko prie oro ir apšvietimo sąlygų − tam galite papildomai įsirengti matomumo ir šviesos komplektą.

 

Esant prastam apšvietimui „Corsa“ įjungia priekinius žibintus. Kai aptinkamas lietus, įsijungia priekinio stiklo valytuvai. Elektrochromatinis galinio vaizdo veidrodėlis automatiškai pašalina akinančią šviesą naktį.
DAUGIAU MAŽIAU

LENGVA VEŽTIS DVIRAČIUS.

„FlexFix® − tai patogus būdas su savimi pasiimti ir dviratį. Šią laikiklių sistemą tereikia ištraukti iš galinio buferio ir prie jos galėsite pritvirtinti du dviračius, sveriančius iki 20 kg – ratai iki 29”, o ratų bazė 1200 mm. DAUGIAU MAŽIAU