Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MODERNŪS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Išmanieji AFL (pažangūs priekiniai žibintai, angl. „Advanced Forward Lighting“) LED priekiniai žibintai1 užtikrina 30 % geresnį matomumą nei halogeniniai žibintai. Geresnis matomumas naktį gerokai padidins saugumą kelyje.

 

Pagalbinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema, naudodamasi kamera, automatiškai perjungia tolimąsias šviesas, iš priekio atvažiuojant automobiliui. Taip užtikrinamas puikus matomumas į tolį, neakinant kitų vairuotojų.

Kad ir kokios būtų sąlygos, sistema automatiškai pakoreguoja priekinių žibintų šviesos srautą maksimaliam matomumui užtikrinti:

 

  • Užmiesčio šviesos
  • Greitkelio šviesos
  • Miesto šviesos
  • Posūkių šviesos
  • Prastų oro sąlygų šviesos
  • Dinaminės posūkių šviesos

 

1Papildoma „Enjoy“, „Design Line“ ir „Innovation“ įranga. Standartinė „Ultimate“ įranga. Negalima rinktis su „Essentia“.

DAUGIAU MAŽIAU

NUSTATYKITE GREITĮ IR LEISKITĖS Į KELIONĘ.

Automatinės1 pagalbinės vairuotojo sistemos jau čia. Jos analizuoja kelią ir saugo „Grandland X“, kad galėtumėte vairuoti ramiai, be jokios rizikos.

 

Automatinės pagalbinė atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio nustatymo sistema1 automatiškai palaiko greitį nuo 30 iki 180 km/h. Prireikus greitį sumažina arba automobilį visiškai sustabdo.

 

1Papildoma įranga. „Opel“ pagalbinės vairuotojo sistemos padeda vairuotojui tik savo veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.

DAUGIAU MAŽIAU

STABDYMAS.

Sistema1 garsiniu signalu perspėja vairuotoją apie pavojingas situacijas automobilio priekyje. Jei kitas automobilis arba pėsčiasis priartėja prie automobilio, greitis sumažinamas arba automobilis visiškai sustabdomas.

 

1 Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu suveikia automatiškai esant didesniam nei 5 km/h ir mažesniam nei 140 km/h greičiui. Važiuojant nuo 5 iki 30 km/h ir lėtėjant smūgio padaromas poveikis sumažėja 0,9 g. Esant greičiui nuo 30 iki 140 km/h, sistema greitį sumažina maks. 50 km/h. Pasiekus šią ribą, vairuotojas privalo stabdyti pats ir galutinai sumažinti greitį. Automatinio avarinio stabdymo su pėsčiųjų aptikimo sistemos darbinio greičio diapazonas priklauso nuo aptiktos kliūties (judanti kliūtis: nuo 5 iki 140 km/h; nejudanti kliūtis: nuo 5 iki 80 km/h; pėsčiasis: nuo 5 iki 60 km/h). „Opel“ pagalbinės vairuotojo sistemos padeda vairuotojui tik savo veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.
DAUGIAU MAŽIAU

GERIAUSIOS SAUGUMO TECHNOLOGIJOS.

„Grandland X“ suteikia įspėjimas – Jums apsaugą kiekvienoje situacijoje - daugybė moderniausių technologijų palengvina vairavimą ir užtikrina išskirtinį saugumą.

 

  • Aktyvioji apsaugos nuo išvažiavimo iš eismo juostos pagalbinė sistema1 padeda išvengti susidūrimų, nes neleidžia automobiliui netyčia išvažiuoti iš eismo juostos – automobilis švelniai nukreipiamas atgal į juostą.
  • Įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos: padeda išvengti eismo įvykių, nes įspėja vairuotoją garsiniu ir vaizdiniu signalu.
  • Šoninės nematomos kliūties įspėjimas - tai2: ultragarso jutikliais stebima aplinka aplink automobilį. Vaizdinis signalas įspėja vairuotoją, jei nematomoje zonoje yra judantis objektas.
  • Vairuotojo mieguistumo įspėjimo sistema1: analizuoja vairavimo laiką ir automobilio judėjimo trajektoriją, įspėjimas – taip abu padeda nustatyti nuovargio lygį.

 

1Papildoma „Enjoy“, „Design Line“ ir „Innovation“ įranga. Standartinė „Ultimate“ įranga.

2Standartinė „Enjoy“, „Design Line“, „Innovation“ ir „Ultimate“ įranga. Negalima rinktis su „Selection“.

DAUGIAU MAŽIAU

360° VAIZDO APLINK KAMERA

Visiškas užtikrintumas, net siaurose vietose. Modernios 360° vaizdo kameros1 aptinka objektus, kurie pasitaiko įspėjimas – Jūsų kelyje. Viskas rodoma ekrane, todėl automobilį pastatyti bus vieni juokai.

 

1 Papildoma „Enjoy“ ir „Innovation“ su „Park & Go“ 3 komplektu įranga. Standartinė „Ultimate“ įranga. Nekomplektuojama modeliuose su „Edition“ įranga. „Park & Go“ 3 komplektą sudaro: „Navi 5.0 IntelliLink“, 8 colių spalvotas jutiklinis ekranas su patobulinta HMI sistema, AM / FM radijas, 2 USB jungtys, „iPod“ sąsaja, „Bluetooth® “ laisvųjų rankų pokalbių ir transliacijų sistema, balso atpažinimo funkcija, išmanioji telefono projekcija, navigacijos sistema, valdikliai ant vairo, peleko formos antena, moderni pagalbinė automobilio statymo sistema, „Visio Park 2“ – 360° aplinkinio vaizdo kamera, elektra valdomi ir šildomi išoriniai veidrodėliai (kėbulo spalvos, automatiškai užlenkiami), įspėjimo apie nematomą kliūtį šone sistema su atbulinės eigos pakreipimo funkcija.
DAUGIAU MAŽIAU

AUTOMOBILIO STATYMO SPECIALISTAS.

Daugiau nebereikės bijoti siaurų stovėjimo vietų. Automobilio statymo sistemą1 galite suaktyvinti paspausdami mygtuką. „Grandland X“ perima vairo valdymą, o įspėjimas – Jums tereikia spausti akceleratoriaus ir stabdžių pedalus.

 

1 Papildoma „Enjoy ir „Innovation“ įranga. Standartinė „Ultimate“ įranga. Nekomplektuojama su „Selection“. „Opel“ pagalbinės vairuotojo sistemos padeda vairuotojui tik savo veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.
DAUGIAU MAŽIAU