SKIP TO CONTENT
Ypatybės

NAUJASIS OPEL GRANDLAND ELECTRIC PLUG-IN HYBRID.

DIZAINAS.

AMBICINGAS IR DRĄSUS
Pats ambicingiausias mūsų stiliaus pokytis iki dabar: naujasis Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid suderina estetiką su preciziška Vokiška inžinerija, kad sukurtų tokį SUV, kokio dar nėra buvę. Su naujuoju Vizor® skiriamuoju ženklu kaip naujo dizaino veidu, Grandland pasižymi pasitikinčiu požiūriu ir valdinga stovėsena kelyje, kaip joks kitas SUV. 
FOKUSAS TEN, KUR JIS TURĖTŲ BŪTI
Naujojo Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid viduje jūs atrasite pritrenkiančius Pure Panel® ekranus. Ši radikali skaitmeninė vairavimo patirties evoliucija išgrynina ir supaprastina informacijos perkrovą, sutinkamą tipiniuose moderniuose automobiliuose. Vietoje to, Opel Grandland gražiai pabrėžia važiavimo duomenis, taip suteikdamas skaitmeninę detoksikaciją kuri eliminuoja netvarką, triukšmą ir išsiblaškymą.  
NUO PAT ŽEMĖS
Kai mes sakome, kad tai visiškai naujos kartos SUV, tai reiškia daug daugiau nei tik vizualinius pokyčius. Naujasis Grandland Electric Plug-in Hybrid buvo perprojektuotas nuo pat apačios. Kiekvienas aspektas ir kiekviena savybė buvo preciziškai išdirbti iki mažiausių detalių, ką galima pamatyti stulbinančiame išorės apdirbime, kurį papildo kėbulo spalvos ir sportiškumas, sukuriamas plačios gamos lengvasvorių aliuminio 17” 18” 19” dydžio ratlankių.  
PRIKAUSTO ŽVILGNSIUS
Išreikškite savo unikalų stilių rinkdamiesi dviejų spalvų stogo ir kėbulo kombinacijas savo naujajam Grandland Electric Plug-in Hybrid, ir jūs tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį.  
DAUGIAU NEI VARDAS
Atnaujintas Grandland ženklinimas yra sumanus tyro ir drąsaus dabartinio Opel dizaino kalbos įrodymas. Tai daugiau nei tik pavadinimo ženklelis, tai užuomina į nepaprastas vairavimo technologijas, kurios slepiasi po kėbulu, ir galią, kuri yra pasiruošusi ištrūkti į laisvę. Tai ženklas, kad visiškai nauja SUV karta jau atvyko.  
ĮSIŽIŪRĖKITE Į ATEITĮ
Iš bet kokio kampo Grandland Electric Plug-in Hybrid atrodo kaip niekas kitas. Nuo pat priekio iki galo jūs pastebėsite drąsius dizaino pasirinkimus ir progresyvius akcentus. Į priekį čia išsiveržia Opel skiriamasis ženklas Vizor, kuris sklandžiai integruoja priekinės dalies degales, sensorius ir kitas funkcijas į vientisą elegantišką vingį. Gale - skulptūriški LED žibintai, kurie harmonigai atkartoja Vizor, ir tuo viskas nesibaigia: Grandland Electric Plug-in Hybrid turi dar daug kuo nustebinti.  

INOVACIJOS.

INTELLILUX LED® PIXEL ŽIBINTAI

Pristatome taisykles perrašančius IntelliLux LED® Pixel priekinius žibintus1, naują žibintų technologijos evoliucijos puslapį. Geriausia klasėje sistema pagerina matymą tamsoje su nuolat veikiančiais ir kitų neakinančiais tolimaisiais žibintais. Kiekviena lempa sudaryta iš 84 segmentų, kurie adaptuojasi prie eismo sąlygų automatiškai išjungiant individualius segmentus. 

 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo

 
NAKTINIS MATYMAS

Išlyskite iš tamsiųjų amžių su nuostabia Opel Naktinio Matymo1 sistema. Infraraudonųjų spindulių kamera priekyje "mato" žmones ir gyvūnus iki 100m atstumu naudodama terminį skirtumą tarp jų ir aplinkos bei nustato jų judėjimo kryptį ir tai perteikia informaciniame vairuotojo skydelyje. Didesniam saugumui užtikrinti Naktinio Matymo sistema koordinuojama kartu su Automatinio Avarinio Stabdymo sistema, kad automobilis autonomiškai būtų stabdomas norint išvengti potencialaus susidūrimo. 

 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
AUTOMATINIS AVARINIS STABDYMAS

Sistema1 garso signalu perspėja vairuotoją apie potencialiai pavojingą situaciją priekye. Jeigu kitas automobilis ar pėstysis atsiranda per arti, ji automatiškai sumažina greitį arba visiškai sustabdo automobilį. 

 

1 Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 140 km/h. Nuo 5 iki 30 km/h deakceleracija norint sumažinti susidūrimo greitį siekia 0,9g. Nuo 30 iki 140 km/h sustema sumažina greitį daugiausiai 50-imčia km/h. Po šio įsikišimo vairuotojas turi pats imtis veiksmų ir toliau stabdyti. Operacinis automatinio avarinio stabdymo sistemos su pėsčiųjų aptikimu veikimo greitis priklauso nuo aptikto objekto (judantis objektas: nuo 5 iki 140 km/h; stacionarus objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h.). Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
PAŽANGUS STATYMO ASISTENTAS1

Grandland Electric Plug-in Hybrid aptiks jums tinkamą stovėjimo vietą ir tada pats į ją įvažiuos. Viskas, ką jums tereikės valdyti - tai pedalai. Štai čia yra protingas žingsnis!

 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
360o KAMERA

Turėdami visiškai aiškų matymą jūs galite si dideliu pasitikėjimu manevruoti net ir siauriausiose erdvėse. Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid pažangi 360° kamera1 aptinka objektus jūsų kelyje, komfortiškai ir aiškiai juos parodo ekrane ir automobilio parkavimą bei važiavimą atbulomis padaro paprastą kaip niekada. 

 

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo. 

 
JUOSTOS PALAIKYMO ASISTENTAS IR NUOKRYPIO PERSPĖJIMAS
Mėgaukitės didesniu saugumo ir atidumo lygiu vairuodami. Linijų Palaikymo Asistentas (LKA)1,2 aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai pakreipdamas2 automobilį atgal į savą eismo juostą. Nuokrypio iš Eismo Juostos Perpsėjimas (LDP)3 perspėja jus, jei netyčia išklystate iš pažymėtos linijos.  

1 Papildoma įranga.

2 Rankos privalo laikyti vairą naudojantis sistema. 

3 Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

GREITKELIO ĮSILIEJIMO ASISTENTAS
Greitkelio integracijos asistentas1 yra novatoriška Grandland sistemų sinergija, kuri suderina Adaptyvią Kruizo Kontrolę, Stop-n-Go funkciją bei Juostos Palaikymo Sistemą. Ji veikia kaip pusiau automatinė sistema, kuri padeda jums įsilieti į greitkelį, laikytis esamos eismo juostos arba sekti kitą automobilį. Įjungiama vieno mygtuko paspaudimu, o vairavimą galima perimti paprasčiausiai pajudinant vairą.  
8 PAVARŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Pasirinkite vieną iš keturių vairavimo režimų: Elektrinį, Hibridinį, Sport ir 4WD1. Hibridinis režimas automatiškai sureguliuos automobilį efektyviausiam važiavimui, mažais greičiais persijungs į elektros režimą sumažinti aplinkos taršai. Automatinė pavarų dėžė su elektroniniu jungikliu taip apt turi šiuos režimus: 

 

 • Park
 • Neutral
 • Drive
 • Reverse
 • Padidintą regeneracinį stabdymą
 
1 4 varomų ratų režimas galimas tik su Plug-in Hybrid4 modeliu. 
 

PRABANGUS KOMFORTAS.

ERGONOMIŠKAI AKTYVIOS SĖDYNĖS

Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid ergonomiškai aktyvios priekinės sėdynės yra sertifikuotos Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR)1 ir siūlo išskirtinę sėdėjimo poziciją ilogms kelionėms. 

 

 • Atpalaiduojanti sėdėjimo pozicija
 • 16-os padėčių2 reguliavimas
 • Apsiūtos prabangia oda2
 • Šildomos ir ventiliuojamos2
 

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo. Sertifikatas yra kokybės garantija, kurią patvirtino nepriklausomas bandytojų komitetas, sudarytas iš įvairių medicinos sričių ekspertų. 

2 Pasirenkama įranga tam tikrose komplektacijose

 
ŠILDOMI ELEMENTAI

Nugalėkite šaltį su šiais šildomais elementais: 

 • Šildomos priekinės ir galinės sėdynės1. Pasilepinkite save ir keleivius šiltomis sėdynėmis
 • Šildomas vairas1. Vienu mygtuko paspaudimu vairas sušildys jūsų rankas
 • Thermatec™ šildomas priekinis stiklas1. Žiūrėkite, kaip greitai tirpsta ledas
 • Šildomi lauko veidrodėliai1. Daugiau jokio ledo gramdymo. Mėgaukitės aiškiu matymu akimirksniu
 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. 

 
AUTOMATIŠKAI ATIDAROMA BAGAŽINĖ

Jūsų rankos užimtos? Kojos mostelėjimu atidaromas bagažinės dangtis1 atsidaro greitai ir paprastai ar jūs pamosite koja po galiniu buferiu ar tiesiog paspausite mygtuką. 

 

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo. 

 

JUNGLUMAS.

MULTIMEDIJA1

Naujasis Grandland Electric Plug-in Hybrid gali pasigirti naujausiu pilnai skaitmeniniu Pure Panel® ekranų skydeliu. Išbaigtas su 7" multimedijos ir 10" navigacijos liečiamaisiais ekranais jis labai paprastai užtikrina jūsų junglumą su pasauliu ir pramogas. Labai paprasta tiesiog sujungti savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay™1,3  or Android Auto™2,3 žemėlapiams, žinutėms arba garso transliavimui per šešis itin raiškiai grojančius garsiakalbius. 

 

 • AM/FM ir DAB radijas
 • Belaidis garso transliavimas ir skambinimas per Bluetooth
 • Muzikos grojimas per USB
 • Valdymas balsu iš prijungto išmaniojo telefono
 
NAVIGACIJA

Drąsiai važiuokite, net jeigu nesate ten buvęs anksčiau. Visas Europos žemynas yra jums pasiekiamas pirštų galais su integruotu 3D žemėlapiu Multimedia Navi Pro sistemoje su 10" liečiamuoju ekranu, kuriame yra ir Navigacija Gyvai ir Navigation Plus paslaugos1,2

 

 • Dinamiška 3D navigacija su internetu atnaujinama eismo informacija per OPEL CONNECT
 • Integruota Europos žemėlapių duombazė
 • Dominančių vietų duombazė
 • Valdymas balsu navigacijai, garso sistemai ir telefonui
 

1 Į navigacijos gyvai paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, įdomių vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje)

2 Į navigacijos gyvai paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, įdomių vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje). Navigacija gyvai/Navigacija gyvai Plius paslaugos suteikiamos 3 metams ir gali būti vėliau apmokestinamos. Paslaugų prieinamumas priklauso nuo automobilio ir šalies. 

 
BEVIELIS KROVIKLIS

Su Grandland Electric Plug-in Hybrid turinčiu indukcinį bevielį įkroviklį1 jums daugiau nebereikės jokių laidų.

 

 • Bevielio įkrovimo dokas skirtas pastoviai neįkrautiems telefonams
 • Galima su tam tikrais išmaniaisiais telefonais

 

Pastaba: Kai kuriems telefonams įkrauti gali prireikti specialių priedų. 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Tik PMA ir QI palaikantiems įrenginiams. Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys palaiko tokią funkciją, susisiekite su savo Opel atstovu. 

 
OPEL CONNECT

Išmanių technologijų sistemos ir susijusios paslaugos1, kurios siūlo junglumą ir modernias inovacijas, kad jūs būtumėte saugūs ir galėtumėte mėgautis efektyviomis kelionėmis. 

 

 • Rami galva: pagalbos arba gedimo atvejo skambutis2 kaip ir Automobilio Statuso ir Informacijos atnaujinimas suteiks jums informaciją apie nuvažiuojamą nuotolį, degalų lygį arba perspės apie artėjantį aptarnavimą, kad jums nereikėtų dėl to sukti galvos
 • Patogumas: e-Nuotolinio Pulto paslauga3 yra skirta patikrinti baterijos lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti temperatūrą salone per myOpel aplikaciją
 • Važiuokite išmaniai: atpalaiduojančias keliones užtikrins Navigacija Gyvai/Navigacija gyvai Plius4 ir Kelionės bei Važiavimo valdymo paslaugos
 

1 Paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali būti apmokestintos ir priklauso nuo mobiliojo ryšio padengimo bei prieinamumo. 

 

2 Norint naudotis Pagalbos ir Gedimo atvejo skambučiais reikia pasirašyto sutikimo su sąlygomis, kurios pateikiamos užsisakant automobilį. Gedimo avejo paslaugos (Opel Mobilservice) yra nemokamos pirmaisiais naudojimo metais, vėliau jos apmokestinamos. Daugaiu informacijos apie Opel Connect galite rasi www.opel.de/connect, o apie  Opel Mobile Service  www.opel.de/mobilservice. Joms galioja tie patys terminai ir sąlygos. 

 

3 Tik Grandland Hybrid

 

4 Navigacija gyvai ir Navigacija gyvai Plius paslaugos suteikiamos 3 metus nuo įsigijimo, vėliau jos apmokestinamos. Paslaugų galimybė priklauso nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali būti apmokestintos ir priklauso nuo mobiliojo ryšio padengimo.  

OPEL+ PRIEDAI.

Atitinka jūsų individualius poreikius

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Grandland Electric Plug-in Hybrid. Sukurta ir išbandyta jūsų Opel modeliui. 

 

Produktas huotraukoje gali skirtis nuo produkto pardavime. 

KAS TOLIAU?

Apžiūrèkite gyvai
ATSTOVYBÈS PAIEŠKA
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą