Skip To Content
Ypatybės

Naujoji Opel Grandland

Dizainas

Ambicingas ir drąsus
Opel drąsir ir tyra dizaino filosofija transformavo naująjį Opel Grandland į išskirtinį SUV. Stebinančiai sportiška estetika suderinta su preciziškomis Vokiškomis linijomis sukuria unikalią, dominuojančią stovėseną kelyje, kuri pranoksta visus lūkesčius.
 
Fokusas ten, kur jis turėtų būti
Naujojo Opel Grandland viduje jūs atrasite pritrenkiančius Pure Panel® ekranus. Ši radikali skaitmeninė vairavimo patirties evoliucija išgrynina ir supaprastina informacijos perkrovą, sutinkamą tipiniuose moderniuose automobiliuose. Vietoje to, Opel Grandland gražiai pabrėžia važiavimo duomenis, taip suteikdamas skaitmeninę detoksikaciją kuri eliminuoja netvarką, triukšmą ir išsiblaškymą.
 
Nuo pat apačios
Kai mes sakome, kad tai visiškai naujos kartos SUV, tai reiškia daug daugiau nei tik vizualinius pokyčius. Naujoji Grandland buvo perprojektuotas nuo pat apačios. Kiekvienas aspektas ir kiekviena savybė buvo preciziškai išdirbti iki mažiausių detalių, ką galima pamatyti stulbinančiame išorės apdirbime, kurį papildo kėbulo spalvos ir sportiškumas, sukuriamas plačios gamos lengvasvorių aliuminio 17” 18” 19” dydžio ratlankių.
 
Prikausto žvilgsnius
Išreikškite savo unikalų stilių rinkdamiesi dviejų spalvų stogo ir kėbulo kombinacijas savo naujajam Grandland, ir jūs tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį.
 
Daugiau nei pavadinimas
Atnaujintas Grandland ženklinimas yra aiškus tyro ir drąsaus dabartinio Opel dizaino kalbos įrodymas. Tai daugiau nei tik pavadinimo ženklelis, tai užuomina į nepaprastas vairavimo technologijas, kurios slepiasi po kėbulu, ir galią, kuri yra pasiruošusi ištrūkti į laisvę. Tai ženklas, kad visiškai nauja SUV karta jau atvyko.
 
Akistata su ateitimi
Iš kiekvieno kampo naujoji Opel Grandland išsiskiria iš minios drąsiais dizaino sprendimais, progresyviais kertiniais akcentais ir novatoriškomis technologijomis, pabrėžiančiomis pasitikėjimą. Nuo pat lenkto ikoniškojo Opel Vizor® galiuko iki skulptūriškų LED žibintų gale, Grandland turi kuo nustebinti.
 

Saugumas ir inovacijos

Intelli-Lux LED pixel žibintai
Pristatome taisykles perrašančius Intelli-Lux LED® Pixel priekinius žibintus1, naują žibintų technologijos evoliucijos puslapį. Geriausia klasėje sistema pagerina matymą tamsoje su nuolat veikiančiais ir kitų neakinančiais tolimaisiais žibintais. Kiekviena lempa sudaryta iš 84 segmentų, kurie adaptuojasi prie eismo sąlygų automatiškai išjungiant individualius segmentus.

1 galima priklausomai nuo pasiūlymo 
Naktinis matymas
Išlyskite iš tamsiųjų amžių su nuostabia Opel Naktinio Matymo1 sistema. Infraraudonųjų spindulių kamera priekyje "mato" žmones ir gyvūnus iki 100m atstumu naudodama terminį skirtumą tarp jų ir aplinkos bei nustato jų judėjimo kryptį ir tai perteikia informaciniame vairuotojo skydelyje. Didesniam saugumui užtikrinti Naktinio Matymo sistema koordinuojama kartu su Automatinio Avarinio Stabdymo sistema, kad automobilis autonomiškai būtų stabdomas norint išvengti potencialaus susidūrimo.

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Opel vairuotojo pagalbinės sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.
 
