Skip To Content
Ypatybės

Crossland

Geras įvaizdis - tai tik priedas

Design 

Išorė
Naujasis Crossland savo progresyviu dizainu rėžia drąsų pareiškimą. Vokiška inžierija jį pritaikė aukštiems jūsų gyvenimo standartams ir jūsų kelionėms.  
Vidus
Žvilgsnius traukiantis dizainas pereina ir į erdvų bei praktišką saloną. Mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu, intuityviu valdymu ir SUV modeliams būdinga paaukštinta sėdėjimo pozicija.  
Galinės dalies dizainas
Tamsinti galiniai LED žibintai atkartoja skiriamąjį Opel ženklą: šviesos sparnus, kurie suteikia daugiau stiliaus ir matomumo. Juodai blizgus ir nauju ženklinimu pažymėtas galinis dangtis suteikia automobiliui vizualiai žemesnę ir tvirtą stovėseną.  
Ratai
Naujoji Crossland išvaizda yra pasiruošusi kasdieniams nuotykiams - ir juos susikurti galite jūs pats. Platus dizainerių sukurtų ratų pasirinkimas reiškia, kad jie atitiks jūsų stilių, kad ir koks jis bebūtų: nuo elegantiškai kuklių iki akį traukiančių bei dėmesį prikaustančių. Crossland atrodys taip, kaip jums patinka.  
Panoraminis ir dvispalvis stogas

Suteikite savo Crossland išskirtinį vizualinį portretą su plaukiančio stogo iliuzija: nuspalvinkite stogą Diamond Black arba Jade White spalvomis. Pasirinkite panoraminį stiklinį stoglangį1 kad jūsų keliones praskaidrintų daugiau šviesos.

 

1 Papildoma įranga, priklauso nuo kėbulo spalvos ir komplektacijos lygio 

 

Saugumas ir inovacijos

Afl-LED žibintai
Jauskite pilną automobilio kontrolę ant kelio ir vairuokite saugiai. Prisitaikantys Crossland AFL-LED priekiniai žibintai smarkiai pagerina matomumą bet kokiomis sąlygomis ir automatiškai išjungia igąsias šviesas, kad neerzinti kitų vairuotojų. Jie taip pat apšviečia posūkius susukus vairą. Su Crossland jūs būsite ne tik geriau matomi, bet ir geriau matysite.  
180° panoraminė galinio vaizdo kamera
Crossland panoraminė galinio vaizdo kamera siūlo daugiau nei galimybę nesižvalgyti per petį atgal. Ši sumani aukštos raiškos 180° kampą rodanti kamera perteikdama vaizdą į monitorių centrinėje konsolėje leidžia pamatyti kas slepiasi aklosiose zonose, apžiūrėti kliūtis ir išvengti pavojaus stumant automobilį atbulomis į eismą.  
Automatinis avarinis stabdymas
Opel savo technologijomis, kurios visada pasiruošusius bet kam kelyje suteiks pasitikėjimo jausmą ir saugumą jums bei kitiems eismo dalyviams. Automatinio avarinio stabdymo sistema1 nuolat aptinka pėsčiuosius ir kitas transporto priemones kurių galbūt nepamatėta. Jis apie jas perspėja, o jei jūsų į perspėjimą nesureaguosite, automobilis pats stabdys, kad sumažintų galimas susidūrimo pasekmes.  
1 Papildoma įranga. Veikia automatiškai tarp 5 km/h ir 85 km/h greičio. Nuo 5 iki 30 km/h stabdymo jėga, kad būtų sumažintas smūgio stiprumas siekia 0.9 g. Nuo 30 iki 85 km/h sistema sumažina greitį iki 22 km/h. Po šio veiksmo vairuotojas privalo pats spausti stabdio pedalą norėdams dar labiau sumažinti greitį. Operacinė AEBPD greičių gama priklauso nuo aptiktos kliūties (judanti kliūtis: nuo 5 iki 85 km/h; stovinti kliūtis nuo 5 iki 80 km/h; pėstieji: nuo 5 iki 60 km/h). Pagalbinės Opel vairavimo sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia pačios sistemos galimybės. 
Projekcinis ekranas
Projekcinis ekranas pateikia būtiniausius rodmenis, tokius kaip greitis, prietaisų skydelio perspėjimai ir kelio ženklai tiesiai į jūsų regos zoną tam, kad jums nereikėtų nuleisti akių nuo kelio.  
IntelliGrip
Galia be kontrolės yra bevertė. IntelliGrip perteikia visą dinamiškų Crossland variklių galią tiksliai ten, kur ji bus išnaudota efektyviausiai be jokio ratų prasisukimo. Ši sumani sistema užtikrina sukibimą ir stabilumą ant bet kokios dangos. Ji automatiškai paskirsto sukimo momentą tarp varančiųjų ratų ir keičia ESP (Elektroninės stabilumo programos) nustatymus. Vairuotojai gali pasirinkti IntelliGrip režimus purvui, sniegui ar smėliui paprasčiausiai sukdami ratukinį valdiklį centrinėje konsolėje arba tiesiog palikti viską spręsti IntelliGrip sistemai pasirinkus Normal režimą, kad būtų galima saugiai ir atsipalaidavus važinėti mieste ir magistralėse.  
Automatinis parkavimo asistentas
Crossland pagalbinės vairuotojo sistemos leis automobilį pastatyti net ir siauroje vietoje be jokių pastangų. Automatinis parkavimo asistentas sensoriais skenuoja lasivas vietas ir geba autonomiškai valdydamas vairą į jas įvažiuoti. Jums tereikia rūpintis akseleratoriumi, stabdžiu ir pavarų keitimu. Jis taip pat padės jums grįžti į kelią.  

