Skip To Content
Ypatybės

Vokiška inžinerija aukščiausiame lygyje

Judėtimas su laiku

Saugumas ir inovacijos

Intelli-Lux LED pixel light žibintai
Pristatome naujausius Intelli-Lux LED Pixel Light žibintus1 - tai naujas žingsnis novatoriškose Opel šviesos technologijose. Nuolat šviečiantys ir kitų vairuotojų neakinantys tolimieji žibintai siūlo smarkiai pagerintą matomumą tamsoje. Kiekviena lempa turi 84 LED segmentus, kurie individualiai užgęsta ir užsidega automatiškai prisitaikydami prie eismo sąlygų. 
 
 • Neakinami kiti vairuotojai 
 • Vairavimas nakčia saugesnis ir labiau atpalaiduojantis 
 • Magistralės režimas: optimizuotas apšvietimas greitkeliuose 
 • Posūkių apšvietimas panaikina juodąsias skyles siauruose vingiuose. Aktyvus iki 40 km/val greičio. 
 
1 Papildoma įranga.
Projekcija ant priekinio stiklo

Head-Up Display1 projekcija ant stiklo leidžia vairuotojui matyti svarbiausią informaciją, tokią kaip greitis, navigacijos nuorodos ar Automatinės Kruizo Kontrolės1 pranešimai ant priekinio stiklo, kad nereikėtų nuleisti akių nuo kelio. 

 

1 Papildoms įranga.

 
Automatinis avarinis stabdymas

Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu 1,2 stebi eismo situacija Opel Insignia priekyje. Jei sistema pamato pėstįjį, transporto priemonę ar kitą objektą priekyje, ji paruošia stabdžių sistemą galingam stabdymui, ir jei vairuotojas nereaguoja į kliūtį, automobilį sustabdo pati.

 

1 Papildoma įranga. 

2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui, tačiau už vairavimą atsakingu lieka pats vairuotojas.

 
Rear Cross Traffic Alert

Rear Cross Traffic Alert1 sistema aptinka objektus, artėjančios į jus iš šonų automobilio gale. Kai jūs stumiate savo Insignia atbulomis, ji perspėja apie pavojus. Tai, kas anksčiau buvo nematomas pavojus, dabar lengvai valdoma.

 

1 Papildoma įranga. Veikia iki 10 km/val. greičio ir aptinka objektus, važiuojančius ne greičiau kaip 36 km/val greičiu

 
Kelio ženklų atpažinimo sistema

Naujausios kartos kelio ženklų atpažinimo sistema1 nuolat rodo maksimalaus lestino greičio ir kitus kelio ženklus vairuotojo informaciniame skydelyje ir projekcijoje ant priekinio stiklo1, jei ši yra sumontuota automobilyje. 

 

1 Papildoma įranga

 
Automatinė greičio palaikymo sistema

Automatinė greičio palaikymo sistema1,2 veikianti visame greičio diapazone3 leidžia mėgautis vairavimu be streso. Automatiškai greitėdama ir lėtėdama ji palaiko saugų atstumą iki priekyje važiujančios transporto priemonės. Nėra jokio reikalo perkrauti kruizo kontrolės sistemos po pilno sustojimo, automobilis važiuos pats.

 

1 Papildoma įranga. 

2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos yra sukurtos padėti vairuotojui, tačiau už vairavimą atsakingu lieka pats vairuotojas. 

3 Galima tik pasirinkus automatines transmisijas

 
Nuokrypio nuo eismo juostos perspėjimo sistema

Nuokrypio nuo eismo juostos perspėjimo sistema duos vairuotojui signalą, jei šis išlys iš savo juostos be posūkio signalo. Aklosios zonos perspėjimo sistema1,2 aptiks ir perspės vairuotoją apie greitai artėjančias transporto priemones paralelinėse juostose, kai jos yra aklojoje zonoje. 

 

1 Papildoma įranga. 

2 Greičio skirtumas tarp dviejų automobilių negali būti didesnis nei 72 km/val.

 

Dizainas

Išorė
Aptakesnis naujosios Insignia Grand Sport dizainas ir išskirtiniai bruožai įtikina, kad modelis pateisina savo vardą. Ploni, skiriamuoju ženklu tapę dvigubų sparnų LED žibintai ir galinės lempos su dviem chromuotais rėmeliais prideda klasiškumo. 
Vidus
Elegantiška, ergonomiška ir su erdvumo pojūčiu - naujoji Insignia sukurta jums. Patirkite harmoningą ir modernų dizainą, aukštos kokybės medžiagas ir visiškai į vairuotoją orientuotą interjerą. Naujoji Insignia Grand Sport išpildys visus jūsų poreikius maloniam vairavimui. 
Išskirtiniai LED žibintai

Unikalūs sparno formos LED priekiniai ir galiniai žibintai su dienos šviesomis - skiriamasis Opel bruožas. Jie suteikia automobiliui daugiau stiliaus ir išraiškingumo ir pasveikins jus animuotu šviesos diodų spindėjimu atrankiant mašiną1

 

1 Tik priekiniai žibintai.

 
Spalvos
Asmenybės ekspresija: pasirinkite mėgstamiausią spalvą, kuri kalbės už jus. 
Ratai
Suteikite savo Insignia Grand Sport modeliui išskirtinį charakterį su dėmesį prikaustančiais nuo 17 iki 20 colių dydžio lengvo lydinio ratais. 

Aukščiausio lygio komfortas

Ergonomiškos sėdynės
Ergonomiškai sertifikuotos1 priekinės sėdynės padeda vairuotojui ir keleiviui išvengti nugaros skausmo ir išlaikyti dėmesį bei gerai jaustis. 

Pasirūpinkite savo nugara su ergonomiškomis sėdynėmis1, kurios buvo sertifikuotos Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR), nepriklausomo ergonomikos kompetencijų centro.

 • Ergonomika sertifikuota Vokietijoje.
 • Ištraukiama šlaunų atrama padės jums susireguliuoti sėdynės apačią pagal kojų ilgį.
 • Ventiliacija ir šildymas atvėsins ir sušildys jūsų nugarą2.

 

Pakelkite sėdynes į aukščiausios klasės lygį2:

 • Masažo funkcija. 
 • 18-os padėčių reguliavimas su atmintimi.

 

1 Papildoma įranga tam tikrose komplektacijose. Sertifikatas yra kokybės įvertinimas, kurį skyrė nepriklausoma ekspertų grupė iš įvairių medicinos sričių. 

2 Papildoma įranga, tik su elektra valdomomis sėdynėmis.

Šildomi elementai
Naujoji Opel Insignia vairuotojui siūlo Premium lygio komfortą su šildomais elementais1, kurie pamalonins šaltais rytais. 

Šildomas ThermaTec priekinis stiklas leis kaip niekada lengvai jį nupūsti ar atitirpinti šerkšną. Kad greičiau sušiltumėte, naudokitės šildomomis priekinėmis ir galinėmis šoninėmis sėdynėmis bei šildomu vairu. 

 

1 Papildoma įranga kai kuriose komplektacijose

Daiktadėžės
Naujoji Opel Insignia Grand Sport siūlo didelę erdvę kroviniams ir daugybę lanksčių sprendimų daiktams sudėti. 

Vienu prisilietimu: galines sėdynes galima nulenkti individualiai per kelias sekundes paspaudus vieną mygtuką. 

5 keleiviai, 490 litrų: jūs turėsite pakankamai vietos bagažui net naudodami abi sėdynių eiles.

Galinės sėdynės nusilenkia 40:20:40 santykiu. Iki 1 450 litrų: nulenkus visas tris galines sėdynes bagažinė bus milžiniška ir turės lygų dugną.

Junglumas

Navi pro multimedija
Skaitmeninis unglumas, interguota navigacijos sistema, didelis, inovatyvus lietimui jautrus ekranas ir aukštos kokybės audio sistema: naujosios Insignia aukščiausio lygio multimedija turi viską. 

Navi Pro multimedija su interguota navigacijos sistema siūlo šias funkcijas: 

 • 8 colių ekranas su internetiniu DAB radiju 
 • 3D žemėlapiai 
 • Valdymas balsu 
 • Bluetooth®
 • Susieta su projekcija ant priekinio stiklo 
 • Connected Navigation Services
 • 2 USB lizdai 
 • Apple CarPlay™3 ir Android Auto™

 

1 Bluetooth ya Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas 

2 Reikalauja Telenav galutinio vartotojo licencijos sutikimo ir leidimo naudoti tuos asmeninius duomenis, kurių prašo Telenav privatumo politika. Licencija baigiasi 2031 metų pabaigoje. Connected Navigation Services reikia pririšti prie kliento išmaniojo telefono. 

3 Apple Car Play ir Apple prekės ženklai priklauso Apple Inc., registruotai JAV ir kitose valstybėse. Android Auto yra Google Inc. prekės ženklas.

Bose® garso sistema

Daugiau tikslumo. Premium lygio Bose garso sistema1 kiekvieną keionę pavers džiuginančia patirtimi. Aštuoni garsiakalbiai keikvienam keleiviui leis mėgautis galingais žemais ir itin švariais aukštais dažniais.

 

1 Papildoma įranga.

 
Bevielis įkrovimas
Tiesiog padėkite savo išmanujį telefoną1 į dėtuvę su integruotu indukciniu įkrovikliu2 kad įkrautumėte jo bateriją nenaudodami jokių laidų. 

1 Telefonui gali reikėti priedėlio. Indukcinis įkrovimas veikia tik su tais įrenginiais, kurie palaiko PMA ir Qi. Kad sužinotumėte, ar jūsų telefonas turi tokią funkciją, susisiekite su Opel atstovu. 

2 Papildoma įranga. 

Važiavimo efektyvumas

Varikliai
Naujoji Insignia Grand Sport siūlo daugiau galios su mažiau emisijų ir mažesnėmis degalų sąnaudomis. Platus skirtingų variklių pasirinkimas leis patenkinti visus jūsų lūkesčius smagiam vairavimui. 
Nuo 1.4 Turbo (107kW/145AG) iki 2.0 Turbo (169KW/230AG) benzininiai varikliai bei nuo 1.5 (91kW/122AG) iki 2.0 (129kW/174AG) dyzeliniai varikliai - visi Insignia galios agregatai atitinka Euro 6D aplinkosaugos reikalavimus ir turi Start/Stop sistemas. 
Transmisijos
Mechaninė pavarų dėžė, bepakopė automatinė ar 8 arba 9 pavarų automatinė: pasirinkimas jūsų. 

Naująją Insignia Grand Sport galima rinktis su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, bepakope automatine, 8 pavarų automatine arba nauja 9 pavarų automatine greičių dėžėmis. 

 

Visos naujosios 9 pavarų automatinės transmisijos turės valdymo menteles už vairo, siūlys geresnes dinamines savybes, geresnę ekonomiją ir juntamai didesnį komforto lygį vairuotojui. 

FlexRide pakaba
Pritaikoma vairavimo dinamika. FlexRide leidžia jums patirti tris automobilius viename. 
Perjunkite Standard nustatymą į Tour arba Sport kad jūsų Insignia taptų dar švelnesniu kreiseriu arba sportiška mašina. Jūs galite rinktis vieną iš trijų režimų: Standard, Tour arba Sport. Vienu mygtuko paspaudimu FlexiRide pakeičia vairo, akseleratoriaus, automatinės transmisijos ir sukibimo kontrolės sistemų jautrumą, kad jos prisitaykytų prie kelio ir jūsų pasirinkto vairavimo stiliaus. 
Visų varančiųjų ratų pavara su sukimo momento paskirstymu
Visų varančiųjų ratų pavara paskirsto galią dinamiškiems ir tuo pačiu saugiems bei lengvai kontroliuojamiems vairavimo potyriams. 

Insignia visų varančiųjų ratų pavara1 su sukimo momento paskirstymu reguliuoja sukimo momentą tarp priekinių ir galinių, kairės ir dešinės pusės ratų, kad užtikrintų dinamiškesnė su subalansuotą valdymą. 

 

1 Standartiškai komplektuojama tik su FlexRide. 

Opel+ priedai

Pritaikykite individualiems savo poreikiams

Išnaudokite savo Insignia. Kad ir kokius planus beregztumėte, šie praktiški priedai jūsų keliones pavers lengvesnėmis. 

Produktai nuotraukose gali skirtis nuo tų, kurie yra prekyboje.

460 litrų stogo bagažinė ir laikiklis
Rodyti detales
FlexConnect švarko pakaba
Rodyti detales
FlexConnect įrenginio laikiklis
Rodyti detales
Apšviestos durų slenksčių apdailos
Rodyti detales
Dvipusis kietas krovinių dėklas
Rodyti detales
Krovinių užtvarai

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška