Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MODERNŪS „INTELLILUX LED® “ MATRICOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

„IntelliLux LED®“ matricos priekiniai žibintai su neakinančiomis tolimosiomis šviesomis, kurios automatiškai perjungiamos aptikus kitus automobilius, ryškiai apšviečia kelią net 400 metrų pirmyn.

 

  • Jokio pavojaus apakinti kitus vairuotojus.
  • Vairuoti naktį yra saugiau ir lengviau.
  • Posūkio šviesos apšviečia tamsias sritis posūkiuose. Veikia esant 40–70 km/h greičiui1.

 

1„IntelliLux LED®“ matricos priekinius žibintus galite papildomai užsisakyti su „Dynamic“, „Innovation“ ir „Country Tourer“. Kai sistema suaktyvinama, ilgiosios šviesos įjungiamos esant didesniam nei 50 km/h greičiui ir automatiškai išjungiamos esant mažesniam nei 35 km/h greičiui.

DAUGIAU MAŽIAU

SAUGAUS ATSTUMO IŠLAIKYMAS.

Autonominė pagalbinė atstumo iki priekyje esančio automatinė kruizo kontrolė sistema1 padeda išvengti susidūrimų su priekyje važiuojančiais automobiliais – žinoma, leidžia atsipalaiduoti, nes pradeda stabdyti ir mažinti greitį, pasiekus nustatytą atstumą iki priekyje esančio automobilio.

 

Autonominės1 pagalbinės vairuotojo sistemos jau čia. Jos analizuoja situaciją ir saugo „Insignia“, kad galėtumėte vairuoti ramiai, be jokios rizikos.

 

1Papildoma įranga; „Opel“ pagalbinės vairuotojo sistemos padeda vairuotojui tik savo veikimo ribose. Vairuotojas išlieka atsakingas už vairavimą.

DAUGIAU MAŽIAU

PAGALBINĖS VAIRUOTOJO SISTEMOS.

„Head-up“ projekcinis ekranas1 rodo svarbiausius duomenis ant priekinio stiklo, kad visą dėmesį galėtumėte sutelkti į kelią. Pateikiama tokia informacija kaip greitis, palydovinės navigacijos nurodymai ar įspėjimai apie pavojus.

 

1Papildoma įranga

ĮSPĖJIMAS APIE OBJEKTUS VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA.

Įspėjimo apie objektus važiuojant atbuline eiga1 sistema įspėja apie automobilius, kai važiuojate atbuline eiga, norėdami pastatyti automobilį, ar išvažiuodami iš stovėjimo vietos. Anksčiau tai buvo neįmanoma, o dabar tokie pavojai jau praeityje.

 

1Papildoma įranga

MODERNIOS SAUGOS SISTEMOS.

„Opel“ saugumo technologijos1 suteikia tokias funkcijas:

 

  • Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimu.
  • Įspėjimas apie nematomą kliūtį šone.
  • Važiavimo eismo juosta pagalbinė sistema.

 

Mūsų moderniose saugos sistemose1 naudojama kamera ir jutiklis padeda išlaikyti vairuotojo dėmesingumą ir išvengti pavojingų situacijų, susidūrimų, greičio viršijimo ir pan.

 

  • Padeda Jums atsipalaiduoti ir teikia nuolatinę pagalbą.
  • Pagalbinės sistemos, kurios leidžia rankas nuolat laikyti ant vairo.
  • Tačiau „Insignia“ valdymas vis tiek lieka jums.

 

1Papildoma įranga

DAUGIAU MAŽIAU

STEBUKLINGAS PRISILIETIMAS.

Sėskite į automobilį ir važiuokite. „Insignia“ beraktė durų atidarymo ir variklio užvedimo sistema yra standartinė „Insignia“ įranga, kuri leidžia kelionę pradėti mygtuko paspaudimu.