Saugumas ir inovacijos
Intelli-Lux LED pixel žibintai

Pristatome taisykles perrašančius Intelli-Lux LED® Pixel priekinius žibintus(i)  Galima kaip papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  , naują žibintų technologijos evoliucijos puslapį. Geriausia klasėje sistema pagerina matymą tamsoje su nuolat veikiančiais ir kitų neakinančiais tolimaisiais žibintais. Kiekviena lempa sudaryta iš 84 segmentų, kurie adaptuojasi prie eismo sąlygų automatiškai išjungiant individualius segmentus.


 

 

 

 
Naktinis matymas
Išlyskite iš tamsiųjų amžių su nuostabia Opel Naktinio Matymo(i) Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.   sistema. Infraraudonųjų spindulių kamera priekyje "mato" žmones ir gyvūnus iki 100m atstumu naudodama terminį skirtumą tarp jų ir aplinkos bei nustato jų judėjimo kryptį ir tai perteikia informaciniame vairuotojo skydelyje. Didesniam saugumui užtikrinti Naktinio Matymo sistema koordinuojama kartu su Automatinio Avarinio Stabdymo sistema, kad automobilis autonomiškai būtų stabdomas norint išvengti potencialaus susidūrimo.

 
Automatinis avarinis stabdymas

Sistema(i) Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 140 km/h. Nuo 5 iki 30 km/h deakceleracija norint sumažinti susidūrimo greitį siekia 0,9g. Nuo 30 iki 140 km/h sistema sumažina greitį daugiausiai 50-imčia km/h. Po šio įsikišimo vairuotojas turi pats imtis veiksmų ir toliau stabdyti. Operacinis automatinio avarinio stabdymo sistemos su pėsčiųjų aptikimu veikimo greitis priklauso nuo aptikto objekto (judantis objektas: nuo 5 iki 140 km/h; stacionarus objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h.). Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingas už vairavimą   garso signalu perspėja vairuotoją apie potencialiai pavojingą situaciją priekyje. Jeigu kitas automobilis ar pėstysis atsiranda per arti, ji automatiškai sumažina greitį arba visiškai sustabdo automobilį. 
Pažangus parkavimo asistentas(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingas už vairavimą.  
Opel Grandland aptiks jums tinkamą stovėjimo vietą ir tada pats į ją įvažiuos. Viskas, ką jums reikės valdyti - tai pedalai. Štai čia yra protingas žingsnis!
 
360° kamera
Turėdami visiškai aiškų matymą jūs galite su dideliu pasitikėjimu manevruoti net ir siauriausiose erdvėse. Opel Grandland pažangi 360° kamera(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.   aptinka objektus jūsų kelyje, komfortiškai ir aiškiai juos parodo ekrane ir automobilio parkavimą bei važiavimą atbulomis padaro paprastą kaip niekada. 
Juostos palaikymo asistentas ir nuokrypio iš eismo juostos perspėjimas
Mėgaukitės didesniu saugumo ir atidumo lygiu vairuodami. Linijų Palaikymo Asistentas (LKA)(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Rankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.   aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai pakreipdamas(i) Rankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.   automobilį atgal į savą eismo juostą. Nuokrypio iš Eismo Juostos Perpsėjimas (LDP)(i) Opel vairuotojo pagalbinės sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui sistemos veikimo ribose. Vairuotojas visuomet išlieka atsakingu už vairavimo funkciją.   perspėja jus, jei netyčia išklystate iš pažymėtos linijos. 
Įsiliejimo į greitkelį asistentas
Greitkelio integracijos asistentas(i) Galima papildoma įranga, tik su 8 pavarų Automatine Transmisija ir priklausomai nuo sąlygų.    yra novatoriška Grandland sistemų sinergija, kuri suderina Adaptyvią Kruizo Kontrolę, Stop-n-Go funkciją bei Juostos Palaikymo Sistemą. Ji veikia kaip pusiau automatinė sistema, kuri padeda jums įsilieti į greitkelį, laikytis esamos eismo juostos arba sekti kitą automobilį. Įjungiama vieno mygtuko paspaudimu, o vairavimą galima perimti paprasčiausiai pajudinant vairą.