Automatinis avarinis stabdymas
Sistema1 garso signalu perspėja vairuotoją apie potencialiai pavojingą situaciją priekye. Jeigu kitas automobilis ar pėstysis atsiranda per arti, ji automatiškai sumažina greitį arba visiškai sustabdo automobilį.

1 Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 140 km/h. Nuo 5 iki 30 km/h deakceleracija norint sumažinti susidūrimo greitį siekia 0,9g. Nuo 30 iki 140 km/h sustema sumažina greitį daugiausiai 50-imčia km/h. Po šio įsikišimo vairuotojas turi pats imtis veiksmų ir toliau stabdyti. Operacinis automatinio avarinio stabdymo sistemos su pėsčiųjų aptikimu veikimo greitis priklauso nuo aptikto objekto (judantis objektas: nuo 5 iki 140 km/h; stacionarus objektas: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h.). Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.
 
Pažangus parkavimo asistentas1
Opel Grandland aptiks jums tinkamą stovėjimo vietą ir tada pats į ją įvažiuos. Viskas, ką jums tereikės valdyti - tai pedalai. Štai čia yra protingas žingsnis!

1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo.  Opel pagalbinės vairavimo sistemos sukurtos padėti vairuotojui pagal sistemos galimybes. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.
 
360° kamera
Turėdami visiškai aiškų matymą jūs galite si dideliu pasitikėjimu manevruoti net ir siauriausiose erdvėse. Opel Grandland pažangi 360° kamera1 aptinka objektus jūsų kelyje, komfortiškai ir aiškiai juos parodo ekrane ir automobilio parkavimą bei važiavimą atbulomis padaro paprastą kaip niekada.

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo.
 
Juostos palaikymo asistentas ir nuokrypio iš eismo juostos perspėjimas
Mėgaukitės didesniu saugumo ir atidumo lygiu vairuodami. Linijų Palaikymo Asistentas (LKA)1,2 aktyviai reaguoja į pavojingą vairavimą švelniai pakreipdamas2 automobilį atgal į savą eismo juostą. Nuokrypio iš Eismo Juostos Perpsėjimas (LDP)3 perspėja jus, jei netyčia išklystate iš pažymėtos linijos.
 

1 Papildoma įranga.

2 Rankos privalo būti ant vairo, kai sistema veikia.

3 Opel vairuotojo pagalbinės sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui sistemos veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingu už vairavimo funkciją.

Įsiliejimo į greitkelį asistentas
Greitkelio integracijos asistentas1 yra novatoriška Grandland sistemų sinergija, kuri suderina Adaptyvią Kruizo Kontrolę, Stop-n-Go funkciją bei Juostos Palaikymo Sistemą. Ji veikia kaip pusiau automatinė sistema, kuri padeda jums įsilieti į greitkelį, laikytis esamos eismo juostos arba sekti kitą automobilį. Įjungiama vieno mygtuko paspaudimu, o vairavimą galima perimti paprasčiausiai pajudinant vairą.

1 Papildoma įranga, tik su 8 pavarų Automatine Transmisija.
 

Prabangus komfortas

Ergonomiškai aktyvios sėdynės

Opel Grandland Plug-in Hybrid ergonomiškai aktyvios priekinės sėdynės yra sertifikuotos Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR)1 ir siūlo išskirtinę sėdėjimo poziciją ilogms kelionėms.

 • Atpalaiduojanti sėdėjimo pozicija
 • 16-os padėčių2 reguliavimas
 • Apsiūtos prabangia oda2
 • Šildomos ir ventiliuojamos2


1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo. Sertifikatas yra kokybės garantija, kurią patvirtino nepriklausomas bandytojų komitetas, sudarytas iš įvairių medicinos sričių ekspertų.
2 Pasirenkama įranga tam tikrose komplektacijose

 
Šildomi elementai

Nugalėkite šaltį su šiais šildomais elementais:

 • Šildomos priekinės ir galinės sėdynės1. Pasilepinkite save ir keleivius šiltomis sėdynėmis
 • Šildomas vairas1. Vienu mygtuko paspaudimu vairas sušildys jūsų rankas.
 • Thermatec™ šildomas priekinis stiklas1. Žiūrėkite, kaip greitai tirpsta ledas.
 • Šildomi lauko veidrodėliai1. Daugiau jokio ledo gramdymo. Mėgaukitės aiškiu matymu akimirksniu.


