Saugumas ir inovacijos
Matrix LED žibintai
Prisitaikantys ir neakinantys Intelli-Lux LED Matrix žibintai užtikrina puikų matomumą bet kokioje situacijoje ir leidžia jums ryškiai matyti kelią dėka galingų ilgųjų šviesų žibintų neakinant kitų vairuotojų. 
Automatinė kruizo kontrolė
Automatinė kruizo kontrolė 1 2 leis jums neieškoti kompromiso tarp saugumo ir patogaus, atpalaiduojančio važiavimo. Ji automatiškai akseleruos ir stabdys automobilį išlaikydama pastovų saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. 

1 Papildoma įranga. Veikia važiuojant nuo 30 iki 180 km/val greičiu. 

2 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti varuotojui, tačiau vairuotojas lieka atsakingas už patį vairavimą.

Automatinė avarinio stabdymo sistema
Kaip dalis saugumo sistemų paketo, į kurį įeina eismo juostos palaikymo ir nukrypimo nuo eismo juostos perspėjimo sistemos, Mokka-e automatinė avarinio stabdymo sistema seka priekyje esančias transporto priemones ir pėsčiuosius, kad galėtų išvengti avarijos arba ženkliai sumažinti avarijos pasėkmes. Iki 30 km/val, o tokiu greičiu daugiausia susdūrimų ir įvyksta, Mokka-e sistema visiškai sustabdys automobilį. Važiuojant didesniu greičiu sistema automobilį prilėtins iki 50 km/val ir ženkliai sumažins avarijos pasėkmes. 
Skaitmeninis prietaisų skydelis
Opel Pure Panel prietaisų skydelyje atsispindi rafinuotumas ir paprastumas. Supaprastintas ir pagal poreikius pritaikomas 12 colių vairuotojo informacinis prietaisų skydelis suteikia visą jums reikiamą informaciją be jokios netvarkos ir trikdžių. Vizualiai blaškantys elementai yra eliminuoti, paliktas tik vientisas skaitmeninis vaizdas. 
180 laipsnių panoraminė atbulinio vaizdo kamera
Panoraminė kamera suteikia jums vaizdą už automobilio 180 laipsnių kampu, išryškina arti esančius objektus ir leidžia jums pamatyti iš šonų atvažiuojančias transporto priemones. Tai itin naudinga stumiant automobilį atbulomis į gatvę. 
Parkavimo asistentas

Idealus parkavimas gali būti itin lengvas. Mokka-e Advanced Park Assist 1 pati išvairuos automobilį, jums tereikės naudotis akseleratoriaus ir stabdžio pedalais. Sistema padės surasti geriausią parkingo vietą nurodydama, ar joje pakanka erdvės automobiliui ir vėliau pati išvairuos mašiną atgal į gatvę.

 

1 Optional on selected trim levels.

 
1 Pagalbinės Opel vairavimo sistemos sukurtos padėti varuotojui, tačiau vairuotojas lieka atsakingas už patį vairavimą.