Klasėje pirmaujančios ypatybės
Elektrifikuojanti patirtis
Grandland Plug-in Hybrid elektros galia tiekiama iš modernios 13,2kWh skysčiu aušinamo ličio jonų baterijos, kuri įtaisytas po kabina. Taip jis suteikia maksimalią erdvę salone ir bagažinėje bei žemą svorio centrą geresniam stabilumui užtikrinti.  
Jaudinantis ir efektyvus

Grandland Plug-in Hybrid 1,6 litro tiesioginio įpurškimo benzininis variklis su elektros galia iš 13,2 kWh talpos baterijos yra jaudinantis ir tuo pačiu metu efektyvus. 

 

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto pavaros režimo jūs galite išgauti 221 kW (300AG) galią su 520NM sukimo momentu visais ratais varomam modeliui arba 165 kW (225AG) galią su 360NM sukimo momentu modelyje su priekiniais varomais ratais. 

 

Įprastas variklis užsives automatiškai tam, kad užtikrintų optimalų balansą tarp efektyvumo ir galios.

 
Galingas ir dinamiškas
Tiek FWD tiek AWD Grandland Plug-in Hybrid versijos yra komplektuojamos su 8 pavarų elektrifikuota transmisija automatine pavarų dėže, kurią galima valdyti mentelėmis, esančiomis už vairo sportiškesnei vairavimo patirčiai ir greitesniai akseleratoriaus reakcijai užtikrinti. Galia yra niekas be kontrolės, todėl Grandland Plug-in Hybrid turi visada pasiruošusią e-AWD(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   technologiją, kuri elektros energija gali sukti galinę ašį ir taip užtikrinti geriausią sukibimą bet kokiomis sąlygomis.  
Pasirinkimo kontrolės laisvė

Keturis vairavimo režimus, užtikrinančius SUV galimybes ir elektromobilio privalumus Grandland Plug-in Hybrid modelyje galima pasirinkti tiesiog mygtuko paspaudimu.

 

·       Hybrid režimas siūlo geriausią, ką gali suteikti abu pasauliai tarp optimizuotų degalų sąnaudų ir dinamikos kelyje

·       AWD aktyvuoja tiek vidaus degimo, tiek elektros variklius, kad užtikrintų geresnį sukibimą ant sudėtingo paviršiaus

·       Sport suderina vidaus degimo variklio ir elektros motoro galią maksimaliai dinamikai

·       Electric aktyvuoja tik elektros variklį kelionėms visiškoje tyloje ir be CO2 emisijų

 
Regeneracinis stabdymas

Naudojant novatorišką i-Booster didelio efektyvumo stabdymo sistemą*, Grandland Plug-in Hybrid regeneruoja energiją, kuri išnaudojama važiuojant ir stabdant ir sugražina ją į bateriją, taip padidinant elektra nuvažiuojamą nuotolį. 

 

Kai baterija yra pilnai įkrauta arba reikia aštresnės deakseleracijos, Grandland Plug-in Hybrid automatiškai stabdymą perjungs iš i-Booster į standartinius stabdžius. 

*Daugiausia 10% bendros talpos įkraunamuose hibridiniuose modeliuose. 

i-Booster turi du regeneracijos režimus: 

·       D-Drive įsijungia automatiškai kai vairuotojas nukelia koją nuo akseleratoriaus nuosaikiai regeneracijai

·       B-Mode sustiprinima regeneraciją tiek stabdant, tiek ir normaliai lėtėjant

 

Kai baterija yra pilnai įkrauta arba reikia aštresnės deakseleracijos, Grandland Plug-in Hybrid automatiškai stabdymą perjungs iš i-Booster į standartinius stabdžius. 

*Daugiausia 10% bendros talpos įkraunamuose hibridiniuose modeliuose.

 
Automobilio duomenų stebėsena
Naujasis Grandland Plug-in Hybrid yra praturtintas automobilio duomenų stebėsenos sistema, kuri vairuotojui labai paprastai ir aiškiai transliuoja informaciją skaitmeniniame Pure Panel® ekrane. Jis jums intuityviai suteiks energijos sąnaudų apžvalgą, kad visada būtumėte informuotas ir galėtumėte lengvai pasiekti maksimalų nuvažiuojamą atstumą ir efektyvumą.