HYBRID4

GRANDLAND X HYBRID4.

Naujasis Visais Ratais Varomas Įkraunamas Hbridas.

Atraskite Grandland X Hybrid4 ir jo ypatybes. Greitas ir paprastas įkrovimas, 4 važiavimo režimai, 300 AG ir visi varantieji ratai. SUV galia. Hibrido išmanumas. 
Jokių kompromisų, gaukite viską. 

SUPROJEKTUOTAS BŪTI EFEKTYVIU.

EFEKTYVUMAS
SUV pranašumas susitinka novatorišką įkraunamo hibrido technologiją, kad efektyvumas būtų perkeltas į kitą lygį. Įkraunamas kaip elektromobilis, Grandland X Hybrid4 gali važiuoti racionalų kasdienį atstumą naudodamas vien tik elektros variklį. Tai reiškia, kad jūs sumažinsite savo teršalų emisijas iki nulio, kai vidaus degimo variklis nebus naudojamas. Taip pat modelis jums suteiks ne tik efektyvų važiavimą, bet ir jaudinančius vairavimo potyrius. 

REŽIMAI BET KOKIAI NUOTAIKAI. 

LANKSTUMAS

Mėgstate važiuoti efektyviai, tačiau norite ir sportiškų pojūčių kelyje? Naudokitės pritaikomumu kad ir kur bebūtumėte: su skirtingais vairavimo režimais ir įkraunamo hibrido technologija Grandland X Hybrid4 suteikia maksimalų lankstumą. Mėgaukitės visais SUV privalumais kartu su elektromobilio pliusais. Rinkitės tarp šių lengvai keičiamų režimų: 

 

  • 4WD (Tik visais ratais varomam modeliui)
  • Sport
  • Hybrid
  • Electric

PAPRASČIAUSIAI ĮKRAUKITE.

ĮKROVIMAS
Grandland X Hybrid4 įkrovimo procesas yra labai paprastas. Jo baterija gali būti įkraunama kaip elektromobilio iš viešų AC stotelių arba namuose paprastu laidu į rozetę arba per sieninį įkroviklį. Kad ir kur bebūtumėte, būkite pilnai įsikrovę, naudokite tik elektros variklį ir sumažinkite teršalų emisijas iki nulio. 
SUŽINOKITE DAUGIAU

DARYKITE ĮTAKĄ. 

NAUJI AKCENTAI
Grandland X Hybrid4 yra tiesiog tas įkraunamas hibridas, kurio jūs laukėte. Drąsi jo išvaizda taps dar drąsesne jums pasirinkus juodo variklio gaubto ir juodo stogo kombinaciją. Specialūs 19" dvispalviai deimanto išpjovos lengvo lydinio ratlankiai pabrėš atletišką dizainą. Didesnį vairavimo malonumą užtikrins 8 pavarų transmisija su pavarų svirtimi. Odinis lygią apačią turintis vairas su pavarų perjungimo mentelėmis suteiks dar sportiškesnį pojūtį. 8" spalvotas liečiamasis ekranas standartiškai turi navigacijos sistemą ir specialius Hybrid4 puslapius, kur viskas jums bus pasiekiama pirštų galais. 

TIESIOG ELEKTRINIS: E-MOBILUMAS PAPRASTAI. 

OPEL PASLAUGOS ELEKTRIFIKUOTIEMS AUTOMOBILIAMS
Nuo įkrovimo galimybių iki nuotolinių funkcijų: Opel Paslaugos elektrifiktuotiems automobiliams siūlo paprastą startą į e-mobilumą be jokių rūpesčių. 
SUŽINOKITE DAUGIAU

VISADA SU JUMIS.

OPELCONNECT

Būkite saugūs ir prisijungę kelyje su išmania paslaugų gama - net kai važiuojate elektra. 

 

- Rami galva: jauskitės apsaugotas su pagalbos skambučiu, skambučiu sugedus ir nuolat atnaujinama automobilio informacija. 

 

- Patogumas: Naudokite savo mibilūjį telefoną nuotolinėms funkcijoms (pvz. užrakinti/atrakinti duris). Mūsų papildomos paslaugos elektrifikuotiems automobilams: kelionės planavimas, nuotoliniai nustatymai arba viešojo įkrovimo sprendimai - mes pasirūpinsime jūsų kelione. 

 

- Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančia kelione su gyvus pranešimus transliuojančia navigacija1 ir kelionės valdymu. 

 

1 Paslaugai gali reikėti prenumeratos mokesčio ir mobilaus tinklo padengimo. 

OPEL GRANDLAND X HYBRID.

PRIEKINIAIS RATAIS VAROMAS GRANDLAND X HYBRID
Idealus pasirinkimas maksimaliam efektyvumui - Grandland X galimas kaip hibridas su priekinių varančiųjų ratų pavara. Su 8 laipsnių automatine pavarų dėže, 225 AG bendra galia ir vien elektra nuvažiuojamu 42 km atstumu Grandland X Hybrid yra smagus vairuoti bei itin ekonomiškas.