Aukščiausio lygio komfortas

Universalumas
Crossland turi tiek erdvės, kiek tik jums gali prireikti. Interjeras pritaikomas visiems gyvenimo atvejams, siūlo išskirtinį universalumą ir didelę SUV lygio erdvę bet kam, ką atneš gyvenimas. Įprastas bagažinės dydis siekia 410 litrų ir jis gali būti padidintas iki 1255 litrų. Crossland siūlo vieną didžiausių ir lanksčiausių bagažinių savo klasėje.  
Stumdomos galinės sėdynės
Jeigu gyvenimas jūsų pareikalauja daugiau nei įprastai, savo Crossland jūs galite paversti dar talpesniu. Galinės sėdynės slankioje ir gali būti sulankstomos 40/60 santykiu. Raktūriai gali būti nulenkiami norint vežti ilgus krovinius. Galima keisti bagažinės grindų aukštį. 
Ergonomiškai sertifikuotos agr sėdynės
Ergonomiškai aktyvios Crossland sėdynės turi AGR (Sveikesnių Nugarų Kampanija1) kokybės antspaudą. Jas galima reguliuoti 16-a krypčių, įskaitant pozicionuojamus galvos atlošus, elektroniškai valdomą juosmens atramą ir prailginamą šlaunų atramą. Šios sėdynės užtikrina sveiką laikyseną vairuojant ir sėdint šalia.  
1 Sveikesnių Nugarų Kampanija (AGR) yra nepriklausoma asociacija Vokietijoje, remiama gydytojų ir terapeutų. Nuo 1995 metų AGR atlieka plataus spektro tyrimus nugaros traumų prevencijai užtikrinti ir stabdydami nugaros skausmų plitimą. AGR etiketė patvirtina, kad naujasis Crossland turi ergonomiškai sertifikuotas AGR sėdynes, kurios atitinka aukščiausius Vokietijos standartus ir užtikrina, kad vairuotojo bei keleivių nugaros yra gerose rankose. 
Šildomi elementai
Šaltomis dienomis priekinės Crossland sėdynės gali būti šildomos trimis skirtingais lygiais, o vairuotojas gali papildomai džiaugtis elektra šildomo vairo ir šildomo priekinio stiklo suteikiamu komfortu bei saugumu.  

Junglumas

Multimedija
Būkite pasiekiami, prisijungę ir pralinksminti kad ir kur keliaujate. Praturtinkite savo kelionių patrtį su Radio 4.0 IntelliLink multimedijos sistema su galimybę pajungti išmanius prietaisus per Bluetooth®, Apple CarPlay™ ir Android Auto™, kad jūs galėtumėte kalbėti, rašyti ir leisti muziką kol jūsų rankos saugiai laiko vairą, o akys žiūri į kelią.  
Navigacija
Ar jūs važiuojate keliu, kurį esate išmaišę šimtus kartų, ar tyrinėjate naujas teritorijas, Crossland 5.0 IntelliLink komplektas visada jums padės pasiekti kiekvieną tikslą saugiai ir paprastai intuityviai vesdamas geriausiu keliu.  
Bevielis įkrovimas
Integruotas Crossland bevielis įkroviklis1 suteiks jums mobilų patogumą be jokios netvarkos.  
1 Papildoma įranga. Gali reikėti priedo išmaniajam telefonui. Indukcinis krovimas veikia tik su PMA arba Qi palaikančiais telefonais. Norėdami patiktinti junglumo galimybes susisiekite su savo Opel atstovu. 
OpelConnect paslaugos1
Išmani paslaugų gama, pristatanti naują saugumo ir pagalbos lygį padės jums išlikti prisijungusiais kelyje.  
  • Rami galva: Pagalbos skambutis, skambutis gedimo atveju, automobilio būklės apžvalga ir informacija
  • Patogumas: Nutolinės funkcijos durų užraktui, garso signalui ir žibintams
  • Išmanus Vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančiu važiavimu, kurį užtikrins Kelionės ir Vairavimo valdymas

 

1 OpelConnect Paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali būti tiekiamos už prenumeratos mokestį ir prieinamos priklausomai nuo mobilaus tinklo padengimo ir prieinamumo. 

Važiavimo dinamika

Varikliai
Lygiai taip pat, kaip Crossland išvaizda laužo nusistovėjusius standartus, kad SUV negali būti stilingi, itin efektingi Opel varikliai iš naujo apibrėžia SUV dinamiškumo ir valdymo sampratą.  
1.2 litro atmosferinis benzininis variklis siūlo pakankamą 61 kW (8 3AG) galingumą, 1.2 litro turbininis benzininis variklis galimas su 81 kW (110 AG) arba 96 kW (130 AG). Galingas ir efektyvus 1.5 litro dyzelinis variantas pasiekia 81 kW (110 AG). Kad ir kuri jėgainė patenkins jūsų kasdienius poreikus geriausiai, iš jos galite tikėtis žvalios dinamikos ir patikimos kontrolės kiekviename vingyje. 
Transmisijos
Crossland yra sklandus posūkiuose, turi sklandų stilių ir net kiekvienas pavarų perjungimas net darant dinamiškiausius manevrus išliks sklandus tiek su 5/6 pavarų mechaninėmis transmisijomis, tiek su 6 bėgių Quickshift automatine pavarų dėže.  
Emisijos
Crossland visada buvo pirmoje eilėje atitikti Opel įsipareigojimus žvelgiant į griežčiausius ateities emisijų standartus Europoje. Pažangios galios jėgainės, emisijas mažinančios technologijos ir efektyvumą didinančios sistemos, kaip kad Start/Stop leidžia sumažinti degalų sąnaudas. 

Opel+ aksesuarai

Pritaikykite savo poreikiams

Išreikškite save su Opel+ priedais ir išnaudokite savo Crossland visomis prasmėmis. Jie sukurti ir išbandyti jūsų Opel. 

Nuotraukose produktas gali skirtis nuo esančio pardavime. 

Neslystantys šoniniai pakojai
Rodyti detales
Galinio bamperio apsauga
Rodyti detales
Krovinių užtvara
Rodyti detales
Priekabos kilpa
Rodyti detales
Stogo bagažinės laikikliai
Rodyti detales
FlexConnect staliuko laikiklis
Rodyti detales

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą