Dizains
Stovėsena ir proporcijos
Naujoji Mokka-e ir standartus laužantis jos dizainas atverčia naują lapą ateities Opel automobilių dizainui. Kiekviena linija ir linkis nuo išlaikyto krosoverio silueto iki tvirto vizualinio identiteto rodo pasitikėjimą. Mokka-e - drąsus pareiškimas. Tai savimi pasitikintis ir individualaus stiliaus automobilis, kuris išsiskiria iš minios. 
Išdrįsk būti kitoks
Atraskite erdvę, kurią sukūrė nauja vokiško dizaino kryptis. Iterjerui buvo suteiktas visiškai naujas skaitmeninis įvaizdis, kuris vairavimo potyrius perkelia į naują lygį - dar labiau patobulintas unikaliomis medžiagų kombinacijomis, dekoratyviniais elementais ir deriniais, kurie atitiks jūsų stilių. 
Drąsus iš kiekvieno kampo
Kad ir iš kurio kampo pažiūrėsite, Mokka-e jus nustebins savo dizaino sprendimais ir progresyviais funkciniais akcentais, tokiais kaip dailiai įkomponuoti galiniai LED žibintai, kurie harmoningai atkartoja skiriamąjį "Vizor" ženklą. 
Standartiškai išskirtiniai
Savo Mokka-e jūs galite "apauti" stulbinamo dizaino 16, 17, arba 18 colių ratlankiais. Niekas geriau neparodo, kad jūs esate pasiruošę būti matomais, nei priderintas aksesuaras, o su šiais ratais jūsų Mokka-e atrodys pasipuošusi švytėti nuobodžiose gatvėse. 
Asmeninis stilius
Išsiskirkite iš minios su unikaliais dizaino elementais. Jau išvažiavusi pro gamyklos vartus Mokka-e atrodo kaip niekas kitas kelyje, bet jūs galite automobilį dar labiau personalizuoti pasirinkdami variklio antvožo ir stogo spalvas. 
Nauja ikona
"Vizor" yra naujas skiriamasis Opel bruožas. Jis nepastebimai integruoja daugybę priekyje esančių saugumo elementų, sensorių bei prietaisų į vientisą dizaino elementą, kuris puoš visus ateities Opel.