1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo.

 
Automatiškai atidaroma bagažinė
Jūsų rankos užimtos? Kojos mostelėjimu atidaromas bagažinės dangtis1 atsidaro greitai ir paprastai ar jūs pamosite koja po galiniu buferiu ar tiesiog paspausite mygtuką.

1 Galimybė priklauso nuo pasiūlymo.
 

Junglumas

Multimedija1

Naujoji Grandland gali pasigirti naujausiu pilnai skaitmeniniu Pure Panel® ekranų skydeliu. Išbaigtas su 7" multimedijos ir 10" navigacijos liečiamaisiais ekranais jis labai paprastai užtikrina jūsų junglumą su pasauliu ir pramogas. Labai paprasta tiesiog sujungti savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay™1,3  or Android Auto™2,3 žemėlapiams, žinutėms arba garso transliavimui per šešis itin raiškiai grojančius garsiakalbius.

 • AM/FM ir DAB radijas
 • Belaidis garso transliavimas ir skambinimas per Bluetooth®
 • Muzikos grojimas per USB
 • Valdymas balsu iš prijungto išmaniojo telefono

 

1Apple CarPlay™ ir Apple Siri™ yra Apple Inc.registruoti prekiniai ženklai JAV ir kitose valstybėse.
2Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas.
3Suderinamumas ir kai kurios funkcijos priklauso nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijas. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, eikite į www.apple.com, arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.
4Bluetooth® yra Bluetooth SIG inc. registruotas prekės ženklas. 
 
Navigacija

Aplankykite vietas, kur paprastai nevažiuotumėte. Visas Europos žemynas yra jums pasiekiamas pirštų galais su integruotu 3D žemėlapiu Multimedia Navi Pro sistemoje su 10" liečiamuoju ekranu, kuriame yra ir Navigacija Gyvai ir Navigation Plus paslaugos1,2.

 • Dinamiška 3D navigacija su internetu atnaujinama eismo informacija per OPEL CONNECT
 • Integruota Europos žemėlapių duombazė
 • Dominančių vietų duombazė
 • Valdymas balsu navigacijai, garso sistemai ir telefonui
 
1 Į navigacijos gyvai paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, įdomių vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje)
2 Į navigacijos gyvai paslaugas įeina eismo sąlygų, degalų kainų, parkavimo informacijos atnaujinimai, įdomių vietų paieška, įkrovimo vietų paieška, oro sąlygų ir kelio saugumo perspėjimo pranešimai (Negalima Vokietijoje arba Šveicarijoje). Navigacija gyvai/Navigacija gyvai Plius paslaugos suteikiamos 3 metams ir gali būti vėliau apmokestinamos. Paslaugų prieinamumas priklauso nuo automobilio ir šalies.
 
Bevielis įkroviklis

Su Grandland turinčiu indukcinį bevielį įkroviklį1 jums daugiau nebereikės jokių laidų.

 • Bevielio įkrovimo dokas skirtas pastoviai neįkrautiems telefonams.
 • Galima su tam tikrais išmaniaisiais telefonais.


Pastaba: Kai kuriems telefonams įkrauti gali prireikti specialių priedų.
1 Galima priklausomai nuo pasiūlymo. Tik PMA ir QI palaikantiems įrenginiams. Norėdami sužinoti, ar jūsų įrenginys palaiko tokią funkciją, susisiekite su savo Opel atstovu.

 
Opel Connect

Išmanių technologijų sistemos ir susijusios paslaugos1, kurios siūlo junglumą ir modernias inovacijas, kad jūs būtumėte saugūs ir galėtumėte mėgautis efektyviomis kelionėmis.

 • Rami galva: pagalbos arba gedimo atvejo skambutis2 kaip ir Automobilio Statuso ir Informacijos atnaujinimas suteiks jums informaciją apie nuvažiuojamą nuotolį, degalų lygį arba perspės apie artėjantį aptarnavimą, kad jums nereikėtų dėl to sukti galvos.

 • Patogumas: e-Nuotolinio Pulto paslauga3 yra skirta patikrinti baterijos lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti temperatūrą salone per myOpel aplikaciją

 • Važiuokite išmaniai: atpalaiduojančias keliones užtikrins Navigacija Gyvai/Navigacija gyvai Plius4 ir Kelionės bei Važiavimo valdymo paslaugos.
 

1 Paslaugos prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilio. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos ar mokesčio ir yra priklausomos nuo mobilaus ryšio tinklo padengimo. 

 

2 Avarinio ir Gedimo skambučių naudojimas reikalauja užsakant transporto priemonę  pasirašyti Sąlygas ir raštišką sutikimą dėl transporto priemonės lokalizavimo ir priklauso nuo tinklo aprėpties ir prieinamumo (Opel Mobilservice)Paslauga yra nemokama pirmais metais po registracijos, toliau reikia mokėti mokestį. Informacija apie Opel Connect yra www.opel.de/connect, o apie Opel Mobile Service yra www.opel.de/mobilservice. Galioja atitinkamos bendrosios naudojimo sąlygos. 

 

3 Tik Grandland Hybrid 

 

4 Live Navigationir Live Navigation Plus paslaugos yra įtrauktos 3 metams, toliau jos reikalaus papildomo prenumeratos mokesčio. Paslaugos prieinamumas ir apimtis įvairiose šalyse ir įvairiose transporto priemonėse skiriasi. Paslaugoms gali prireikti prenumeratos ar mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.

Važiavimo dinamika

Varikliai
Pajuskite galią ir kontrolę nuo pat tos akimirkos, kai tik užvesite tvirtą Opel Grandland variklį. Technologiškai pažangios jėgainės galimos pagal jūsų pasirinkimą įskaitant 1.2 litro Tiesioginio Įpurškimo benzininį1 ir galingą 1.5 litro Turbininį Dyzelinį variklį. Abi jie pasiekia 96 kW / 130 AG.
 
Efektyvumas
Opel Grandland sportiška gama mažo pasipriešinimo ir aukšto efektyvumo turbininių variklių suteikia jums mechaninės arba švelniai it per šilką veikiančios 8 pavarų automatinės transmisijos pasirinkimą. Visos jos su pažangia Start/Stop funkcija, užtikrinančia geras degalų sąnaudas. Visi dyzeliniai varikliai turi naujos kartos emisijas kontroliuojančias technologijas.
 
IntelliGrip
Galia nėra naudinga be kontrolės. IntelliGrip Opel Grandland dinamiškų variklių jėgą padeda būtent ten, kur jos reikia užtikrindama dar geresnį sukibimą sudėtingomis kelio sąlygomis be jokio ratų prasisukimo. Ši sumani sistema įgalina optimalų sukibimą ir stabilumą ant skirtingų paviršių automatiškai adaptuodama sukimo momento paskirstymą ratams padedant Elektroninei Stabilumo Programai. Vairuotjas gali paruošti IntelliGrip sistemą purvui, sniegui arba smėliui naudodamasis paprasčiausiu ratuku centrinėje konsolėje, arba palikti jį Normal režime ir leisti pačiai IntelliGrip vertinti situaciją kol jūs mėgausitės saugesniu, labiau atpalaiduojančiu važiavimu mieste ar greitkelyje.
 

Opel+ priedai

Atitinka jūsų individualius poreikius

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Grandland Plug-in Hybrid. Sukurta ir išbandyta jūsų Opel modeliui.

Produktas huotraukoje gali skirtis nuo produkto pardavime.

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą