Ypatybės

IŠSKIRTINĖ IŠVAIZDA IR ĮPŪDINGA ĮRANGA.

DIZAINAS.

IŠORĖ
Kai jus kviečia iššūkis, Grandland X į į atsakys. Intriguojantis SUV traukia akį su aštriomis linijomis, raumeninga stovėsena ir atletiška laikysena. Idealus žvelgiant iš kiekvieno kampo, tiek viduje, tiek išorėje! Norite savo Grandland X paversti dar įdomesniu? Pridėkite 2 spalvų stogą1.

1 Papildoma įranga.
 
VIDUS

Kai kelias pasidarys nelygus, mėgaukitės švelnumu su minkštomis Premium klasės medžiagomis, kontūrinėmis formomis ir plačiai pritaikomu interjero dizainu. Susikurkite Grandland X savo zoną.

 • Premium medžiagos
 • Ergonomiškos sėdynės (AGR) sveikesnei nugarai1
 • Erdvi bagažinė (514-1652l)
 • Didelis salono apdailos pasirinkimas


1 Prieinamumas prieklauso nuo pasiūlymo. Opel AGR priekinės sėdynės yra sertifikuotos Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR), ergonomikos kompetencijos centro. Sertifikatas patvirtina kokybę, kurią pripažino nepriklausomų testuotojų komitetas, sudarytas iš įvairių medicinos sričių ekspertų.

 
APDAILA IR MEDŽIAGOS

Sumanus pasirinkimas ar drąsus pareiškimas - pasirinkite apdailą1 ir pridėkite jums patinkančių akcentų.

 • Stilingas 2 atspalvių stogas arba panoraminis stoglangis
 • Odinės sėdynės ir vairas
 • Aplinkos apšvietimas


1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.  

 
RATAI
Rinkitės savo ratus iš plataus, žvilgsnius gaudančių 16"-19" ratlankių asortimento. Norite, kad jūsų Grandland X švytėtų dar labiau? Tuomet rinkitės atletiškus 19" dvispalvius deimantinio pjūvio lengvo lydinio ratlankius.
 
STOGO PASIRINKIMAI
Palikite savo graugus be žado parodę jiems stilingą dviejų atspalvių stogą1. Suteikite daugiau šarmo su pritrenkiančiu panoraminiu stoglangiu. Saulėtos dienos niekada nebebus tokios pat, jos bus geresnės!

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo. 
VIDAUS APŠVIETIMAS
Muzika jūsų akims. Apšvieskite centrinę konsolę ir priekines duris savo Grandland X.1

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.
 

INOVACIJOS.

AFL LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI
Išmanūs AFL (Advanced Forward Lighting) LED žibintai1 sukuria 30% geresnė matomumą lyginant su halogeninėmis šviesomis. Taip pagerėjęs matomumas naktį smarkiai pagerins saugumą.
 

Kameros principu veikiantis Tolimųjų Šviesų Asistentas automatiškai išjungs tolimuosius žibintus, kai aptiks iš priekio artėjantį transportą. Tai jums suteiks geriausią matymo distanciją neakinant kitų vairuotojų.
Kad ir kokios sąlygos, ši sistema automatiškai pritaikys priekius žibintus taip, kad jūs turėtumėte geriausią matomumą:

 • Užmiesčio šviesa
 • Greitkelio šviesa
 • Miesto šviesa
 • Posūkio apšvietimas
 • Nepalankaus oro šviesa
 • Dinaminis važiavimo krypties apšvietimas


1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo. 

AUTOMATINĖ KRUIZO KONTROLĖ
Savavaldžių1 kartos vairutojo pagalbinės sistemos jau čia. Jos skenuoja kelią ir apdengia Grandland X saugumo zona maksimaliai atpalaiduojančiam jūsų važiavimui su minimalia rizika.
 
Automatinė Kruizo Kontrolė1 pati palaiko greitį tarp 30 ir 180 km/h. Jei būtina, ji pati sulėtėja ir gali visiškai sustabdyti automobilį iki pilno sustojimo.

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo. Opel pagalbinės vairutojo sistemos sukurtos padėti vairutojui tiek, kiek leidžia pačios sistemos. Už vairavimą atsakingu išlieka pats vairuotojas.
AVARINIS STABDYMAS
Sistema1 garsiniu signalu perspėja vairuotoją apie pavojingą situaciją priekyje. Jei kitas automobilis ar pėstysis priartėja per arti, automobilis pats pradeda lėtėti arba pilnai sustoja.
 
1 Automatinis Avarinis Stabdymas su Pėsčiųjų Aptikimu veikia automatiškai važiuojant greičiau nei 5 km/h ir lėčiau nei 140 km/h. Nuo 5 iki 30 km/h metrinė deseleracija, kuria sumažinamas smūgio greitis siekia 0.9 G. Nuo 30 iki 140 km/h sistema greitį sumažina daugiausiai 50 km/h. Nuo to vairuotojas privalo stabdyti pats, kad greitį sumažintų dar labiau. Automatinio Avarinio Stabdymo su Pėsčiųjų Aptikimu sistemos veikimo greitis priklauso nuo aptikros kliūties (mobili kliūtis: nuo 5 iki 140 km/h; stovinti kliūtis: nuo 5 iki 80 km/h; pėstysis: nuo 5 iki 60 km/h). Opel pagalbinės vairuotojo sistemos sukurtis padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia pačios sistemos. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.
SAUGUMAS

Grandland X pasirūpins jumis bet kokioje situacijoje: sukomplektuotas pažangiausiomis technologijomis jie vairavimą daro lengvesniu ir saugesniu nei bet kada anksčiau.

 • Aktyvus eimo juostos palaikymo asistentas1: Padeda išvengti susidūrimo neleisdamas netyčia nukrypti nuo važiuojamos eismo juostos, švelniai sukdamas vairą atgal į juostos vidurį.  
 
 • Nuokrypio Nuo Eismo Juostos Perspėjimas: Apsaugo nuo avarijų perspėdamas vairuotoją garso ir vizualiniu signalais.
 • Šoninės Aklosios Zonos Perspėjimas1: Ultragarsiniai sensoriai stebi aplinką. Optinis signalas perspės vairutoją apie judančius objektus aklojoje zonoje.
 • Vairuotojo nuovargio perspėjimas1: Analizuoja vairavimo laiką ir automobilio trajektoriją apskaičiuoti vairuotojo dėmesio lygį.


1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.  

360° KAMERA
Jauskite pasitikėjimą net uždarose erdvėse. Pažangi 360° kamera1 aptinka jūsų kelyje esančius objektus. Jūs viską matysite ekrane, automobilio statymas taps lengvu it vėjelis.

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.
 
PAŽANGUS STATYMO ASISTENTAS
Daugiau nebebijokite siaurų vietų. Aktyvuokite sistemą1 mygtuko paspaudimu. Grandland X perims vairo kontrlę kol jūs galėsite valdyti automobilio greitį akseleratoriaus ir stabdžių pedalais.

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo. Opel pagalbinės vairuotojo sistemos yra skirtos padėti vairuotojui tiek, kiek leidžia sistema. Vairuotojas išlieka atsakingu už vairavimą.
 

PREMIUM KOMFORTAS.

ERGONOMIŠKAI AKTYVIOS SĖDYNĖS

Ergonomiškai aktyvios priekinės sėdynės, sertifikuotos "Sveikesnių Nugarų Kampanijos" (AGR)1 užtikrina puikią sėdėseną ilgoms kelionėms.

 

 • Atpalaiduojanti sėdėjimo pozicija 
 
 • 16 krypčių reguliavimas2
 • Prabangios odinės sėdynės2
 • Šildomos ir ventiliuojamos sėdynės2


1
Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo. Sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį suteikė nepriklausomų testuotojų komitetas, sudarytas iš įvairių medicinos sričių ekspertų.
2 Papildoma įranga tam tikrose komplektacijose.  

ŠILDOMI ELEMENTAI

Su šiais šildomais elementais nutirps visas įšalas.

 

 • Šildomos priekinės ir galinės sėdynės1. Palepinkite save ir keleivius su šildomomis sėdynėmis.
 • Šildomas vairas1. Paspaudus mygtuką tos vietos, kuriomis sučiumpate vairą šildys jūsų rankas.  
 
 • ThermaTec™ Šildomas Priekinis Stiklas1. Sniegas ir ledas nutirps itin greitai.
 • Šildomi lauko veidrodėliai1. Daugiau jokio ledo gramdymo. Vaizdas išryškėja itin greitai.


1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.  

AUTOMATINIS BAGAŽINĖS DANGTIS
Spyriu valdomas elektrinis bagažinės dangtis1 atsidaro greitai ir lengvai jums pamojus koja po galinu bamperiu arba paspaudus mygtuką.

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.
 
BAGAŽINĖ
FlexFold™ sėdynes galima nulenkti 60/40 santykiu, atsidaro ir ertmė slidėms1, kas suteikia daugiau universalumo. Plius, mygtuko paspaudimu 514 litrų taplpos bagažinės erdvė padidėja iki 1652 litrų.

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.
 

JUNGLUMAS.

NAVIGACIJA

Praplėskite savo ribas nepasiklysdami. Su integruotą 3D žemėlapį turinčia Navi 5.0 IntelliLink1 sistema visas Europos žemynas bus po jūsų pirštais.

 

 • Dinaminė 3D Navigacija su TMC eismo pranešimais 
 
 • Integruota Europos žemėlapių duomenų bazė
 • Dominančios vietos ir tarpinių stotelių funkcijos
 • Balso komandų palaikymas


1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.  

BEVIELIS ĮKROVIMAS

Jums nebereikės jokių kabelių su Opel Grandland X indukcinie bevielio įkrovimo sistema1.

 

 • Bevielio įkrovimo dėtuvė padės jums su nuolat neįkrautu telefonu 
 
 • Galima naudoti su tam tikrais išmaniaisiais telefonais.
 
Pastaba: Įkrauti kai kuriems išmaniesiems telefonams gali prireikti itegruotos ritės ar dangtelio.
 

1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo. Tinka tik PMA arba Qi palaikantiems įrenginiams. Norėdami pasitikrinti, ar jūsų įrenginįs yra suderinamas, susisiekite su savo Opel atstovu.

GARSAS
Kiekviena kelionė turi jaudinantį garso takelį: grokite savąjį per Denon®1 Premium garso sistemą su 8 HiFi garsiakalbiais ir galingu žemųjų dažnių garsiakalbiu - atidarytais ar pakeltais langais, kaip tik norite.
 
 
1 Prieinamumas priklauso nuo pasiūlymo.
 
MULTIMEDIJA
Sklandžiai sujunkite savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlayTM1,3 or Android AutoTM2,3 su Navi 5.0 IntelliLink multimedijos sistema.
 

Pasiekite savo telefoną, muziką, žemėlapius ir žinutes per raiškų 8 colių spalvotą liečiamąjį ekraną:

 • Muzikos atkūrimas
 • Elektroninio pašto nuskaitymo ir perskaitymo funkcija
 • Priėjimas prie nuotraukų per USB
 • Garso transliavimas ir skamibinimas balsu per Bluetooth®4


Įvairias funkcijas lengvai pasieksite balsu besinaudodami tokiomis sistemomis kaip Apple Siri™1,3.

1 Apple CarPlay™ and Apple Siri™ yra Apple Inc. registruoti prekės ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse.
2 Android Auto™ yra Google Inc. registruotas prekės ženklas.
3 Suderinamumas ir kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prietaiso tipo ir operacinės sistemos versijos. Norėdami pasitikrinti savo prietaiso suderinamumą, keliaukite į www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su Opel atstovu.
4 Bluetooth® yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.  

OPELCONNECT
Išlikite saugūs ir prisijungę kelyje su plačia išmanaus serviso paslaugų gama.
 
 • Rami galva: Jauskitės saugiai su pagalbos skambučiu, serviso skambučiu ir reguliaria informacija apie automobilį.
 • Patogumas: Naudokite savo mibilųjį įrenginį nuotolinėms funkcijoms (pvz. Užrakinti/atrakinti duris) ir patirkite naudą mokėdami už stovėjimą ar kelius.
 • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančia kelione dėl nuolat atnaujinamus gyvus pranešimus transliuojančios navigacijos1 ir kelionės valdymo.


1 Norint naudotis paslaugomis gali tekti mokėti prenumeratos mokestį, joms reikia mobilaus tinklo padengimo.  

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

VARIKLIAI
Variklis, kuris atitiks jūsų poreikiaus - Grandland X galima rinktis su benzininiu, dyzeliniu varikliais arba įkraunamą hibridą. Pasitikėkite savimi žvelgdami į artėjančią kelionę mėgaujantis dinamišku, sklandžiu ir efektyviu važiavimu.

Visi automobiliai buvo sukonstruoti su lengvo svorio medžiagomis norint užtikrinti optimalą varomąją jėgą.
 
TRANSMISIJOS

Jeigu pasirinksite itin sklandžiai veikiančią automatinę transmisiją1, jūs galėsite džiaugtis:

 

 • Quickshift technologija1 siūlo vieną greičiausių pavarų perjungimų rinkoje.
 • Optimizuota vidinė trintis1 gerina efektyvumą.
 • Patobulintas pavarų jungimas1 užtikrina švelnesnį važiavimą ir sumažina vibracijas esant lasiviems sūkiams.


1 Papildoma įranga 

 
INTELLIGRIP

IntelliGrip1 palaiko optimalų sukibimo lygį nesvarbu, kokia bebūtų kelio danga. Žvyras, purvas ar sniegas? Pasirinkite vieną iš 5 režimų sukamu ratuku ir leiskite Grandland X atlikti visa kita:

 

 • Standard ESC (Elektrininė Stabilumo Kontrolė)
 • Snow
 • All-Terrain
 • Sand
 • ESC OFF


1 IntelliGrip yra dalis All Road paketo ir negali būti įsigyjama individualiai.
Negalima su Essentia.  

 

OPEL+ PRIEDAI.

Pritaikykite individualiems savo poreikiams.

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir pilnai išnaudokite savo Grandland X. Sukurta ir išbandyta jūsų Opel.

Nuotraukos gali skirtis nuo produkto prekyboje.

Šoninės pakojos
Daugiau
Slenksčių apsauginė plėvelė
Daugiau
Termiškai suformuotas bagažinės skyriaus kilimėlis
Daugiau
Krovinių Tinklelis
Daugiau
Opel Stogo Bagažinė
Daugiau
Vaikišk Kėdutė
Daugiau

KAS TOLIAU?