Junglumas
Multimedija (i) Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekiniai ženklai JAV ir kitose valstybėse.  

Naujasis Grandland gali pasigirti naujausiu pilnai skaitmeniniu Pure Panel® ekranų skydeliu. Išbaigtas su 7" multimedijos ir 10" navigacijos liečiamaisiais ekranais jis labai paprastai užtikrina jūsų junglumą su pasauliu ir pramogomis. Labai paprasta sujungti savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekiniai ženklai JAV ir kitose valstybėse. Suderinamumas ir kai kurios funkcijos priklauso nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijas. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, apsilankykite www.apple.com arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.    arba Android Auto™(i) Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas. Suderinamumas ir kai kurios funkcijos priklauso nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijas. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, apsilankykite www.apple.com arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.   su žemėlapiais, žinutėmis arba pajungti garso transliavimą per šešis itin raiškiai grojančius garsiakalbius.

 

•             AM/FM ir DAB radijas

•             Belaidis garso transliavimas ir skambinimas per Bluetooth®

•             Muzikos grojimas per USB

•             Valdymas balsu iš prijungto išmaniojo telefono

 

 
Navigacija

Aplankykite vietas, kur paprastai nevažiuotumėte. Visas Europos žemynas yra jums pasiekiamas pirštų galais su integruotu 3D žemėlapiu Multimedia Navi Pro sistemoje su 10" liečiamuoju ekranu, kuriame yra ir “On-Line” Navigacija ir Navigation Plus paslaugos(i) “On-line” navigacijos paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, lankytinų vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje).  .

·       Dinamiška 3D navigacija su internetu atnaujinama eismo informacija per OPEL CONNECT

·       Integruota Europos žemėlapių duonbazė

·       Dominančių vietų duonbazė

·       Valdymas balsu: navigacijos, garso sistemos ir telefono

 
Bevielis įkroviklis

Su Grandland turinčiu indukcinį bevielį įkroviklį(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Tik PMA ir QI palaikantiems įrenginiams. Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys palaiko tokią funkciją, susisiekite su savo Opel atstovu.   jums daugiau nebereikės jokių laidų.

·       Bevielio įkrovimo dokas skirtas pastoviai neįkrautiems telefonams.

·       Galima su tam tikrais išmaniaisiais telefonais.

Pastaba: Kai kuriems telefonams įkrauti gali prireikti specialių priedų.

 
OpelConnect

Išmanių technologijų sistemos ir susijusios paslaugos, kurios siūlo junglumą ir modernias inovacijas, kad jūs būtumėte saugūs ir galėtumėte mėgautis efektyviomis kelionėmis.

·       Rami galva: pagalbos arba gedimo atvejo skambutis kaip ir Automobilio Statuso ir Informacijos atnaujinimas suteiks jums informaciją apie nuvažiuojamą nuotolį, degalų lygį arba perspės apie artėjantį aptarnavimą, kad jums nereikėtų dėl to sukti galvos.

·       Patogumas: e-Nuotolinio Pulto paslauga yra skirta patikrinti baterijos lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti temperatūrą salone per myOpel aplikaciją

·       Važiuokite išmaniai: atpalaiduojančias keliones užtikrins “On-line” navigacija/”On-line” navigacija Plius4 ir Kelionės bei Važiavimo valdymo paslaugos.