Skip To Content
Ypatybės

Naujoji Opel Grandland electric plug-in hybrid

Dizainas

Ambicingas ir drąsus
Pats ambicingiausias mūsų stiliaus pokytis iki dabar: naujoji Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid suderina estetiką su preciziška Vokiška inžinerija, kad sukurtų tokį SUV, kokio dar nėra buvę. Su naujuoju Vizor® skiriamuoju ženklu kaip naujo dizaino veidu, Grandland pasižymi pasitikinčiu požiūriu ir valdinga stovėsena kelyje, kaip joks kitas SUV. 
Fokusas ten, kur jis turėtų būti
Naujojo Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid viduje jūs atrasite pritrenkiančius Pure Panel® ekranus. Ši radikali skaitmeninė vairavimo patirties evoliucija išgrynina ir supaprastina informacijos perkrovą, sutinkamą tipiniuose moderniuose automobiliuose. Vietoje to, Opel Grandland gražiai pabrėžia važiavimo duomenis, taip suteikdamas skaitmeninę detoksikaciją kuri eliminuoja netvarką, triukšmą ir išsiblaškymą.  
Nuo pat žemės
Kai mes sakome, kad tai visiškai naujos kartos SUV, tai reiškia daug daugiau nei tik vizualinius pokyčius. Naujoji Grandland Electric Plug-in Hybrid buvo perprojektuotas nuo pat apačios. Kiekvienas aspektas ir kiekviena savybė buvo preciziškai išdirbti iki mažiausių detalių, ką galima pamatyti stulbinančiame išorės apdirbime, kurį papildo kėbulo spalvos ir sportiškumas, sukuriamas plačios gamos lengvasvorių aliuminio 17” 18” 19” dydžio ratlankių.  
Prikausto žvilgnsius
Išreikškite savo unikalų stilių rinkdamiesi dviejų spalvų stogo ir kėbulo kombinacijas savo naujajam Grandland Electric Plug-in Hybrid, ir jūs tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį.  
Daugiau nei vardas
Atnaujintas Grandland ženklinimas yra sumanus tyro ir drąsaus dabartinio Opel dizaino kalbos įrodymas. Tai daugiau nei tik pavadinimo ženklelis, tai užuomina į nepaprastas vairavimo technologijas, kurios slepiasi po kėbulu, ir galią, kuri yra pasiruošusi ištrūkti į laisvę. Tai ženklas, kad visiškai nauja SUV karta jau atvyko.  
Įsižiūrėkite į ateitį
Iš bet kokio kampo Grandland Electric Plug-in Hybrid atrodo kaip niekas kitas. Nuo pat priekio iki galo jūs pastebėsite drąsius dizaino pasirinkimus ir progresyvius akcentus. Į priekį čia išsiveržia Opel skiriamasis ženklas Vizor, kuris sklandžiai integruoja priekinės dalies degales, sensorius ir kitas funkcijas į vientisą elegantišką vingį. Gale - skulptūriški LED žibintai, kurie harmonigai atkartoja Vizor, ir tuo viskas nesibaigia: Grandland Electric Plug-in Hybrid turi dar daug kuo nustebinti.  

Inovacijos

Intelli-Lux LED® Pixel žibintai

Pristatome taisykles perrašančius Intelli-Lux LED® Pixel priekinius žibintus1, naują žibintų technologijos evoliucijos puslapį. Geriausia klasėje sistema pagerina matymą tamsoje su nuolat veikiančiais ir kitų neakinančiais tolimaisiais žibintais. Kiekviena lempa sudaryta iš 84 segmentų, kurie adaptuojasi prie eismo sąlygų automatiškai išjungiant individualius segmentus. 

 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo

 
Naktinis matymas

Išlyskite iš tamsiųjų amžių su nuostabia Opel Naktinio Matymo1 sistema. Infraraudonųjų spindulių kamera priekyje "mato" žmones ir gyvūnus iki 100m atstumu naudodama terminį skirtumą tarp jų ir aplinkos bei nustato jų judėjimo kryptį ir tai perteikia informaciniame vairuotojo skydelyje. Didesniam saugumui užtikrinti Naktinio Matymo sistema koordinuojama kartu su Automatinio Avarinio Stabdymo sistema, kad automobilis autonomiškai būtų stabdomas norint išvengti potencialaus susidūrimo. 

 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
Automatinis avarinis stabdymas

Sistema1 garso signalu perspėja vairuotoją apie potencialiai pavojingą situaciją priekye. Jeigu kitas automobilis ar pėstysis atsiranda per arti, ji automatiškai sumažina greitį arba visiškai sustabdo automobilį. 

