Junglumas
Navigacijos sistema
Moderni liečiamuoju ekranu valdoma Opel navigacijos sistema į tikslą jus nuves geriausiu maršrutu, kurį sudarydama atsižvelgs į eismo situaciją realiu laiku, parodys arčiausiai esančias įkrovimo stoteles ir kiek laisvų jungčių jose yra. Pasirinkite Multimedia Media Pro su 10 clių ekranu 1 ir nuolatiniais atnaujinimais 2 arba Multimedia Navi su 7 colių ekranu 1
1 Live Navigation Services include Online Traffic, Fuel Prices, Parking Information, Online POI Search, Online POI Search for Charging Stations, Weather and Road Safety Alerts (Not available in Germany or Switzerland).
Multimedijos sistema
Mokka-e modelyje savo išmaniuoju telefonu galėsite naudotis automobilyje per  Apple CarPlay TM1 ir Android Auto TM2, 3 programėles, sujungti telefoną su multimedijos sistema per Bluetooth 4 ar USB lizdais. Mėgaukitės muzika per 6 garsiakalbių garso sistemą. 

1 Apple CarPlay TM ir Apple Siri yra Apple Inc. Registruoti prekės ženklai JAV ir kitose šalyse. 

2 Android Auti TM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. 

3 Kai kurios funkcijos ir galimybės gali skirtis priklausomai nuo įrenginio ir jo operacinės sistemos. Norėdami patikrinti savo įrenginio galimybes eikite į www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su savo Opel atstovu. 

4 Bluetooth yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.

Bevielis įkrovimas
Kad išlaikytumėte savo Mokka-e interjerą erdviu ir neperkrautu, kraukite savo mobiliuosius įrenginius integruotu bevieliu krovikliu 1. Integruotas įrenginio laikiklis apsaugos jūsų įrenginio bateriją nuo prisijungimų perkrovų važiuojant nelygiu keliu. 
1 Papildoma įranga. Gali reikėti priedo išmaniajam telefonui. Indukcinis krovimas galimas tik su PMA arba Qi palaikymą turinčiais telefonais. Kad pasitikrintumėte krovimo galimybes, susisiekite su savo Opel atstovu.
OpelConnect paslaugos1
Sumanus paslaugų asortimentas siūlo aukštą saugumo lygį, o paslaugų tiekėjai padės jums būti prisijungus ir kelyje, net vairuojant elektromobilį. 
  • Rami galva: Pagalbos skambutis, skambutis gedimo atveju ir automobilio būklės informacija.
  • Patogumas: Nuotolinės funkcijos durų užrakinimui, garso signalui ir šviesoms, užvedimas išmaniojo prietaiso pagalba. Papildomos mūsų paslaugos elektrifikuotoms transporto priemonėms: e-Nuotolinis Pultas, Kelionės Planininkas, Įkrovimo pasas - mes pasirūpinsime jūsų kelione!
  • Išmanus vairavimas: Mėgaukitės atpalaiduojančius vairavimu su gyvai atnaujinama navigacijos sistema bei važiavimo valdymu.

 

1 OpelConnect paslaugos gali skirtis skirtingose šalyse. Paslaugos gali reikalauti prenumeratos mokesčio ir specialaus mobiliojo ryšio padengimo.