Skip To Content
GSi

Insignia GSi

Varomas aistros

Įspūdingi kontūrai, galinga turbokompresorių technologija ir puiki ergonomika: Insignia Gsi* suderina vairavimo malonumą su pažangiomis technologijomis sportiškoje, atletiškoje formoje tiek Grand Sport tiek Sports Tourer variantuose.


*
 Degalų sąnaudos WLTP 7,9-8,8 l/100 km.

Vairavimo dinamika ir neprilygstamas stilius
Ikoniškas, iškarto atpažįstamas GSi dizanas papildomas dinamiška apdaila ir išskirtiniais 20 colių divejų spalvų ratlankiais. Dvigubi nerūdijančio plieno išmetimo vamzdžiai meta užuomina apie galią ir aistrą, o galinis oro aptakas sukuria prispaudžiamąją jėgą ir suteikia galingą stovėseną kelyje. 
Galia ir stilius veikia kartu
Su į vairuotoją orientuotomis interjero detalėmis, kaip plokščią apačią turinčiu vairu, ergonomiškomis1 sportiškomis2 sėdynėmis su nterguotais atlošais galvais ir sportiškais aliumininiais pedalais GSi yra tokia jaudinanti, sportiška ir stilinga kaip jūs tikėjotės. 

1 Ergonomiškos sėdynės yra sertifikuotos Vkietijos AGR (Sveikesnių Nugarų Kampanijos), ergonoikos kompetencijos centras. Sertifikatas yra kokybės pripažinimas, skirtas nepriklausomų ekspertų komiteto, sudaryti iš įvairių sričų medicinos specialistų. 

2 Papildoma įranga.

Našumas standartinėje komplektacijoje
Stulbinantys 20 colių dvispalviai ratai su BREMBO stabdžiais ir sportiškomis padangomis komplektuojami standartiškai. FlexRide sportiška važiuoklė, Twinster visų varančiųjų ratų pavara su sukimo momento paskirstymu leidžia naujajai Insignia GSi kelyje pasirodyti taip, kaip niekas kitas nesugebėtų. 
Toks galingas, kaip ir atrodo
Naujoji Insignia GSi yra sportiškas automobilis.Pažangus 2 litrų turbininis benzininis variklis išvysto 169 kW (230 AG) galią ir dominuojantį 350 Nm sukimo momentą. Jis galią į ratus siunčia per automatinę 9 laipsnių pavarų dėžę.