Skip To Content
Insignia modeliai

Opel Insignia

Pasirinkite savo Insignia modelį. 

Insignia Grand Sport

Naujoji Opel Insignia yra geriausias vokiškos inžinerijos pavyzdys: naujoji Insignia Grand Sport siūlo pagerintą efektyvumą, sportišką it kupė išvaizdą ir inovatyvius Intelli-Lux LED® Pixel žibintus kaip opciją. Pasirinkite tarp benzinių ir dyelinių variklių su mechaninėmis arba automatinėmis transmisijomis. Pažinkite jo elegantišką, ergonomišką ir erdvų interjerą ir prabangias, prilaikančias Ergonomic Active odines sėdynes. 

 

  • Išorės matmenys: Bendras ilgis 4,897 mm, aukštis 1,455 mm, plotis 2,093 mm
 
  • Bagažinės talpa: 490-1,450 l
 
  • Didžiausia pirekabos masė sus tabdžiais / be stabdžių: 1,500-2,000 kg (12 % įkalnė)/ 730-750 kg
 
Rodyti detales
Insignia Sports Tourer

Aukščiausio lygio vokiška inžinerija tam, kad būtų lengviau - su talpia ir universalia bagažinė naujasis Insignia Sports Tourer yra toks erdvus, kiek tik galima tikėtis. Galimas su benzininiais arba dyzeliniais varikliais, mechaninėmis arba automatinėmis transmisijomis. Mėgaukitės elegantišku, ergonomiškus ir erdviu interjeru bei prabangiomis, prilaikančiomis Ergonomic Active odinėmis sėdynėmis. 

 

  • Išorės matmenys: bendras ilgis 4,986 mm, aukštis 1,500 mm, plotis 2,093 mm
 
  • Bagažinės talpa: 560-1,665 l
 
  • Didžiausia pirekabos masė sus tabdžiais / be stabdžių: 1,450-2,000 kg (12 % įkalnė)/ 750 kg
 

Norite sužinoti daugiau?

Visada patarsime

Ar jūs perkate automobilį į jau egzistuojantį parką, išsimokėtinai, naują ar naudotą, Opel Insignia jus įkvėps aukščiausios klasės dizainu ir technologijomis. Susikonfigūruokite modelį pagal savo poreikius. Mes esame tam, kad padėtume su jūsų pirkiniu, ir mūsų ekspertai Opel Banke patars jums visais finansavimo, lizingo ir serviso klausimais. Ar jūs ieškote automobilio metams, originalių priedų, naujų ratų ar tiesiog instrukcijos? Mes visada mielai padėsime.