Dizainas
Ambicingas ir drąsus
Opel drąs ir ir tyra dizaino filosofija transformavo naująjį Opel Grandland į išskirtinį SUV. Stebinančiai sportiška estetika suderinta su preciziškomis Vokiškomis linijomis sukuria unikalią, dominuojančią stovėseną kelyje, kuri pranoksta visus lūkesčius.  
Fokusas ten, kur jis turėtų būti
Naujojo Opel Grandland viduje jūs atrasite pritrenkiančius Pure Panel® ekranus. Ši radikali skaitmeninė vairavimo patirties evoliucija išgrynina ir supaprastina informacijos perkrovą, sutinkamą tipiniuose moderniuose automobiliuose. Vietoje to, Opel Grandland gražiai pabrėžia važiavimo duomenis, taip suteikdamas skaitmeninę detoksikaciją kuri eliminuoja netvarką, triukšmą ir išsiblaškymą.  
Nuo pat apačios
Kai mes sakome, kad tai visiškai naujos kartos SUV, tai reiškia daug daugiau nei tik vizualinius pokyčius. Naujasis Grandland buvo perprojektuotas nuo pat apačios. Kiekvienas aspektas ir kiekviena savybė buvo preciziškai išdirbti iki mažiausių detalių, ką galima pamatyti stulbinančiame išorės apdirbime, kurį papildo kėbulo spalvos ir sportiškumas, sukuriamas plačios gamos lengvojo lydinio 17” 18” 19” colių dydžio ratlankių.  
Prikausto žvilgsnius
Išreikškite savo unikalų stilių rinkdamiesi dviejų spalvų stogo ir kėbulo kombinacijas savo naujajam Grandland, ir jūs tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį.  
Daugiau nei pavadinimas
Atnaujintas Grandland ženklinimas yra aiškus tyro ir drąsaus dabartinio Opel dizaino kalbos įrodymas. Tai daugiau nei tik pavadinimo ženklelis, tai užuomina į nepaprastas vairavimo technologijas, kurios slepiasi po kėbulu, ir galią, kuri yra pasiruošusi ištrūkti į laisvę. Tai ženklas, kad visiškai nauja SUV karta jau atvyko.  
Akistata su ateitimi
Iš kiekvieno kampo naujasis Opel Grandland išsiskiria iš minios drąsiais dizaino sprendimais, progresyviais kertiniais akcentais ir novatoriškomis technologijomis, pabrėžiančiomis pasitikėjimą. Nuo pat lenkto ikoniškojo Opel Vizor® galiuko iki skulptūriškų LED žibintų gale, Grandland tikrai turi kuo nustebinti.