Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


PASIRŪPINKITE NUGAROS SVEIKATA.

Ergonomiškos aktyviosios priekinės sėdynės, kurias sertifikavo Sveikesnės nugaros kampanijos (AGR)1 specialistai, užtikrina išskirtinį komfortą ilgose kelionėse.

 

  • Patogi sėdėjimo padėtis
  • Reguliuojama 16 krypčių2
  • Prabangios oda aptrauktos sėdynės2
  • Šildomos ir ventiliuojamos sėdynės2

 

1Standartinė „Innovation“ (tik vairuotojo sėdynė) ir „Ultimate“ įranga. Papildoma „Selection“, „Enjoy“ ir „Design Line“ įranga. Šis sertifikatas – tai kokybės ženklas, kurį suteikia nepriklausomas bandymų komitetas, sudarytas iš įvairių medicinos sričių specialistų.

2Papildoma tam tikrų apdailų įranga.

DAUGIAU MAŽIAU

KITĄ ŽIEMĄ GALĖSITE MĖGAUTIS ŠILUMA.

Šaltis išgaruos, padedant šioms šildymo funkcijoms:

 

  • Šildomos priekinės ir galinės sėdynės1. Pamaloninkite save ir savo keleivius šildomomis sėdynėmis
  • Šildomas vairas1. Paspauskite mygtuką ir suėmę vairą pajusite, kaip šyla rankos
  • „ThermaTec™“ šildomas priekinis stiklas2. Sniegas ir ledas greitai nutirps
  • Šildomi išoriniai veidrodėliai3. Daugiau nebereikės grandyti ledo. Aiškus vaizdas per akimirką

 

1Papildoma įranga su 1 arba 2 „Winter“ komplektu. 1 „Winter“ komplektas yra papildoma „Selection“, „Enjoy“, „Design Line“ ir „Innovation“ įranga. Negalima rinktis su „Ultimate“. 1 „Winter“ komplektą sudaro: oda aptrauktas vairas su rėmelio papuošimu, prisitaikantis greičio ribotuvas, pastovaus greičio palaikymo sistema, informacijos ir pramogų sistemos nuotolinis valdymas, priekinės šildomos sėdynės. 2 „Winter“ komplektas yra papildoma „Enjoy“ įranga ir standartinė „Innovation“ bei „Ultimate“ įranga. Negalima rinktis su „Selection“. 2 „Winter“ komplektą sudaro: oda aptrauktas vairas su rėmelio papuošimu, prisitaikantis greičio ribotuvas, pastovaus greičio palaikymo sistema, informacijos ir pramogų sistemos nuotolinis valdymas, priekinės ir galinės šildomos sėdynės (tik sėdimosios dalys).

2Papildoma „Selection“, „Enjoy“, „Design Line“ ir „Innovation“ įranga. Standartinė „Ultimate“ įranga.

3Negalima rinktis su „Selection“, papildoma „Enjoy“ ir „Design Line“ įranga. Standartinė „Innovation“ ir „Ultimate“ įranga. Priklauso 1 „Park & Go“ komplektui, kurį sudaro: pagalbinė automobilio statymo sistema (priekyje ir gale), elektra valdomi šildomi išoriniai veidrodėliai (kėbulo spalvos, automatiškai užlenkiami).

DAUGIAU MAŽIAU

IŠMANIOSIOS BAGAŽINĖS DURYS.

Koja valdoma elektrinė bagažinės durų sistema bagažinę atidaro greitai ir lengvai, tiesiog mostelėjus koja po galiniu bamperį arba paspaudus mygtuką.

 

1 Standartinė „Ultimate“ įranga. Papildoma „Innovation“ įranga. Negalima rinktis su „Selection“, „Enjoy“ ir „Design Line“.
DAUGIAU MAŽIAU

DAUGIAU VIETOS JŪSŲ NUOTYKIAMS.

„FlexFold™“ sėdynes galima nulenkti 60/40 santykiu arba yra anga slidėms1, kad būtų dar patogiau. Be to, paspaudus mygtuką ir sulanksčius sėdynes, 514 litrų bagažinę galima padidinti iki 1 652 litrų.

 

1 „Selection“ ir „Enjoy“ modeliuose galima užsisakyti papildomai su „Versatility“ komplektu. Standartinė „Design Line“, „Innovation“ ir „Ultimate“ įranga.
DAUGIAU MAŽIAU