Skip To Content
Apžvalga

Naujasis Opel Grandland GSe

Įkeliant ‘grand’ į grand sport electric (GSe). Opel Grandland GSe pirmauja tarp visureigių dėl sportinio meistriškumo, judrumo, prabangaus dizaino ir mažesnės emisijos. Kaip niekas kitas kelyje, tačiau neabejotinai „Opel“ – tai gryna vokiška energija judant. Pagerinkite savo vairavimo patirtį!

Susikurkite savo nuo 2023 Sausio.

300  hp
AWD 
1.3 l/100km
Degalų sąnaudos
6.1 sec
0 - 100 km/h

Asmeninė dinamika

Susikurkite savo tobulą Opel Grandland GSe ir atgaivinkite hibridinę galią kaip niekada anksčiau.



Pamatykite viduje


Apžvalga

300 ag hibridas

Naujasis Opel Grandland GSe yra gryniausia Opel aistros išraiška. Fenomenalus 221 kW (300 AG) AWD Plug-In hibridinis jėgos agregatas užtikrina jaudinantį pagreitį, momentinį sukimo momentą ir neprilygstamą įspūdį kelyje. 
Dinamika

Kito lygio dinamika

Naujasis Opel Grandland GSe pasižymi aukščiausio lygio sportiško suderinimo technologija. Amortizatorių pasirenkamo dažnio slopinimo (FSD) technologija ir naujos spyruoklės suteikia išskirtines valdymo savybes posūkiuose, o standesnė Opel Grandland GSe važiuoklė sukuria kito lygio vairavimo patirtį. 

Technologija

Dinamikos technologijos
Naujasis Opel Grandland GSe turi stebinančią technologijų, praturtinančių vairavimą gamą. 
 

Dizainas

Sportiškas stilius
Kiekvienas naujojo Opel Grandland GSe išorės ir dizaino aspektas buvo patobulintas. Galime tik paminėti kelis akį prikaustančius vizualinius aspektus:  19˝ deimanto išpjovos sportiški lengvo lydinio ratlankiai, išoriniai veidrodėliai ir stogas nudažyti derančia Karbon Black spalva, kaip ir GSe ženklelis ant automatinio bagažinės dangčio. Viduje – skaitmeniškai detoksikuojanti kabina yra rafinuotos prabangos oazė aukštesnio lygio kelionėms.
Elektrinis
E-mobilumas yra paprasta: mes sukūrėme savo elektromobilius taip, kad jais naudotis būtų paprasta it išmaniuoju telefonu.