Inovacijos
Intelli-Lux LED® Pixel žibintai

Pristatome taisykles perrašančius Intelli-Lux LED® Pixel priekinius žibintus(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  , naują žibintų technologijos evoliucijos puslapį. Geriausia klasėje sistema pagerina matymą tamsoje su nuolat veikiančiais ir kitų neakinančiais tolimaisiais žibintais. Kiekviena lempa sudaryta iš 84 segmentų, kurie adaptuojasi prie eismo sąlygų automatiškai išjungiant individualius segmentus. 

 

 
Naktinis matymas

Išlyskite iš tamsiųjų amžių su nuostabia Opel naktinio matymo(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingas už vairavimą.   sistema. Infraraudonųjų spindulių kamera pastebi žmones ir gyvūnus iki 100m atstumu naudodama terminį skirtumą tarp jų ir aplinkos bei nustato jų judėjimo kryptį ir tai perteikia informaciniame vairuotojo skydelyje. Didesniam saugumui užtikrinti naktinio matymo sistema koordinuojama kartu su automatinio avarinio stabdymo sistema, kad automobilis autonomiškai būtų stabdomas norint išvengti potencialaus susidūrimo. 

 

 
Automatinis avarinis stabdymas

Sistema(i) Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 140 km/h. Nuo 5 iki 30 km/h deakseleracija norint sumažinti susidūrimo greitį siekia 0,9g. Nuo 30 iki 140 km/h sustema sumažina greitį daugiausiai 50-imčia km/h. Po šio įsikišimo vairuotojas turi pats imtis veiksmų ir toliau stabdyti. Operacinis automatinio avarinio stabdymo sistemos su pėsčiųjų aptikimu veikimo greitis priklauso nuo aptikto objekto (judantis objektas: nuo 5 iki 140 km/h; stacionarus objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h.). Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingas už vairavimą.   garso signalu perspėja vairuotoją apie potencialiai pavojingą situaciją priekyje. Jeigu kitas automobilis ar pėstysis atsiranda per arti, ji automatiškai sumažina greitį arba visiškai sustabdo automobilį. 

 

 
Pažangus statymo asistentas(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingas už vairavimą.  
Grandland Plug-in Hybrid aptiks jums tinkamą stovėjimo vietą ir tada pats į ją įvažiuos. Viskas, ką jums tereikės valdyti - tai pedalai. Štai čia yra protingas žingsnis! 
360o kamera

Turėdami visiškai aiškų matymą jūs galite su dideliu pasitikėjimu manevruoti net ir siauriausiose erdvėse. Opel Grandland pažangi 360° kamera(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   aptinka objektus jūsų kelyje, komfortiškai ir aiškiai juos parodo ekrane ir automobilio parkavimą bei važiavimą atbulomis padaro paprastą kaip niekada.

 

 
Juostos palaikymo sistema ir nuklydimo ir jos perspėjimas
Mėgaukitės didesniu saugumo ir atidumo lygiu vairuodami. Linijų Palaikymo Asistentas (LKA)(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. ankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.   aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai pakreipdamas(i) Rankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.   automobilį atgal į savą eismo juostą. Nuokrypio iš Eismo Juostos Perpsėjimas (LDP)(i) Opel vairuotojo pagalbinės sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui sistemos veikimo ribose. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingu už vairavimo funkciją.   perspėja jus, jei netyčia išklystate iš pažymėtos linijos. 
Greitkelio įsiliejimo asistentas
Greitkelio Integracijos Asistentas yra novatoriška Grandland Hybrid sistemų, sujungiančių Pažangią Kruizo Kontrolę su Stop-Start funkcionalumu ir Juostos Palaikymo Asistentu technologija. Ji veikia kaip pusiau automatinė sistema, kuri leidžia jums įsilieti į greitkelį, važiuoti pasirinkta juosta arba sekti automobilį priekyje. Ji įjungiama vieno mygtuko paspaudimu, jūs galite perimti vairavimą iš sistemos bet kuriuo metu paprasčiausiai pajudindami vairą.  
8 pavarų automatinė transmisija

Pasirinkite vieną iš keturių vairavimo režimų: Elektrinį, Hibridinį, Sport ir 4WD(i) 4 varomų ratų režimas galimas tik su Plug-in Hybrid4 modeliu.  . Hibridinis režimas automatiškai sureguliuos automobilį efektyviausiam važiavimui, mažais greičiais persijungs į elektros režimą sumažinti aplinkos taršai. Elektrifikuota automatinė pavarų dėžė turi šiuos režimus: 

 

·       Park

·       Neutral

·       Drive

·       Reverse

·       Padidintą regeneracinį stabdymą