 

1 Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 140 km/h. Nuo 5 iki 30 km/h deakceleracija norint sumažinti susidūrimo greitį siekia 0,9g. Nuo 30 iki 140 km/h sustema sumažina greitį daugiausiai 50-imčia km/h. Po šio įsikišimo vairuotojas turi pats imtis veiksmų ir toliau stabdyti. Operacinis automatinio avarinio stabdymo sistemos su pėsčiųjų aptikimu veikimo greitis priklauso nuo aptikto objekto (judantis objektas: nuo 5 iki 140 km/h; stacionarus objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h.). Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
Pažangus statymo asistentas1

Grandland Electric Plug-in Hybrid aptiks jums tinkamą stovėjimo vietą ir tada pats į ją įvažiuos. Viskas, ką jums tereikės valdyti - tai pedalai. Štai čia yra protingas žingsnis!

 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą. 

 
360o kamera

Turėdami visiškai aiškų matymą jūs galite si dideliu pasitikėjimu manevruoti net ir siauriausiose erdvėse. Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid pažangi 360° kamera1 aptinka objektus jūsų kelyje, komfortiškai ir aiškiai juos parodo ekrane ir automobilio parkavimą bei važiavimą atbulomis padaro paprastą kaip niekada. 

 

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo. 

 
Juostos palaikymo sistema ir nuklydimo ir jos perspėjimas
Mėgaukitės didesniu saugumo ir atidumo lygiu vairuojant. Juostos Palaikymo Sistema (LKA)1,2 aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai koreguodama vairą2, kad automobilis saugiai grįžtų į savo eismo juostą. Nuklydimo iš Eismo Juostos (LDP)3 sistema jus perspės, kad neplanuotai išklydote iš pažymėtos eismo juostos. 

1 Papildoma įranga.

2 Rankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.

3 Opel vairuotojo pagalbinės sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui sistemos veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingu už vairavimo funkciją.

Greitkelio įsiliejimo asistentas
Greitkelio Integracijos Asistentas yra novatoriška Grandland Hybrid sistemų, sujungiančių Pažangią Kruizo Kontrolę su Stop-Start funkcionalumu ir Juostos Palaikymo Asistentu technologija. Ji veikia kaip pusiau automatinė sistema, kuri leidžia jums įsilieti į greitkelį, važiuoti pasirinkta juosta arba sekti automobilį priekyje. Ji įjungiama vieno mygtuko paspaudimu, jūs galite perimti vairavimą iš sistemos bet kuriuo metu paprasčiausiai pajudindami vairą. 
8 pavarų automatinė transmisija

Pasirinkite vieną iš keturių vairavimo režimų: Elektrinį, Hibridinį, Sport ir 4WD1. Hibridinis režimas automatiškai sureguliuos automobilį efektyviausiam važiavimui, mažais greičiais persijungs į elektros režimą sumažinti aplinkos taršai. Automatinė pavarų dėžė su elektroniniu jungikliu taip apt turi šiuos režimus: 

 

 • Park
 • Neutral
 • Drive
 • Reverse
 • Padidintą regeneracinį stabdymą
 
1 4 varomų ratų režimas galimas tik su Plug-in Hybrid4 modeliu. 
 

Prabangus komfortas

Ergonomiškai aktyvios sėdynės

Pamirškite tipinį nugaros skausmą ilgose kelionėse, ergonomiškai aktyvios priekinės sėdynės, sertifikuotos Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR)1 siūlo išskirtinę sėdėjimo poziciją ilgoms kelionėms. 

 

 • Atpalaiduojanti sėdėjimo pozicija
 • 16 krypčių2 reguliavimas
 • Prabangus odos apsiuvimas2
 • Šildomi ir ventiliuojami elementai2

 

1 Galimos priklausomai nuo pasiūlymo. Sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, suteiktas Nepriklausomo testuotojų komiteto, sudaryto ir įvairių medicinos sričių ekspertų.  

2 Papildoma įranga pasirinktose komplektacijose.

 
Šildomi elementai

Nugalėkite šaltį su šiais šildomais elementais: 

 • Šildomos priekinės ir galinės sėdynės1. Pasilepinkite save ir keleivius šiltomis sėdynėmis
 • Šildomas vairas1. Vienu mygtuko paspaudimu vairas sušildys jūsų rankas
 • Thermatec™ šildomas priekinis stiklas1. Žiūrėkite, kaip greitai tirpsta ledas
 • Šildomi lauko veidrodėliai1. Daugiau jokio ledo gramdymo. Mėgaukitės aiškiu matymu akimirksniu
 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. 

 
Automatiškai atidaroma bagažinė

Jūsų rankos užimtos? Kojos mostelėjimu atidaromas bagažinės dangtis1 atsidaro greitai ir paprastai ar jūs pamosite koja po galiniu buferiu ar tiesiog paspausite mygtuką. 

 

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo. 

 

Junglumas

Multimedija1

Naujoji Grandland Hybrid turi naujausią mūsų visiškai skaitmeninį Pure Panel skydelį. Išbaigtas su iki 7" multimedija ir 10" navigacijos liečiamaisiais ekranais, jis supaprastina junglumą ir pramogas jums. Jis itin sklandžiai ir paprastai sujungs jūsų telefoną per Apple CarPlay™1,3  arba Android Auto™2,3 žemėlapiams, žinučių paslaugoms, ir garso atkūrimui per nuostabiai suderintus 6 garsiakalbius.  

 

 • AM/FM ir DAB radijas
 • Garso atkūrimas ir skambučiai per Bluetooth
 • Muzikos atkūrimas per USB jungtį
 • Balso komandos iš prijungto telefono

 

1Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruotas prekinis ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse.

2Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas.

3Suderinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo naudojamo įrenginio ir jo operacinės sistemos versijos. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, eikite į www.apple.com, arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.

4Bluetooth® yra Bluetooth SIG inc. registruotas prekės ženklas.

 

 
Navigacija

Aplankykite vietas, kur paprastai nevažiuotumėte. Visas Europos žemynas yra po jūsų pirštais su integruotu 3D žemėlapiu jūsų Multimedia Navi Pro sistemoje su 10” liečiamuoju ekranu, įskaitant Navigacija Gyvai bei Live Navigation Plus paslaugas1,2

 

 • Dinaminė 3D navigacija su eismo gyvai paslauga per OPELCONNECT
 • Integruota Europos žemėlapių duomenų bazė
 • POI ir tarpinių stotelių funkcijos
 • Valdymas balsu navigacijai, muzikai ir telefonui

 

1Navigacijos Gyvai paslaugos pasižymi eismo situacijos, degalų kainų, parkavimo informacija, įdomių vietų paieška, įkrovimo stotelių paieška, orų prognozėmis ir kelių saugumo pranešimais (negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje)

2Navigacijos Gyvai paslaugos pasižymi eismo situacijos, degalų kainų, parkavimo informacija, įdomių vietų paieška, įkrovimo stotelių paieška, orų prognozėmis ir kelių saugumo pranešimais (negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje). Live Navigation/Live Navigation Plus paslaugos yra įtrauktos trims metams ir yra papildomos prenumeratos subjektas. Paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo automobilio ir šalies.

 

 
Bevielis kroviklis

Su Grandland Electric Plug-in Hybrid turinčiu indukcinį bevielį įkroviklį1 jums daugiau nebereikės jokių laidų.

 

 • Bevielio įkrovimo dokas skirtas pastoviai neįkrautiems telefonams
 • Galima su tam tikrais išmaniaisiais telefonais

 

Pastaba: Kai kuriems telefonams įkrauti gali prireikti specialių priedų. 

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Tik PMA ir QI palaikantiems įrenginiams. Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys palaiko tokią funkciją, susisiekite su savo Opel atstovu. 

 
OpelConnect

Išmanių technologijų sistemos ir susijusios paslaugos1 kurios siūlo junglumą ir modernias inovacijas tam, kad pasirūpintų jūsų saugumu ir įdomia bei efektyvia kelione.  

 

 • Rami galva: Avarinis ir gedimo skambutis2 taip pat kaip Automobilio Būklė ir Informacija suteiks jums ridos, degalų lygio arba aptarnavimo pranešimų informaciją tam, kad jaustumėtės gerai visuomet.  
 • Patogumas: e-Nuotolinio Pulto paslauga3 suteiks galimybę patikrinti baterijos įkrovimo lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti klimato kontrolės sistemą per myOpel aplikaciją. 
 • Vairuokite Išmaniait: Atpalaiduojančios kelionės dėka Live Navigation/Live Navigation Plus4 ir kelionės bei Vairavimo Valdymo paslaugos.
 

1 Paslaugos prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos ar mokesčio ir yra priklausomos nuo mobilaus ryšio tinklo padengimo. 

 

2 Avarinio ir Gedimo skambučių naudojimas reikalauja užsakant transporto priemonę  pasirašyti Sąlygas ir raštišką sutikimą dėl transporto priemonės lokalizavimo ir priklauso nuo tinklo aprėpties ir prieinamumo (Opel Mobilservice)Paslauga yra nemokama pirmais metais po registracijos, toliau reikia mokėti mokestį. Informacija apie Opel Connect yra www.opel.de/connect, o apie Opel Mobile Service yra www.opel.de/mobilservice. Galioja atitinkamos bendrosios naudojimo sąlygos. 

 

3 Tik Grandland Hybrid 

 

4 Live Navigationir Live Navigation Plus paslaugos yra įtrauktos 3 metams, toliau jos reikalaus papildomo prenumeratos mokesčio. Paslaugos prieinamumas ir apimtis įvairiose šalyse ir įvairiose transporto priemonėse skiriasi. Paslaugoms gali prireikti prenumeratos ar mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.

Opel+ priedai

Atitinka jūsų individualius poreikius

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Grandland Electric Plug-in Hybrid. Sukurta ir išbandyta jūsų Opel modeliui. 

 

Produktas huotraukoje gali skirtis nuo produkto pardavime. 

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą