Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


NEPRIEKAIŠTINGI VOKIEČIŲ INŽINERINIAI SPRENDIMAI.

Skrupulingai „Opel“ inžinierių ištobulintas „Insignia GSi“ automobilis dovanoja tikrą džiaugsmą leidžiantis į kiekvieną kelionę.

 

Vidutinės degalų sąnaudos – 7,1 l/100 km, vidutinė CO2 tarša – 187–188 g/km (remiantis reglamentu (EB) Nr. 715/2007).

 

„GSi“ pranoksta lūkesčius:

  • Naujas variklis, dovanojantis dinamiško vairavimo džiaugsmą: 2,0 l 154 kW / 210 AG „BiTurbo“ dyzelinis variklis1 leis patirti kvapą gniaužiančių akimirkų
  • 8 laipsnių automatinė transmisija
  • Adaptyvioji visų varomųjų ratų sistema
  • Dinamika ir važiavimo komfortas su adaptyviąja „FlexRide“ važiuokle ir „BREMBO“ stabdžiais

 

 

1Degalų sąnaudos: mieste – 9,4 l/100 km, užmiestyje – 5,8 l/100 km, vidutinės – 7,8 l/100 km; vidutinė CO2 tarša 187–188 g/km.

DAUGIAU MAŽIAU

NEPRILYGSTAMA DINAMIKA.

„GSi“ kaip standartinė įranga montuojama 8 laipsnių automatinė transmisija  papildyta ant  vairo įrengtomis pavarų perjungimo svirtelėmis, kad galėtumėte maksimaliai kontroliuoti situaciją kelyje.

ADAPTYVIOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA SU SUKIMO MOMENTO PASKIRSTYMO FUNKCIJA.

Visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento paskirstymo funkcija leis mėgautis nepriekaištingai subalansuota važiavimo dinamika bei valdymu ir jaustis saugiau sudėtingomis važiavimo sąlygomis.

 

  • „GSi“ montuojama išmanioji visų varomųjų ratų sistema „Twinster“ užtikrina sukibimą, kai labiausiai jo reikia.
  • Į galinius ratus perduodant 60 proc. galios ir veikiant sukimo momento paskirstymo funkcijai, ši naujoviška sistema paskirsto sukimo momentą į atskirus ratus ir taip užtikrina įspūdingą sukibimą su kelio danga reikiamu momentu.
  • Sistema nesumažina galios – ji sutelkia ją ir nukreipia į ratus, kad būtų pasiektas kuo efektyvesnis sukibimas ir užtikrinta žaibiška reakcija bet kokioje važiavimo situacijoje.
DAUGIAU MAŽIAU

ADAPTYVIOJI „FLEXRIDE® “ VAŽIUOKLĖ.

Adaptyvioji „FlexRide®“ važiuoklė: per kelias sekundes pritaiko amortizatorius ir pagal važiavimo režimą („Standard“, „Tour“ ir „Sport“) nustato vairo bei greičio pedalo jautrumą.

 

Kaip standartinė įranga „Insignia GSi“ montuojama elektromechaninė „FlexRide®“ važkliuoė leidžia vairuotojui tiesiogiai kontroliuoti važiuoklės darbą. Jūsų pasirinkimui siūlomi „Standard“, „Tour“ ir „Sport“ važiavimo režimai. Be to, kai yra nustatytas „Competition“ režimas, kuris siūlomas tik „GSi“ modeliams, dukart paspaudus ESP mygtuką, galima išjungti traukos kontrolės sistemą ir mėgautis dar dinamiškesniu valdymu.
DAUGIAU MAŽIAU

PASPAUSKITE STABDŽIO PEDALĄ.

„BREMBO“ stabdžiai  su dažytomis apkabomis užtikrina patikimą ir tikslų stabdymą efektyviausiu būdu.