Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


30% RYŠKESNI LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

LED priekiniai žibintai yra 30% ryškesni nei įprasti halogeniniai, todėl užtikrina optimalų apšvietimą bet kokiomis sąlygomis. 

 

  • Pagalbinė ilgųjų šviesų perjungimo sistema: automatiškai užfiksuojami iš priekio atvažiuojantys automobiliai ir išjungiamos ilgiosios šviesos įjungiant trumpąsias – tikrai neapakinsite kitų vairuotojų.
  • Posūkio šviesos: suteikiamas geresnis matomumas posūkiuose ir statant automobilį. Jos automatiškai įjungiamos, kai greitis yra mažesnis nei 40 km/h, įjungus posūkio signalą arba pasukus vairą tam tikru kampu. Vairuoti naktį yra saugiau ir lengviau.
DAUGIAU MAŽIAU

180 LAIPSNIŲ KAMPO GALINIO VAIZDO KAMERA.

Matykite aiškiai važiuodami atbuline eiga - 180° panoraminio galinio vaizdo kamera leidžia net pažvelgti už kampo, o automatinė automobilio statymo pagalbinė sistema padeda pastatyti automobilį nelaikant vairo.

 

Galima rinktis standartinę arba 180° panoraminę versiją – galinio vaizdo kamera užtikrina optimalų matomumą aplink automobilį, leidžia pamatyti jį iš viršaus ir priartinti vaizdą. Kas anksčiau būdavo nematomomis kliūtimis, pvz. iš šono artėjantys objektai arba gale pravažiuojantys automobiliai, dabar tapo matoma ir leidžia kur kas lengviau ir saugiau pradėti Jūsų kelionę. Priartinimo funkcija įjungiama automatiškai, jei objektas priartėja arčiau nei 70 cm atstumu. Surasti stovėjimo vietą tapo dar lengviau, nes automatinė automobilio statymo pagalbinė sistema tai atlieka už Jus. Ji taip pat leidžia iš stovėjimo vietos išvažiuoti ir manevruoti bet kuria kryptimi, nelaikant rankų ant vairo.
DAUGIAU MAŽIAU

„HEAD-UP“ PROJEKCINIS EKRANAS.

„Head-up“ projekcinis ekranas ant priekinio stiklo rodo svarbiausius duomenis, kad visą dėmesį galėtumėte saugiai sutelkti į kelią.

 

Šios naudingos funkcijos parodomos automatiškai ant priekinio stiklo:

 

  • greitis,
  • eismo ženklai, susiję su greičio apribojimu ir jų pabaiga,
  • pastovaus greičio palaikymo sistemos ir ribotuvo nustatymas,
  • galimo priekinio susidūrimo įspėjimas ir navigacija.
DAUGIAU MAŽIAU

IŠMANIOJO AVARINIO STABDYMO SISTEMA.

Tiesiog dėl visa pikta: automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu1 leidžia kelyje būti saugesniems ne tik jums, bet ir kitiems.

 

Automatinio avarinio stabdymo1 sistema aptinka pėsčiuosius ir kitus automobilius, kurių galbūt nepastebėjote. Kai greitis yra nuo 5 iki 85 km/h, sistema nuolat matuoja atstumą iki kitų automobilių ir įspėja jus, jei artėja per greitai arba atstumas tampa per mažas. Jei nesiimate jokių veiksmų, sistema automatiškai pradeda stabdyti ir sumažina automobilio greitį. Kai greitis mažesnis nei 30 km/h, automobilis visiškai sustabdomas.

 

1Papildoma įranga. Veikia automatiškai, kai greitis yra didesnis nei 5 km/h ir mažesnis nei 85 km/h. Esant greičiui nuo 5 iki 30 km/h, stabdymas smūgio poveikį sumažina 0,9 g. Esant greičiui nuo 30 iki 85 km/h, sistema greitį sumažina maks. 22 km/h. Pasiekus šią ribą, vairuotojas privalo stabdyti pats ir galutinai sumažinti greitį. AEBPD darbinio greičio diapazonas priklauso nuo aptiktos kliūties (judantis objektas: nuo 5 iki 85 km/h; fiksuotas objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h). „Opel“ pagalbinės vairuotojo sistemos padeda vairuotojui tik savo veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. Numatomas prekybos laikas – nuo 2017 m. rudens.

DAUGIAU MAŽIAU