Dizainas
Ambicingas ir drąsus
Pats ambicingiausias mūsų stiliaus pokytis iki dabar: naujoji Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid suderina estetiką su preciziška Vokiška inžinerija, kad sukurtų tokį SUV, kokio dar nėra buvę. Su naujuoju Vizor® skiriamuoju ženklu kaip naujo dizaino veidu, Grandland pasižymi pasitikinčiu požiūriu ir valdinga stovėsena kelyje, kaip joks kitas SUV. 
Fokusas ten, kur jis turėtų būti
Naujojo Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid viduje jūs atrasite pritrenkiančius Pure Panel® ekranus. Ši radikali skaitmeninė vairavimo patirties evoliucija išgrynina ir supaprastina informacijos perkrovą, sutinkamą tipiniuose moderniuose automobiliuose. Vietoje to, Opel Grandland gražiai pabrėžia važiavimo duomenis, taip suteikdamas skaitmeninę detoksikaciją kuri eliminuoja netvarką, triukšmą ir išsiblaškymą. 
Nuo pat žemės
Kai mes sakome, kad tai visiškai naujos kartos SUV, tai reiškia daug daugiau nei tik vizualinius pokyčius. Naujoji Grandland Electric Plug-in Hybrid buvo perprojektuotas nuo pat apačios. Kiekvienas aspektas ir kiekviena savybė buvo preciziškai išdirbti iki mažiausių detalių, ką galima pamatyti stulbinančiame išorės apdirbime, kurį papildo kėbulo spalvos ir sportiškumas, sukuriamas plačios gamos lengvasvorių aliuminio 17” 18” 19” dydžio ratlankių. 
Prikausto žvilgnsius
Išreikškite savo unikalų stilių rinkdamiesi dviejų spalvų stogo ir kėbulo kombinacijas savo naujajam Grandland Electric Plug-in Hybrid, ir jūs tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį. 
Daugiau nei vardas
Atnaujintas Grandland ženklinimas yra sumanus tyro ir drąsaus dabartinio Opel dizaino kalbos įrodymas. Tai daugiau nei tik pavadinimo ženklelis, tai užuomina į nepaprastas vairavimo technologijas, kurios slepiasi po kėbulu, ir galią, kuri yra pasiruošusi ištrūkti į laisvę. Tai ženklas, kad visiškai nauja SUV karta jau atvyko. 
Įsižiūrėkite į ateitį
Iš bet kokio kampo Grandland Electric Plug-in Hybrid atrodo kaip niekas kitas. Nuo pat priekio iki galo jūs pastebėsite drąsius dizaino pasirinkimus ir progresyvius akcentus. Į priekį čia išsiveržia Opel skiriamasis ženklas Vizor, kuris sklandžiai integruoja priekinės dalies degales, sensorius ir kitas funkcijas į vientisą elegantišką vingį. Gale - skulptūriški LED žibintai, kurie harmonigai atkartoja Vizor, ir tuo viskas nesibaigia: Grandland Electric Plug-in Hybrid turi dar daug kuo nustebinti.