Junglumas
Multimedija (i) Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekiniai ženklai JAV ir kitose valstybėse.  

Naujasis Grandland gali pasigirti naujausiu pilnai skaitmeniniu Pure Panel® ekranų skydeliu. Išbaigtas su 7" multimedijos ir 10" navigacijos liečiamaisiais ekranais jis labai paprastai užtikrina jūsų junglumą su pasauliu ir pramogomis. Labai paprasta sujungti savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekiniai ženklai JAV ir kitose valstybėse. Suderinamumas ir kai kurios funkcijos priklauso nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijas. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, apsilankykite www.apple.com arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.    arba Android Auto™(i) Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas. Suderinamumas ir kai kurios funkcijos priklauso nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijas. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, apsilankykite www.apple.com arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.   su žemėlapiais, žinutėmis arba pajungti garso transliavimą per šešis itin raiškiai grojančius garsiakalbius.

 

•             AM/FM ir DAB radijas

•             Belaidis garso transliavimas ir skambinimas per Bluetooth®

•             Muzikos grojimas per USB

•             Valdymas balsu iš prijungto išmaniojo telefono

 
Navigacija

Aplankykite vietas, kur paprastai nevažiuotumėte. Visas Europos žemynas yra po jūsų pirštais su integruotu 3D žemėlapiu jūsų Multimedia Navi Pro sistemoje su 10” liečiamuoju ekranu, įskaitant „On-line“ navigacija bei „On-line“ navigacija Plus paslaugas(i) “On-line“ navigacijos paslaugos pasižymi eismo situacijos, degalų kainų, parkavimo informacija, įdomių vietų paieška, įkrovimo stotelių paieška, orų prognozėmis ir kelių saugumo pranešimais (negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje) “On-line“ navigacijos paslaugos pasižymi eismo situacijos, degalų kainų, parkavimo informacija, įdomių vietų paieška, įkrovimo stotelių paieška, orų prognozėmis ir kelių saugumo pranešimais (negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje). „On-line“ navigacija/“On-line“ navigacija Plus paslaugos yra įtrauktos trims metams ir yra papildomos prenumeratos subjektas. Paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo automobilio ir šalies.  . 

 

·       Dinaminė 3D navigacija su eismo gyvai paslauga per OPELCONNECT

·       Integruota Europos žemėlapių duomenų bazė

·       POI ir tarpinių stotelių funkcijos

·       Valdymas balsu: navigacijos, muzikos ir telefono

 
Bevielis kroviklis

Su Grandland Plug-in Hybrid turinčiu indukcinį bevielį įkroviklį(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Tik PMA ir QI palaikantiems įrenginiams. Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys palaiko tokią funkciją, susisiekite su savo Opel atstovu.   jums daugiau nebereikės jokių laidų.

 

·       Bevielio įkrovimo dokas skirtas pastoviai neįkrautiems telefonams

·       Galima su tam tikrais išmaniaisiais telefonais

 

Pastaba: Kai kuriems telefonams įkrauti gali prireikti specialių priedų. 

 
OpelConnect

Išmanių technologijų sistemos ir susijusios paslaugos kurios siūlo junglumą ir modernias inovacijas tam, kad pasirūpintų jūsų saugumu ir įdomia bei efektyvia kelione.  

 

·       Rami galva: Avarinis ir gedimo skambutis , informacija apie automobilio būklę, nuvažiuotas atstumas, degalų lygio arba aptarnavimo pranešimų informacija visuomet jums bus pasiekiama, kad jaustumėtės patogiai ir gerai.  

·       Patogumas: e-Nuotolinio Pulto paslauga suteiks galimybę patikrinti baterijos įkrovimo lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti klimato kontrolės sistemą per myOpel aplikaciją. 

·       Vairuokite išmaniai: Dėka „On-line“ navigacijos/“On-line“ navigacijos Plus4 jūsų kelionių metu nejausite streso.